Asistent pedagoga na Jihočeské univerzitě

9
11.2.21 13:16

Asistent pedagoga na Jihočeské univerzitě

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Studoval tu zde někdo či stále studuje akreditovaný kurz Asistent pedagoga I. na Jihočeské univerzitě - Pedagogické fakultě? Jak kurz prosím probíhá a jaké máte uplatnění? A ještě jestli nevíte, jaký je rozdíl mezi tímto kurzem a kurzem Asistent pedagoga např. na VSERS? Nebo jiných kurzech, kde vlastně k tomuto potřebujete pouze základní vzdělání ale na té JČ, musíte mít aspoň maturitu? Děkuji moc 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29405
11.2.21 13:52

Na vysokych to byva v ramci celozivotka, to urcite musi byt maturita. Uplatnění je snad jasné, prace asistenta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
11.2.21 13:58

@vokishka Já teda maturitu mám jen z jiného oboru a tady je to právě jedna z podmínek, pro přijetí. :) Tak by mě právě zajímalo, jaký je mezi tím rozdíl. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29405
11.2.21 14:06
@Jana1101 píše:
@vokishka Já teda maturitu mám jen z jiného oboru a tady je to právě jedna z podmínek, pro přijetí. :) Tak by mě právě zajímalo, jaký je mezi tím rozdíl. :D

Z tech kurzu, kde staci zakladni vzdelani, muze asistent pracovat v nižší platove třídě, mensi pravomoce. A chysta se vyhlaska, kde tyto kurzy nebudou stacit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10533
11.2.21 14:09

Asistent bez maturity má nižší platové ohodnocení a menší pravomoce, dělám si teď kurz AP, mám maturitu, většinou ji chtějí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12707
11.2.21 14:19

@vokishka uhk maturitu nevyžaduje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29405
11.2.21 15:20
@g.sandova píše:
@vokishka uhk maturitu nevyžaduje

To fakt? To není v rámci celoživotka? To je teda bída.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12707
11.2.21 15:27
@vokishka píše:
To fakt? To není v rámci celoživotka? To je teda bída.

No fakt to měli pro všechny, i bez maturity. Taky jsem koukala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1764
11.2.21 19:03

Maturita pro kurz AP podmínkou není. Bez maturity ale nemůžeš dělat asistentku např. v ZŠ, do školky stačí výuční list. V ZŠ je většinou vyšší platová třída než v MŠ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat