Astrologie a neplodnost

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Šárka
Kecalka 418 příspěvků 04.02.03 08:50
Astrologie a neplodnost

Mám pro vás ověřenou adresu na astroložku a psycholožku z Prahy, která mé kamarádce (41 let) po mnoha pokusech o umělé oplodnění pomohla k dcerušce přirozenou cestou.

Lenka Mochnáčová, mobil 603-86 37 04, mail: " .{target:_new>moc­hnacova@cmail­.cz. Má mít ordinaci v Radlicích.

Přeji všem hodně hodně štěstí.

STEFINKA}":[ma­ilto:mochnaco­va@cmail.cz]

Reklama

Najdete v encyklopedii: Neplodnost

Reklama

Reakce:

Anonymni  04.02.03 09:18
Astrologie a neplodnost

Ahoj Stefinko,

Díky moc za adresu. Třeba se bude některým snažilkám hodit :))

Pa, Brusinka

Ivuna
Povídálka 15 příspěvků 05.02.03 14:01
Astrologie a neplodnost

Ahoj Stefinko, díky za adresu a telefon, až si dodám odvahy, tak jí zavolám. Snad pomůže. Ivuna

Anonymni  13.05.03 23:24
Astrologie a neplodnost

dekuji za radu, hned tam poslu email. Po 6 letech neuspechu, vydrancovaneho conta, nervy..jake nervy ty uz davno nemam a manzelstvim pred rozpadem vyzkousim cokoliv.

Znovu moc dekuji za radu.

saxanaa
Nováček 1 příspěvek 13.05.03 23:53
Astrologie a neplodnost

dekuji za radu, hned tam poslu email. Po 6 letech neuspechu, vydrancovaneho conta, nervy..jake nervy ty uz davno nemam a manzelstvim pred rozpadem vyzkousim cokoliv.

Znovu moc dekuji za radu.

Hany
Povídálka 20 příspěvků 14.05.03 09:07
Astrologie a neplodnost

Ahoj holky.Chtěla jsem se zeptat v cem spociva metoda pi Mochnáčové. Poradí i po mejlu o neplodnosti? Díky za zprávy, Hany 8-)

ariana9
Nováček 1 příspěvek 04.02.14 08:57

Plodné dny - Astrologická poradna
Nedaří se Vám počít dítě? Pomocí astrologie pro Vás na 12 měsíců dopředu vytvoříme seznam dnů, kdy je nejvhodnější otěhotnět.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Jsem těhotná a partner mi zahnul. Přesto zůstávám

Čekáte miminko a zjistíte, že je vám partner nevěrný. Bohužel takovou situaci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nechci tajit svůj věk, jsem na něj pyšná, říká padesátnice Kidmanová

Herečka Nicole Kidmanová letos oslavila padesátku. Za svůj věk se nestydí a... číst dále >

Natálie Kocábová: Asi už nebudu chlapům tak věřit

Protekční dcera, tak se na ni léta pohlíželo. Aby ne, když ji otec v patnácti... číst dále >

Reklama