Asi opustim přítele!

23.2.20 12:01

Asi opustim přítele!

Dobrý den potřebuji poradit.. Mám přítele se kterým mám jedno dítě tří letou dcerku. Pak má syna z předchozího vztahu, a já mám dvě dcery z předchozího vztahu. Jeho synovi je osm let a je rozmazlený nevím si sním rady, přítel je na něj strašně hodnej a sevřal mi včera za to že jsem mu vzala mobil a poslala spát.. měl to za to že používal sprosta slova..
O naše společné dítě se starám sama on oni nemá zájem a věnuje se pouze svému synovi… Na moje dcery je zlej a přísnej, dceram je třináct let a druhý dceři patnáct let.. Když jdou ven a přijdou o minutku déle než měli tak už několikrát dostali facku a seřváno a pak jsem se sním vždy pohádala.. Mám si vzít všechny tři dcery a odejít???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12480
23.2.20 12:04

Zkusila bych další dítě. Ideální v době ovulace, ať je to kluk. Holky jsou děsný, navíc v pubertě, to chápu, že dostanou facaka :nevim: tak zkus to ještě zachránit, držím palce na toho chlapečka :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
759
23.2.20 12:05

Opravdu nechápu tyhle diskuse, sama snad víš nejlíp co je pro Tebe a Tvoje děti nejlepší ne?..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.2.20 12:05
@Bubla Bůčková píše:
Zkusila bych další dítě. Ideální v době ovulace, ať je to kluk. Holky jsou děsný, navíc v pubertě, to chápu, že dostanou facaka :nevim: tak zkus to ještě zachránit, držím palce na toho chlapečka :kytka:

Tobě přijde normální že dá dceři facky za to že měla přijít v 16:00 a přijde v 16:01???!!+

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4361
23.2.20 12:06

Tak aby dal facku dceram, to by udělal jen jednou. Za jedno facka je strašně ponižující pro obě strany, je to vlastně selhání. A ta druhé pokud se nevěnuje výchově ani vlastní dcery a jen toto, tak je v něm nějaká chyba a já bych s ním tedy nebyla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12480
23.2.20 12:12
@AdélaBatkova píše:
Tobě přijde normální že dá dceři facky za to že měla přijít v 16:00 a přijde v 16:01???!!+

Já ti opravdu nevím, je to normální?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3134
23.2.20 12:12
@AdélaBatkova píše:

Ty jsi tu nová, takže nevíš, že většina odpovědí tady, je formou sarkasmu. Ke tvé otázce, normální mi to nepřijde. Ani mi nepřijde normální, pořídit si dítě s člověkem, co nemá rád moje děti s předchozího vztahu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1417
23.2.20 12:15

Odejít s třemi dcerami a udělat si dalšího mimíska. Nejlíp.
Ne, ale Co teď chcete zachraňovat, když jste si evidentně čtvrté dítě do domácnosti neměli pořizovat. Teď babo raď… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24967
23.2.20 12:16
@AdélaBatkova píše:
Dobrý den potřebuji poradit.. Mám přítele se kterým mám jedno dítě tří letou dcerku. Pak má syna z předchozího vztahu, a já mám dvě dcery z předchozího vztahu. Jeho synovi je osm let a je rozmazlený nevím si sním rady, přítel je na něj strašně hodnej a sevřal mi včera za to že jsem mu vzala mobil a poslala spát.. měl to za to že používal sprosta slova..
O naše společné dítě se starám sama on oni nemá zájem a věnuje se pouze svému synovi… Na moje dcery je zlej a přísnej, dceram je třináct let a druhý dceři patnáct let.. Když jdou ven a přijdou o minutku déle než měli tak už několikrát dostali facku a seřváno a pak jsem se sním vždy pohádala.. Mám si vzít všechny tři dcery a odejít???

Pro ty Tvoje dcery to musí být moc smutné, maminka je nechá fackovat od svého „přítele“ a jen tomu přihlíží…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8574
23.2.20 12:18

@AdélaBatkova A jak to u vás fungovalo před tím, než se narodilo vaše společné dítě? Já nějak nechápu, co chceš slyšet :nevim: O vaší dceru zájem nemá, tvé dvě dcery fackuje…Co mu na to řekneš, když se holka zpozdí o minutu a on na ní takhle vystartuje? Jestli máš kam jít, tak seber svoje tři holky a jdi, co jiného?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8574
23.2.20 12:20
@AdélaBatkova píše:

A kdybys dala facana jeho synovi tak by bylo co? Asi by bylo zle že? Tebe seřve, že mu vezmeš mobil a pošleš ho spát, ale neváhá fackovat tvoje děti? Hmmmm…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26652
23.2.20 12:22
@berusa.m píše:
Ty jsi tu nová, takže nevíš, že většina odpovědí tady, je formou sarkasmu. Ke tvé otázce, normální mi to nepřijde. Ani mi nepřijde normální, pořídit si dítě s člověkem, co nemá rád moje děti s předchozího vztahu.

Což udělali oba, protože ona zas nemá ráda jeho syna :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
AvadaKedavra
23.2.20 12:24

To bude zase nějaký další „tým výzkumu“, který se snaží vyprovokovat kontroverzní diskusi. Nevěřím, že je v populaci tolik lidí, kteří plodí takové velké množství dětí, a dle psaného projevu nevychodli ani základní školu.

• Nahlásit
  • Citovat
3134
23.2.20 12:33
@Bábrdl píše:
Což udělali oba, protože ona zas nemá ráda jeho syna :nevim:

No vždyť jo, jaký šel takovou potkal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51136
23.2.20 12:42
@AdélaBatkova píše:

rozhodně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama