Soused, ze kterého mám strach

15
27.8.20 03:10

Soused , ze kterého mám strach

Jsem v koncích. Máme dočasně byt s tím, že se již za par dní stěhujeme.
Máme pod sebou souseda, hraje techno. Někdy občas, někdy přes den.
Přes deb s tím nic moc neudělám. To vím.
Když jsme se stěhovali, řikal, ze kdyz bude problém, mam říct. Tak jsme 2× řekli. Pokazde nas poslal do hajzlu, hlavně mě a jeste mi hodil papir od domovniho radu, ze tam se muze do 23:30.

Dnes jsem to už nedala, začal jako naschval hrat nekdy v 20h a hral doted (2:30) to uz fakt nebylo normalni, chlap chtel volat policii.
Ja proste jen zadupala na zem. Vypl to, ale zacal hulakat sem tam anglicky, i holandsky, byl jeste nasranej (to jako jsem si rikala coze? Na co on muze byt nastvanej? )

No je to tak 10 minut a furt tam na nas nadava, prej no walking, go sleep people, you can fuck yourself a podobne. Problem je, ze je s kazdym zde zadobře. Takze nikdo by si asi jiny nestezoval. To nechapu, nam tu z toho techna uz i padalo nadobi, to beze srandy.

On mi prijde trochu magor a mam trochu strach, ze by se nam nohl mstit a delat nam hrozny zle.
Ale ja uz nemuzu, nemuzu spat, jeho muzika nas nenecha spat.

Resily jste nekdy problenoveho souseda? Sice jdeme pryc, ale chlap kurna vstava v 6 a kdyz on to kolikrat vypne az ve 4 rano tak co?

Ted tam s nekym vola, trochu se i bojim ze na nas nekoho posle. je takovy zvlastni, furt k nemu nekdo chodi, protoze je pry snad nejaky producent nebo co to mlel posledne.
Bydlim v holandsku.

Jsem zoufala a bojim se :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15
27.8.20 03:56

Uz hraje zase, naschval :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
haley83
27.8.20 05:00

Osobně si myslím, že jsi troll, pokud ne, tak není jiná možnost než se odstěhovat.

• Citovat
  • Nahlásit
1776
27.8.20 05:39

Policie. Už by ji tam dávno měl :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5215
27.8.20 06:12

@Kupcovka a neni jednodussi to tech par dni proste vydrzet a neresit? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7951
27.8.20 06:21

Třeba sousedovi vadí pláč vašeho 3 měsíčního mimina?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
27.8.20 06:31

Hele v každé diskuzi, co čtu nekdo pise o trollu.. jako proc je pro vas hned kazdy troll?
Nejsem, resim to uz 2 mesice.
Me 3 mesicni miminko skoro neplace, Julecek spi od 21 do tech 6-7…

Ten chlao dela strasne naschvaly, bassy vytahuje co nejvys, ono to az boli, vas by to bavilo?
Nespat i 3 dny v kuse, orestoze vam mimi krasne spi?

Snazim se to vydrzet. Fakt ze jo.. Ale kdyz jdykoliv ho poprosite, dokaze hodinu v kuse fakt hulakat ze se muzes po*ebat tak co s nim teprve udela policie?

Koukala jsem uz i na ruzne porady a ty sousedske valky mohou vygradovat. Kord kdyz je to takovy magor co posloucha jen tuc tuc tuc cely den :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
27.8.20 06:32

Jasne, mozna to hrotim, ale ljdi jsou ooravdu magori. Tohle je masakr, nebavi me to dokola

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1241
27.8.20 06:56

Asi bych to už neřešila, případně přes policii. Jen by mě zajímalo, jak jsou vyspaní sousedi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14891
27.8.20 07:09

No volala bych samozřejmě policajty…klidně pořád dokola…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
27.8.20 07:11

@Evkad to jr duplex, to zn byty jeden dole, druhej :,( nahore. My jsme nahore, odnasime to nejvic. Z jedne strany sousedi maji mezi sebou schody, z venci to tak nezni.
Z druhe strany to podle me slysi, ale nikdy jsem tam nikoho nevidela, mozna, ze tam ted nikdi nebydli, nebo jsou tam duchodci, co prd slysi. :think: take se divime neustale, ze tu tak dlouho je, tady kdyz si stezujetr 3×, tak leti.
U nas uz to je v tomhlr fuk, jdeme pryc, jen se chceme vyspat nez zacneme stehovat :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
27.8.20 07:17

@Monchichik chkap rikal ze dnes to udelame, bude li se to opakovat. stezujrmr si i na spolecnost pres kterou oba jsme.

Ale jsem posera, bojik se, ze nam ublizi :,( snad ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
823
27.8.20 07:24

Tak to absolutně nechápu. Okamžitě jste měli volat policii, klidně několikrát za noc. Pokud by to nepomohlo, tak můj chlap by ho šel proplesknout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
823
27.8.20 07:25

Já nechápu hlavně, že to Tvůj manžel dopustí, to není normální, ještě když máte mimino.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
27.8.20 07:28

@LennyL1 ted otazka, bude to nit ucinek v pohodr nebo to bude horsi? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu