Asistent pedagoga 20 hod

45
17.5.21 15:33

Asistent pedagoga 20 hod

Zdravím,
pracuje tu prosím někdo ve škole jako AP a má pracovní dobu 20 hod týdně? Jaký je plat?
Mám nabídku této práce, zatím zjišťuji jak se pohybují platy.
Děkuji! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22326
17.5.21 15:37

A proč se nezeptáš ředitele? Když ti nabízí práci, tak ti asi taky řekne, kolik za ni dostaneš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26009
17.5.21 15:39

Záleží na tom kam tě zařadí v tabulce a na dalších věcech. A na výši úvazku. Ptej se u budoucího zaměstnavatele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10182
17.5.21 15:42

Počítej okolo 12000 hrubého.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5662
17.5.21 15:47
@karkarka píše:
Počítej okolo 12000 hrubého.
  • neomezené volno, třeba rok a víc
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30757
17.5.21 15:58

Podivej se do platove tabulky pedagogickych pracovníků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5452
17.5.21 16:15

To je fakt úpadek společnosti, když asistent potřebuje asistenta…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49024
17.5.21 16:20
@DanielaD píše:
  • neomezené volno, třeba rok a víc

nestras :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54145
17.5.21 16:37

Najdi si tabulku. Když se tam podíváš, budeš mít orientačně sumu (léta praxe a pl. třídu).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
461
28.5.21 10:07

To záleží na praxi, na vzdělání. Já mám 12900,– a k tomu jsou většinou nějaké příplatky nebo prémie. Záleží, co jsem ten měsíc dělala navíc. Teď jsem si udělala rekvalifikaci na Pedf. UK, tak uvidím, zda se to promítne i na platu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49024
28.5.21 13:21
@Zuzik86 píše:
To záleží na praxi, na vzdělání. Já mám 12900,– a k tomu jsou většinou nějaké příplatky nebo prémie. Záleží, co jsem ten měsíc dělala navíc. Teď jsem si udělala rekvalifikaci na Pedf. UK, tak uvidím, zda se to promítne i na platu.

jakou rekvalifikaci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
461
28.5.21 15:03

@matkabagristy půlroční program na Karlovce zaměřený na speciální pedagogiku a asistenci. Není to vyloženě takový ten rychlokurz, kterých je všude plno, kde účastník udělá jeden test a, b, c a závěrečnou práci o pěti stranách. Tohle je vyloženě jako půlrok na vysoké, takže seminarky, knihy, několik zkoušek mimo a závěrečná práce (cca. 30 stran) s obhajobou a zkouška před komisí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49024
28.5.21 15:06
@Zuzik86 píše:
@matkabagristy půlroční program na Karlovce zaměřený na speciální pedagogiku a asistenci. Není to vyloženě takový ten rychlokurz, kterých je všude plno, kde účastník udělá jeden test a, b, c a závěrečnou práci o pěti stranách. Tohle je vyloženě jako půlrok na vysoké, takže seminarky, knihy, několik zkoušek mimo a závěrečná práce (cca. 30 stran) s obhajobou a zkouška před komisí.

Tak to budes stale AP, zarazena nejvyse do 8. platove tridy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
461
28.5.21 15:12

@matkabagristy samozřejmě, že budu stále AP, akorát u nás na škole se za další vzdělávání dává něco navíc, ale mně je to jedno, nic víc nečekám. Příští rok se zkusím přihlásit na speciální pedagogiku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30757
28.5.21 15:21
@Zuzik86 píše:

Tak půl roku pořád nic není, já mám v rámci celoživotka už kdysi dělanou speciální pedagogiku pro vychovatele, v té době to bylo odpovídající vzdělání pro asistenta, byl to rok a půl. Několik zkoušek, seminárek, závěrečná práce, obhajoba a zkouška před komisí. A je to prostě jen asistent.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat