Reklama

Pupínky na zadku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tereza88888
Nováček 2 příspěvky 31.12.16 17:05
Pupínky na zadku

Ahoj,
mám pupínky na pozadí/zadku a moc nevím co s tím, myslíte si, že by pomohl třeba dětský zásyp/pudr a nebo co myslíte, že pomůže?
Děkuju moc :)

Reklama

Reakce:

Malaga
Generální žvanilka 24370 příspěvků 31.12.16 17:08
@Tereza88888 píše:
Ahoj,
mám pupínky na pozadí/zadku a moc nevím co s tím, myslíte si, že by pomohl třeba dětský zásyp/pudr a nebo co myslíte, že pomůže?
Děkuju moc :)

No to je blbý…takhle při Silvestru :think:

Helileli
Závislačka 2773 příspěvků 31.12.16 17:26

Dala bych sudokrem ci jiny „opruzeninovy“ krem. A vic dbej na hygienu a prodysnost obleceni, pri prani bych pridala machani a misto avivaze stamprli octa.

LLenule111
Závislačka 3240 příspěvků 31.12.16 17:31

Bavlněné oblečení a sudocrem bych doporučila.

Hanka253
Zasloužilá kecalka 831 příspěvků 9 inzerátů 31.12.16 18:09

Sudocrem jasná volba :)

majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 31.12.16 18:19

Taky doporucuju sudocrem a hlavne neskrabat, nijak je neiritovat…a bavlnene spodni pradlo :kytka:

alisekR
Kelišová 5009 příspěvků 31.12.16 18:33

Taky sem mívala, už ale 6 let, co nejsem v práci nemám. Měla jsem je povětšinou v linii okraje kalhotek, evidentně mi vadí nitě ve švech. Mimo to, jednoznačně sedavé zaměstnání, celý den v laborce na židli, která má polstr. Jsem tedy atopik, takže to k tomu nepřidá. Dojdi si na kožní, to by bylo podle mě nejlepší, může to být nějaké zánětlivé ložisko a to by se mělo léčit.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama