Pozitivní test z moči, negativní z krve - jsem těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  05.12.02 09:13
poradte mi

Ahoj.nevím,co si o tom mám myslet.vyšel mi pozitivní test z moči,ale negativní z krve.U lékaře jsem byla,ale asi brzo.Bolí mi záda,po ránu je mi špatně od žaludku,mám kovovou chut v puse,mám zvětšená prsa,která mi bolí.Nyslíte,že sem těhotná,nebo se mi prsa mohou zvětšit před tím,Verča

Reklama

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Alusha
Kecalka 173 příspěvků 05.12.02 12:32
poradte mi

Ahoj Verčo,

nejsem sice doktor, ale myslím a přikláněla bych se k názoru, že pravděpodobně těhotná budeš, ale ještě je asi brzo na to potvrdit těhot. testem z krve. Takže počkej týden nebo 2 a uvidíš. Důležitý je, že Ti vyšel z moči a že máš příznaky, ne :)) Alča

Anonymni  05.12.02 14:42
poradte mi

To máš pravdu,Alčo.A co ty.Ty těhotná jsi?Verča

Anonymni  05.12.02 20:04
poradte mi

ahoj holky, nechci vam brat nadeje, ale test z krve je podstatne presnejsi a spolehlivejsi nez ten z moci. hCG, ktery se z krve detekuje, plod prudukuje cca tyden po ovulaci - v te dobe bych to brala jako bernou minci. Takze samozrejme zalezi na tom, kdy sis, Verco, ten test z krve nechala udelat. Opravdu te nechci zklamat, sama vim, jaky to je, ale moc velky sance bych si asi nedelala. Ahojnull

Anonymni  06.12.02 08:31
poradte mi

test z krve jsem si nechala dělat 14 dní po menzes,což bylo asi brzo

Anonymni  06.12.02 08:31
poradte mi

test z krve jsem si nechala dělat 14 dní po menzes,což bylo asi brzo

Anonymni  06.12.02 10:08
poradte mi

Taky si myslím, že těhotná budeš. Jen testy jsi si dělala asi moc brzo.

Beru to podle sebe. Pozitivní test z moči mi vyšel až deset dnů po předpokládané MS. Na gyn. mi řekly, že z krve test nedělají a objednala mě za dalších čtrnáct dní. No a pak se to potvrdilo ultrazvukem, malý fazolek tam byl a bylo vidět i bijící srdíčko (spíš to z čeho jenou bude). Markéta

Anonymni  06.12.02 10:33
poradte mi

Díky markétko.Právě,že je mi blbě od žaludku,bolí mi prsa ze strany a ta kovová chut.Udělala jsem si test a z moči byl poz,ale z krve ne.Tak si myslím,že sem na tu krev šla moc brzo,14 dní po menzes.Tak mi drž palečky a ozvi se,jestli hodně na mimino chodíš,je moc fajn,tenhle server a já dokonce díky miminu našla kámošku.Můj muž by byl hrozně rád,kdyby to bylo.měla jsem jeden potrat a ted ,snad to vyjde.A ted mám problémy s moč.cestami,možná je to i k tomu.Papa.verča

Anonymni  06.12.02 12:22
poradte mi

Palce i pěsti budu určitě držet, aby to vyšlo.

Mě je naopak dobře jak dlouho ne, až si říkám, že snad není pravda, že jsem opravdu těhotná. Žádné nevolnosti a únava (unavená bývám jinak dost často), jen snad citlivější prsa.

Na emimino nakukuji často, ale spíš hledám informace. Souhlasím, že je bezva a přehledný. Čau Markéta

Anonymni  06.12.02 13:50
poradte mi

Díky moc a po neděli ahoj.Budu tě informovat

Alusha
Kecalka 173 příspěvků 11.12.02 08:36
poradte mi

Ahoj Verčo,

ne, já nejsem těhotná, ale snažíme se s přítelem 2.měsíc … zatím nic.

Ale co Ty, jak to dopadlo s testem z krve ? Doufám, že dobře !!! Dej nám vědět.

Alča

Anonymni  11.12.02 08:40
poradte mi

Ahoj Alčo.Test z krve byl negativní.Bojím se té příšery,že příjde.Ale kéž bych toho byla těhotná.Mám nízkou teplotu-bazální a to je zlé.Jsme z toho s manželem moc smutní,ale on říká,až to bude,tak to bude.V

Alusha
Kecalka 173 příspěvků 11.12.02 08:48
poradte mi

Ahoj Verčo,

tak to je mi moc líto … to je opravdu škoda, ale já bych ještě „flintu do žita“ neházela a být tebou zkusila bych si koupit ještě jeden TT a udělat ho zítra ráno z moči. A přece když vyjdou 2 TT pozitivní, tak to už je o čem mluvit, ne. Zeptej se na to svého dr. jestli je toto možné.

Alča

Anonymni  11.12.02 09:00
poradte mi

Alčo,mám to dostat zítra.nevíš,jak je to s teplotou bazální

Alusha
Kecalka 173 příspěvků 11.12.02 09:59
poradte mi

Verčo nebo kdo se ptá , já nevím přesně. Já BT neměřím, ale četla jsem, že když klesne po 37°C, tak je to špatně. Máš to dostat zítra, tak jestli máš pravidelný cyklus 28 dní a ráno naměříš 37°C a více tak by jsi mohla být těhule.

Snad je to tak dobře … moc se v tom taky nevyznám.

Alča

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Jsem těhotná a partner mi zahnul. Přesto zůstávám

Čekáte miminko a zjistíte, že je vám partner nevěrný. Bohužel takovou situaci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Bála jsem se, že neshodím 23 kilogramů z dob těhotenství, říká Heiglová

Herečka Katherine Heiglová (38) v těhotenství přibrala necelých 23 kilogramů.... číst dále >

S vyhořením mi pomohla kineziologie, říká golfistka Klára Spilková

Letos na jaře dosáhla Klára Spilková historického úspěchu, když jako první... číst dále >

Reklama