mám strach

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  17.12.02 17:16
mám strach

ahoj holky.Mám strach,že nás čeká s mužíčkem milovaným setsakramenský vyšetření a mám z toho strach.Je fakt blbý myslet na nejhorši,ale taky je důležitý se psychicky uklidnit,což bych měla .Mužíček si to přeje strašně jako já,nemohl se dočkat,když to bylo jasný a bumho a nic.Byli jsme smtní a zklamaní oba.Věříme,že vánoce nám pomůžou.Žádný měření,to ještě víc nervuje,prostě klid.Zdraví Verča,která si strašně přeje miminko a Radek

Reklama

Reklama

Reakce:

Milan
Nováček 4 příspěvky 30.12.02 07:38
mám strach

Co vás to čeká za setsakramentský vyšetření ? Třeba to nebude tak hrozné a navíc, když se to dělá pro mimčo, tak není žádné vyšetření tak hrozné jak vypadá, no ne ?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Jsem těhotná a partner mi zahnul. Přesto zůstávám

Čekáte miminko a zjistíte, že je vám partner nevěrný. Bohužel takovou situaci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Bála jsem se, že neshodím 23 kilogramů z dob těhotenství, říká Heiglová

Herečka Katherine Heiglová (38) v těhotenství přibrala necelých 23 kilogramů.... číst dále >

Moje rozmarné léto: Hlasujte, posílejte a soutěžte o ceny za tisíce

Moje rozmarné léto je téma fotosoutěže, kam můžete celé prázdniny posílat své... číst dále >

Reklama