Asi praskla voda?

Anonymní
29.6.20 10:52

Asi praskla voda?

Ahoj holky :mavam: je mi to trochu trapné, ale mám od včerejšího večera bolesti podbrisku(jsem 39tt).. nepravidelné, tak jsem šla do sprchy, kde jsem se vycurala(ano curam ve sprše, protože se aspoň vycuram poradně ????) ale ve chvíli když jsem už necurala, začala mi po nohách téct čirá voda(teď nemyslím tu z vodovodu????).. docela to byl šok, co to je.. Odpoledne jdu na kontrolu a jediné co mi zatím zbývá je si vzít porodnickou vložku a čekat co? ???? přijde mi, ze bolesti přešli do menstruačních bolesti - žádná velká bolest..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

875
29.6.20 10:56

Ve sprse nevim, jestli to dokazes poznat, ale za me, voda teda netekla po nohach, ale normalne vycakla na podlahu, jako fakt hodne a pak tekla az do porodu porad asi 2 hodiny po prasknuti prisly pravidelne bolesti, ktere zesilovaly..jestli mas jakekoli pochybnosti, tak bez hned a necekej do odpoledne, kdyztak te poslou domu, ze jeste nic :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1790
29.6.20 11:00

Asi se rozjíždí porod :mavam: nalož se do vany a uvidíš :kytka:
Ještě teda - kdyby se ti to stalo zase, jeď hned do porodnice. Nemusela to být plodovka, ale moč, nějaký výtok..u úniku plodové vody může být vysoké riziko infekce. Pokud se únik potvrdí, nasadí se ATB a vyvolá porod. Ale pokud tě bolí břicho, může se klidně stát, že večer bude mimčo na světě bez vyvolání.

Příspěvek upraven 29.06.20 v 11:07

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55
29.6.20 11:06

Já to taky měla jako ty. :D Plodovka mi tekla po nohách čůrkem někdy jen pár kapiček. Manžel mě připravoval na to, že to vychlejstne na podlahu…nic takového se nekonalo. Že to je plodovka mi došlo až po 2 hodinách a stopro jistotu jsem měla až v porodnici, kde na vložku vylili nějakou tekutinu, která to zjistí. :D

Voda začala odtékat, když jsem si v 8 večer dala teplou vanu kvůli „poslíčkům“, v 10 večer jsme jeli do porodnice, porodila jsem až druhý den v 11:33

Příspěvek upraven 29.06.20 v 11:16

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24532
29.6.20 11:11

Mě tekla postupně a bylo to takové růžové, pak už jsem měla na vložce i krev, ale to už jsem byla v nemocnici po vyšetření. V noci jsem měla pocit že mě něco teče, ale myslela jsem že voda z vany. Ráno curek po noze. O půlnoci porod, to mi j praskla naplno voda. Bolesti začaly mírný kolem oběda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6851
29.6.20 11:20

Měla jsem to stejně :dance: u druhého kluka…mi tekla po vnitřních stehnech plodová voda po čúrkách :mrgreen: a k tomu menstruační bolesti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1638
29.6.20 11:23

Mě třeba netekla vůbec a přitom při císaři se mě Mudr ptala, kdy mi praskla? Že tam malá neměla vůbec nic. Přitom já nic nezaznamenala :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8346
29.6.20 11:33

Já se jednou ráno probudila postel úplně mokrá. A dál mi tekla po čůrcích celých sedm hodin do císaře. Bylo to, jako bych se pravidelně připočurávala :oops: Vem si porodnickou vložku a jeď, pro jistotu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.6.20 12:50

Vzala bych si porodnickou vložku a jela bych do porodnice. Udělají test a uvidí se ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama