Práce na doma, kde sehnat?

Anonymní
17.5.21 07:10

Práce na doma, kde sehnat?

Ahojky, kde se dá sehnat práce na doma? Jsou nějaké stránky nebo kde třeba sháníte? Může jít o cokoliv. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2713
17.5.21 07:15

Jobs, různý FB skupiny… Je toho vcelku dost, zrovna teď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
648
17.5.21 08:24

A co se tam opakuje za inzeráty? Já nikde také moc nevidím a něco bych uvítala 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64301
17.5.21 09:54

Je toho dost. Ale.. Je i dost podvodu ala platba předem..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26001
17.5.21 11:36

Bacha na podvody, kde chtějí peníze předem a podobný nesmysly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6069
17.5.21 12:07

Když „něco“ umíš (překlady, účetnictví, programování, analytika…), tak se pohybuješ v oboru a víš dobře, kde sehnat práci na doma.

Když nic neumíš, tak taková práce na doma vpodstatě už neexistuje. (pokud se tedy nebavíme o aktivitách typu žehlení)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
335
17.5.21 15:29

Nebo je hodně nabídek typu MLM na sociálních sítích. Hlavně kosmetika, prací prostředky, parfémy, ale i jídlo a cukrovinky, knížky…kde jde o objednávání a získávání lidí pod sebe, ale to mě nikdy nebralo, ale kdo zná hodně lidí, tak možná ví jak na to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.5.21 20:20
@Anonymní píše:
Ahojky, kde se dá sehnat práce na doma? Jsou nějaké stránky nebo kde třeba sháníte? Může jít o cokoliv. Děkuji

@Evca.St

Já třeba dělám MLM a jsem s tím spokojená…mám ráda tu volnost, můžu pracovat odkudkoliv a kdykoliv a když je člověk šikovný, tak si vydělává krásné peníze :-)
Záleží o jaké produkty jde atd…některé MLM se mi nelíbí, některé jo…
Kdyby jste měly zájem, klidně mi napište do zpráv. Více to tu asi rozebírat nebudu, protože vím, že spoustu lidí to odsuzuje a nechci tady schytat nějaké ošklivé komentáře 😁 ☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
648
23.5.21 07:15

@Alca.Vozabalka díky za odpověď. S MLM zkušenosti mám, na střední jsem si tím krásně vydělávala, ale postupně to upadalo a dnes vlastně žádné MLM neprošlo mýma náročnýma pozadavkama tak, abych se za značku mohla opravdu postavit.
Je skvělé že tě to baví, to je na práci hlavní 🙂 ať se ti daří i dál

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.5.21 09:00

@Evca.St jasné, to naprosto chápu ☺️☺️ Děkuji 🌸

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1262
23.5.21 13:24

Za mě se teď hledá náhrada do cestovní kanceláře. Full home office. Nutnost umět anglicky na komunikační úrovni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
335
23.5.21 14:00
@FraDeu píše:
Za mě se teď hledá náhrada do cestovní kanceláře. Full home office. Nutnost umět anglicky na komunikační úrovni.

Psala jsem Vám zprávu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1262
23.5.21 19:43
@Bellino píše:
Psala jsem Vám zprávu

Máte odpověď ve zprávě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit