Asi rakovina prsu

Anonymní
11.1.21 16:45

Asi rakovina

Ahoj holky, potřebuji se nutně vypsat.
Před týdnem jsem byla u dr. kvůli bolesti prsu a krvácení z bradavky. Vyšetřoval mě přímo primář onkologie. Prý nic zvláštního nenašel. Bolest sama o sobě nic neznamená. Krvácení může být z „papilomu“
Docela mě uklidnil, ale po dnešním utz jsem s nervama v háji. Doktorka našla 3 útvary. Hned zítra ráno jdu na biopsii, v pátek výsledky. Ani nedoufam, že by to nebyla rakovina, jen ať se vyléčím.
Mám 2 malé děti, teprve 32 let. Vůbec nevím, co dělat :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
59
11.1.21 16:54

Ahoj, držím moc palce, aby to dopadlo dobře. A na tom ultrazvuku to doktorka nějak komentovala? Jak se to tváří a pod? Já mám v prsu hmatné bulky, také mě prso bolí, za poslední dva roky jsem byla na ultrazvuku 3×. Pokaždé jiný lékař a vždy závěr, že je to tukového původu. Každopádně mě to pobolívá častěji, takže poprosím doktora zase o žádanku na ultrazvuk. Babička měla rakovinu, tak mám strach z dědičnosti. Také mám doma jednoho prcka, vím že je to o nervy. Drž se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10244
11.1.21 16:56

Hlavně se uklidni, zatím nemáš nic potvrzeného, tak neplaš dopředu. Chápu že jsi z toho hotová, byla bych taky, ale vyšilováním nic nevyřešíš. Držím palce aby to bylo v pořádku :hug: :hug: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34689
11.1.21 16:59
@Anonymní píše:
Před týdnem jsem byla u dr. kvůli bolesti prsu a krvácení z bradavky. Vyšetřoval mě přímo primář onkologie. Prý nic zvláštního nenašel. Bolest sama o sobě nic neznamená. Krvácení může být z „papilomu“
Docela mě uklidnil, ale po dnešním utz jsem s nervama v háji. Doktorka našla 3 útvary. Hned zítra ráno jdu na biopsii, v pátek výsledky. Ani nedoufam, že by to nebyla rakovina, jen ať se vyléčím.
Mám 2 malé děti, teprve 32 let. Vůbec nevím, co dělat :,(

Držím pěsti ať je to dobré :hug: :hug: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30532
11.1.21 17:03

Držím :palec: :palec: :hug: :hug: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.21 17:05

Díky, vím, že dokud nebudou výsledky z biopsie, nemám nic potvrzené.
Ale jednání dr. u utz a to jak spěchala na biopsii mi moc nepřidalo. Samozřejmě jsem ráda, že jdu hned.
Ale prostě je to celé na ho.no.

• Citovat
  • Nahlásit
29769
11.1.21 17:05
@Anonymní píše:
Mám 2 malé děti, teprve 32 let. Vůbec nevím, co dělat :,(

Držím moc palce, at to dobře dopadne… :hug:

Nic víc se ted nedá dělat, než počkat na výsledky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.21 17:09

Držím palce :andel: :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
853
11.1.21 17:10

Klid, klid, klid…Nic se nejí tak horké. Až budete mít v ruce výsledky, bude se vše řešit dál. Je spousta možností. Psychika je strašně důležitá.
Už první velmi dobrý krok je, že jste navštívila lékaře a situaci řešíte. Nemyslete hned na to nejhorší. Vím, jak vám je, byla jsem v podobné situaci s dítětem… Říkejte si, že nejste první, ani poslední s tímto problémem a i kdyby to byla rakovina, je spousta vyléčených lidí, není to hned beznadějná situace. Zkuste si o tom s někým promluvit. Já nejsem věřící, ale chodila jsem do kostela i mluvila s farářem (bulela jsem tam jak želva, až za mnou přišel)…jako s,,normálním" člověkem…Dost i to pomohlo…
Držím vám palce… :srdce:

Příspěvek upraven 11.01.21 v 17:12

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.21 17:11

Držím palce, procházím si něčím podobným :( :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.21 17:12

Hlavně nikde nic negoogluj, nehledej, prostě počkej na výsledky
A strašně držím palce, ať to není to, co myslíš
Mám to za sebou, léčba snad úspěšná, takže vím, jak se cítíš a že máš strach
Dej vědět, budu na tebe myslet

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
15034
11.1.21 17:13

Je jasné že jsi vyděšená a musí to být dost hnusné.

Zároveń daleko častější je výskyt cyst, než rakovinového bujení.

Tak jako tak - rakovina prsu má velmi vysokou úspěšnost léčby. takže i když to, nedebože, vyjde jako maligní, tak to fakt neznamená že umřeš záhy a mladá. Dokonce to neznamená že nutně skončíš bez prsou.

Pokud to vyjde blbě - přidej se sem do téhle skupiny a nebuď na to sama

https://www.facebook.com/…82907961878/

Podstatné co - věř lékařům. Veškeré „přírodní“ léčby můžou fungovat jedině jako podpůrný prostředek. To co prokazatelně léčí je to, co nabízí onkologové. Pokud by ti někdo chtěl prodat něco za víc jak nižší jednotky tisíc na měsíc - je to vyhazování peněz. Ono i ty vyšší jednotky stovek za měsíc jsou povětšinou vyhozené peníze.

pokud ti někdo bude říkat že máš ukončit léčbu, protože doktoři nevědí co dělají - žeň ho bičem.(bohužel spoustu lidí bude mít spoustu fakt debilních názorů na to co případně budeš prožívat)

nejsmysluplnější může být konopí - ověřené info zde https://kopac.cz/

Neboj se využít služeb psychologa - kontakty by mohl mít příadný ošetřující onkolog.

Příspěvek upraven 11.01.21 v 17:16

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
208
11.1.21 17:14

Držím moc palce :kytka: :kytka: :kytka: Kamarádka měla stejný problém, na sonu útvar, biopsie a nakonec nějaká bulka/cysta, kterou sledují a pomalu se sama vstřebává.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3175
11.1.21 17:15

Půjdu proti proudu - počítej s nejhorším a začni se s tím smiřovat. Stejně to děláš podvědomě. Pokud by se ti povedlo to potlačit do doby, než budeš mít výsledky, prožiješ si ten šok potenciálně dvakrát. Takhle tě čeká buďto potvrzení, nebo úleva - ten prvotní náraz už budeš mít za sebou.

Držím palce, ať je vše řešitelné. Většinou je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14862
11.1.21 17:17

Klid, klid, nemáš žádné výsledky, tak nepanikar dopředu. To ze te žene hned je dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat