Láska nebo studia

Anonymní
10.2.21 13:38

Láska nebo studia?

Dobrý den, mám zapeklitou otázku která mi nedá spát. Mám skvělého partnera na kterého jsem snad čekala celý život… Moc se milujeme. Dostala jsem však příležitost dostudovat Magistra v Anglii. Mgr. se tam studuje pouze rok. Vůbec nevím, co mám dělat… Bojím se, že pokud odjedu tak si najde někoho jiného a já ho ztratím. Do UK se mnou nepojede jelikož tu má skvělou práci. Na druhou stranu to byl vždycky můj sen mít školu v zahraničí. Jak by jste se rozhodli vy? Láska nebo studium? :srdce: :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7945
10.2.21 13:40

Rok je prd. To zvladnete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
184
10.2.21 13:41

Pokud je to fakt jen jeden rok, šla bych do toho. Správný chlap zůstane. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
397
10.2.21 13:41

Co na to partner? Nechtěl/nemohl by jet a tebou? :think: něco si přivydělat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2238
10.2.21 13:43

Promin, ale partner, se kterym se tak milujete a bojis se, ze si hned najde jinou? :think: to nezni buh vi jak…hele, jestli te miluje, tak te sam posle, at si jdes splnit sen..jako rok je prd doba a asi byste se mohli videt ne? Ber to z druhe strany..jestli ten vas vztah neni dost pevny, aby vydrzel rok studii v zahranici, tak to neni buh vi jake pouto.. studium a zkusenosti ti zustanou..s frajerem se muzes za pul roku rozejit a zustanou ti jen oci pro plac..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
10.2.21 13:45

Láska

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7345
10.2.21 13:47
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám zapeklitou otázku která mi nedá spát. Mám skvělého partnera na kterého jsem snad čekala celý život… Moc se milujeme. Dostala jsem však příležitost dostudovat Magistra v Anglii. Mgr. se tam studuje pouze rok. Vůbec nevím, co mám dělat… Bojím se, že pokud odjedu tak si najde někoho jiného a já ho ztratím. Do UK se mnou nepojede jelikož tu má skvělou práci. Na druhou stranu to byl vždycky můj sen mít školu v zahraničí. Jak by jste se rozhodli vy? Láska nebo studium? :srdce: :kytka:

Ahoj,
je to volba, kterou ať rozhodneš jakkoliv, teprve budoucnost ukáže, zda to bylo správné.
Ale rok vztahu převážně na dálku můžete zvládnout, pokud je to láska oboustranně pevná a upřímná, zato takovou příležitost ke studiu už dostat nemusíš.
S partnerem si promluv, dej mu najevo, že o něho stojíš a ať ti on řekne, jak to vnímá. Rozhodnout to ale musíš sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.2.21 13:48

@Májovka1234 Bohužel. Má tu skvělou práci a hlavně by do UK potřeboval víza jelikož není z česka :(

• Citovat
  • Nahlásit
10930
10.2.21 13:50
@Anonymní píše:
@Májovka1234 Bohužel. Má tu skvělou práci a hlavně by do UK potřeboval víza jelikož není z česka :(

No a co říká na to, že bys byla rok pryč?

Rok by se měl dát zvládnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@Melodie91 Máš naprostou pravdu a moc děkuji za názor. Před tímto vztahem jsem měla jen samé blbce a proto jsem tak trošku paranoidní a bojím se, že bych mohla tenhle úžasný vztah ztratit a už nikdy nic podobného nenajít.

• Citovat
  • Nahlásit
16654

Pokud je to ON, počká na tebe nebo pojede s tebou. Obavy, že si najde někoho jiného do správného vztahu nepatří a dost možná je právě na čase prověřit si vzájemnou důvěru. Správnej chlap by tě vůbec nenechal váhat a přesvědčil by tě, že taková příležitost se neodmítá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.2.21 13:51

@unuděná Máš naprostou pravdu a mnohokrát ti děkuji! :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
3785
10.2.21 13:53

Vůbec bych nic neřešila a jela, rok to zvládne. Držím pěst.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3877
10.2.21 13:54
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám zapeklitou otázku která mi nedá spát. Mám skvělého partnera na kterého jsem snad čekala celý život… Moc se milujeme. Dostala jsem však příležitost dostudovat Magistra v Anglii. Mgr. se tam studuje pouze rok. Vůbec nevím, co mám dělat… Bojím se, že pokud odjedu tak si najde někoho jiného a já ho ztratím. Do UK se mnou nepojede jelikož tu má skvělou práci. Na druhou stranu to byl vždycky můj sen mít školu v zahraničí. Jak by jste se rozhodli vy? Láska nebo studium? :srdce: :kytka:

Stejně tak si můžeš jiného najít i Ty, to Tě nenapaflo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
916
10.2.21 13:57

Na svého muže jsem kdysi čekala dva roky, co byl na vojně. A zvládli jsme to. Za mě - studium.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat