Co vše obnáší IVF.

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  05.01.03 20:56
Co vše obnáší IVF.

Prosila bych se něco dovědět o IVF a nějaké zkušenosti s dobrymi zařízeními co se týká IVF. Díky

Reklama

Reklama

Reakce:

Lucije
Kecalka 418 příspěvků 09.01.03 21:10
Co vše obnáší IVF.

Ahoj!

Nepíšeš odkud jsi, takže radím buď prostudovat zdejší rubriku „neplodnost“, anebo na „seznamu.cz“ si nechat vyhledat heslo neplodnost a tam by se Ti měly ukázat všechna zařízení, která se IVF zabývají. Na jejich stránkách je většinou velmi přehledně popsáno, o co jde.

Jinak já jedno takové centrum reprodukované medicíny navštěvuji již rok (v Praze), tak se můžeš na cokoliv zeptat.

Zdraví Lucka

Anonymni  16.01.03 09:35
Co vše obnáší IVF.

Ahoj Lucko.Jdeme s manželem do centra asistované reprodukce.Nejdřív na konzultaci.Co nás všechno čeká a kam chodíš,napiš,pro­sím.Verča

Lucije
Kecalka 418 příspěvků 17.01.03 20:00
Co vše obnáší IVF.

Ahoj Verčo!

My chodíme do Gestu na Prahu 5.

Hlavní důvod byl, že to máme kousek a druhý, že jsem měla o nich dobré reference.

Nevím, jestli už máte rozhodnuto, jaké centrum budete navštěvovat, ale po té konzultaci si vlastně můžete udělat obrázek, jaké to zařízení je. Už hodně napoví třeba přístup sestřičky na recepci…

Víš co, nejlepší bude, když si přečteš můj příspěvek v ?Neplodnosti? ? Moje troška do mlýna… tam jsem to všechno pěkně popsala od prvního návštěvy.

A kdyby jsi měla nějaký dotaz, tak se ptej!

Měj se fajn! Lucka

Šárka
Kecalka 418 příspěvků 26.09.03 12:45
Co vše obnáší IVF.

zkopírováno z došlých příspěvků:

Chcela by som Vas poprosit o Vase skusenosti s IVF a liekmi Diphereline a Gonal-F. Je mi to jasne, ze kazda sme ina, a kazda to mozeme znasat inac, ale predsa len.

Asi pred rokom som absolvovala pripravu-stimulaciu /dlhy lutealny protokol/ s pouzitim liekov Decapeptyl a Puregon. Zial vsetko skoncilo skor ako sa zacalo. Vajicka nerastli tak, ako sa predpokladalo. Za par dni ak vsetko pojde dobre by som mala zacat dlhy-poliferacny protokol s uzivanim Dipherelinu a neskor Gonal-F a cakam co ma caka.

Kam ste si zvykli pod kozu pichat/resp. davat pichat Diphereline ? Dakujem. Zelam Vam vsetko dobre. Betty.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

S vyhořením mi pomohla kineziologie, říká golfistka Klára Spilková

Letos na jaře dosáhla Klára Spilková historického úspěchu, když jako první... číst dále >

Jacksonová: Jsem normální člověk s celulitidou, jizvami a kily navíc

Dcera krále popu Michaela Jacksona se stále častěji objevuje na fotografiích... číst dále >

Reklama