Asentra vedlejší účinky

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
11
31.12.21 18:35

Asentra vedlejší účinky

Zdravím, beru po covidu Asentru 50 už skoro rok. Je to jak na houpačce, měsíc OK a pak zase hůře. Všechny vedlejší účinky vymizely jen takové drobné stahy v lýtkách a zádech+při usínání zaťatá čelist. Když si to uvědomím, tak povolím a za chvíli třeba znova, ale ne celý den jen někdy. Myslíte, že je to asentrou nebo po covidu?? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
744
31.12.21 19:07

Máte taky terapii? Jenom užívání AD je nedostatečné.
Stahy a mravenceni by mohly být od tetanie, která se často diagnostikuje u uzkostnych lidi.
Pomáhá Decko, magnesium, béčka vitamíny.
Zjišťuje se na Emg vyšetření na tetanii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
31.12.21 19:28
@jejjej píše:
Máte taky terapii? Jenom užívání AD je nedostatečné.
Stahy a mravenceni by mohly být od tetanie, která se často diagnostikuje u uzkostnych lidi.
Pomáhá Decko, magnesium, béčka vitamíny.
Zjišťuje se na Emg vyšetření na tetanii.

Jasně první co bylo MR, vitamíny, magnesko, déčko atd. Jj byl jsem u 2 terapeutů a bylo to fajn, jenže nějaké velké stresy nemám. Pak jsem byl u Libora Činky na hypnoterapii a nic, suprově jsme pokecali, ale na mě to nepůsobilo. Proto si myslim ze je to po covidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.21 22:22

Ja beru Asentru teprve 14 dni a tu zatatou celist mivam taky! Bolest a mravenceni v lytkach tez, covid jsem ale neprodelala, jen ockovani a vlastne to na to beru - mam tohle z uzkosti.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.21 22:23

Magnezko, Becko a Decko mi na to taky nepomaha. Psychiatrricka rikala, ze ty fyzicky priznaky by mely vymizet tak po tydnu, no nevim, zatim je porad mam.

• Citovat
  • Nahlásit
11
31.12.21 22:25
@Anonymní píše:
Magnezko, Becko a Decko mi na to taky nepomaha. Psychiatrricka rikala, ze ty fyzicky priznaky by mely vymizet tak po tydnu, no nevim, zatim je porad mam.

Tak já už je mám 11 měsíců…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.21 22:31

Ja je beru uz tri mesice, ty vitaminy a taky zadnou zmenu nepozoruju.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat