Asistentka finančního poradce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marki1985
Stálice 78 příspěvků 19.12.17 16:06
asistentka finančního poradce

Ahoj holky zítra jdu na pohovor do ceske pojišťovny na misto asistentky finančního poradce. Mate s tim nektera zkušenosti? Na co se při pohovoru ptají? Díky za radu :mrgreen: :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

zuza92
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 19.12.17 16:29

Před pár lety a nebylo to pro ČP.
Klasika o tobě, proč se hlásíš, co očekáváš. Plus zkouška komunikace…zahrát jak s potencionálním klientem sjednáváš schůzku fin. poradci.

Ivan PPZ
Kelišová 5595 příspěvků 19.12.17 16:36

Jdete do „firmy“, nebo jen k „někomu“? Protože pojišťovna jakožto firma velmi pravděpodobně poradcům asistentky zrovna moc neposkytuje.

Marki1985
Stálice 78 příspěvků 19.12.17 16:50
@zuza92 píše:
Klasika o tobě, proč se hlásíš, co očekáváš. Plus zkouška komunikace…zahrát jak s potencionálním klientem sjednáváš schůzku fin. poradci.

aha tak to zahrani bude zajímavé :mrgreen: :mrgreen:

Marki1985
Stálice 78 příspěvků 19.12.17 16:52
@Ivan PPZ píše:
Jdete do „firmy“, nebo jen k „někomu“? Protože pojišťovna jakožto firma velmi pravděpodobně poradcům asistentky zrovna moc neposkytuje.

spis asi k někomu

Marki1985
Stálice 78 příspěvků 19.12.17 16:53
@zuza92 píše:

Můžeš mi poradit nějake fígle?

Ivan PPZ
Kelišová 5595 příspěvků 19.12.17 16:54

Náplň práce a očekávání mohou být různé. Od klasické kancelářiny, až po snahy šéfa udělat z asistentky pojišťováka- ideálně jako OSVČ.

Ivan PPZ
Kelišová 5595 příspěvků 19.12.17 16:58
@Marki1985 píše:
spis asi k někomu

Tedy to může být podobné, jako bych já hledal asistentku. Mě by zajímala pečlivost, alespoň nějaká orientace v problematice, časové možnosti, všeobecný rozhled. Schopnost telefonovat. Nemyslím, že má nějaký veliký smysl se extra připravovat, nebude to pohovor s HR větší firmy. Být dobře naladěna, přiměřeně oblečena a nepřijít pozdě. Dopředu si sama nastavit nějaké hranice- časové, finanční…

Marki1985
Stálice 78 příspěvků 19.12.17 17:40
@Ivan PPZ píše:
Tedy to může být podobné, jako bych já hledal asistentku. Mě by zajímala pečlivost, alespoň nějaká orientace v problematice, časové možnosti, všeobecný rozhled. Schopnost telefonovat. Nemyslím, že má nějaký veliký smysl se extra připravovat, nebude to pohovor s HR větší firmy. Být dobře naladěna, přiměřeně oblečena a nepřijít pozdě. Dopředu si sama nastavit nějaké hranice- časové, finanční…

tak to je pro mne samozrejme přijít včas a dobře vypadat. Jen si radši projdu pro jistotu jak spravne telefonovat nemám žádné Velké zkušenosti :mrgreen:

Marki1985
Stálice 78 příspěvků 19.12.17 17:42
@Ivan PPZ píše:

tak to je pro mne samozrejme přijít včas a dobře vypadat. Jen si radši projdu pro jistotu jak spravne telefonovat nemám žádné Velké zkušenosti :mrgreen:

janickaIII
Ukecaná baba ;) 1622 příspěvků 19.12.17 18:21

Nemám s nimi dobrou zkušenost. Ale byla jsem na jiné pozici. Jinak obchoďákum dřív docela dopravali. Od té doby co nejsou v českých rukou se toho dost změnilo. Jinak ptát se můžou na cokoliv, takové ty základní věci. Ale pokud zůstali u stejného ohodnocení jako před pár lety, budou rádi pokud vůbec někoho seženou. Jinak je tam ale práce v klidu a hlavně od do.

Marki1985
Stálice 78 příspěvků 19.12.17 18:42
@janickaIII píše:
Nemám s nimi dobrou zkušenost. Ale byla jsem na jiné pozici. Jinak obchoďákum dřív docela dopravali. Od té doby co nejsou v českých rukou se toho dost změnilo. Jinak ptát se můžou na cokoliv, takové ty základní věci. Ale pokud zůstali u stejného ohodnocení jako před pár lety, budou rádi pokud vůbec někoho seženou. Jinak je tam ale práce v klidu a hlavně od do.

uvidíme zítra stejne moc nevymyslím dam tu pak vědět jak jsem dopadla :mrgreen:

zuza92
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 19.12.17 18:51
@Marki1985 píše:
Můžeš mi poradit nějake fígle?

Já jsem to nakonec jako práci nedělala. Byl to pro mě jeden z prvních pohovorů po škole tak jsem se nijak extra nepřipravovala. Ale zjistila jsem, že by to nebyla práce pro mě.

janickaIII
Ukecaná baba ;) 1622 příspěvků 19.12.17 18:54
@Marki1985 píše:
uvidíme zítra stejne moc nevymyslím dam tu pak vědět jak jsem dopadla :mrgreen:

Určitě dej vědět jak jsi dopadla. A hlavně se poptej na náplň práce. Viděla jsem občas asistentky jak byly zoufalé, že po nich chtěli dělat objednávky ale nedali jim žádné školení jak je zadat do systému.

Marki1985
Stálice 78 příspěvků 20.12.17 14:32
@janickaIII píše:
Určitě dej vědět jak jsi dopadla. A hlavně se poptej na náplň práce. Viděla jsem občas asistentky jak byly zoufalé, že po nich chtěli dělat objednávky ale nedali jim žádné školení jak je zadat do systému.

Ahoj tak ze me udělali rovnou finančního poradce v lednu nastupuju snad mi to půjde

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Bohdalová své miliony už asi neuvidí. Bankéř, který jí prodal obrazy, utekl na exotický ostrov

Před rokem se zjistilo, že Jiřina Bohdalová naletěla podvodníkovi, bývalému... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama