Reklama

Užívám asentru, přesto se úzkosti vrací

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ivet888
Povídálka 39 příspěvků 01.01.17 07:55
Asentra poradte prosím

Ahoj holky prosím o rady, od pulky listopadu uzivam asentru na uzkosti mela sem 50mg, ale pred vanoci se mi zacli uzkosti vracet tak mi doktor zvedl na 75mg, to sem uzivala 5 dni, ale furt sem se necitila dobre tak sem volala psychiatricce a rekla at si druhy den vemu rovnou 100mg, tak dneska sem si vzala tuhle davku po pátý, ale zatim porad necitim zmenu spis mi furt busi srdce a mota se i hlava myslite ze to odezni, ze to souvisi s tim navysenim, nebo sem mela zustat u ty 50? Bojim se ze sem si to cely rozhodila a ze uz mi lip nebude nikdy :( :( :( :( :( :(

Reklama

Reakce:

pedigka
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 01.01.17 08:51

Ale bude ti lip!!

Kdyz jsi lek zacala brat (v pulce listopadu), tak jsi se citila lepe?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.17 09:04

Bude líp ono nezabírají hned, já začínala na vysokých dávkách a taky mi nebylo dobře no a dnes beru jen čtvrt léku to je 5 mg denně a jsem ok. Vydrž, běž pak na kontrolu a řiď se tím co ti řekne, nebude ti dobře hned budou lepší dny a horší

Ivet888
Povídálka 39 příspěvků 01.01.17 09:17

Jojo to sem se citila lepe ale pak po mesici se to zhorsilo proto sem to musela navysit tak doufam ze to ustane beru si zatim i lexaurin ale doufam ze to pak pujde i bez nej sem uz zoufala :(

Božislava
Ukecaná baba ;) 1138 příspěvků 01.01.17 10:53
Citalon je lepší......

Asentra je nanic, zkus citalon. Ten je mnohem lepší a účinější…A nejseš úzkostná, že jseš bez chlapa? Některé ženy to tak mají… :oops:

Ivet888
Povídálka 39 příspěvků 01.01.17 11:00

To ne chlapa mam uz 2 a pul roku a funguje nam to skvele jeste me v lecbe podporuje :( asi to chce jeste par dni nez zacne pusobit ta 100 :(

pedigka
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 01.01.17 11:06

@Božislava
V Citalonu je stejna ucinna latka? Je to silnejsi? Nebo v cem je lepsi?

Božislava
Ukecaná baba ;) 1138 příspěvků 01.01.17 11:07
@Ivet888 píše:
To ne chlapa mam uz 2 a pul roku a funguje nam to skvele jeste me v lecbe podporuje :( asi to chce jeste par dni nez zacne pusobit ta 100 :(

Když by to nepomohlo, tak zkus ten citalon.

Božislava
Ukecaná baba ;) 1138 příspěvků 01.01.17 11:08
@pedigka píše:
@Božislava
V Citalonu je stejna ucinna latka? Je to silnejsi? Nebo v cem je lepsi?

Je v něm ůčinějši látka…Ten citalon je pro lehčí případy.

Božislava
Ukecaná baba ;) 1138 příspěvků 01.01.17 11:10
@Božislava píše:
Je v něm ůčinějši látka…Ten citalon je pro lehčí případy.

Opravuji pro těžké případy…Citalon je pro těžké případy, kdežto ta asantra pro lehké případy. O. K.?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.17 11:19

Taky beru Asentru 50mg, asi měsic nic, tak mu to zvýšila na 100mg a to bylo na mě moc..bylo mi zle, nervózní no hrůza..zpátky na 50mg a pohoda. Dá se říci, že mi je už skoro pořád dobre.. :-) možná to chce brát déle..na mě to zabralo až za 2-3mesice..anonym­ně..nemusí to vědět celý svět, jak jsem na tom :-(

pedigka
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 01.01.17 11:25

@Božislava
Aha :kytka:

Božislava
Ukecaná baba ;) 1138 příspěvků 01.01.17 11:45
@pedigka píše:
@Božislava
Aha :kytka:
:mavam:

Ivet888
Povídálka 39 příspěvků 01.01.17 12:07

Zkusim asi zase jen 5O protoze ta mi na zacatku sedla vyborne citim ze to zvyseni na me je moc silny mota se mi hlava a sem jak mimozemstan takze zitra si vemu zase jen 50 :(

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama