Gyncentrum v Ostravě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  22.01.03 08:07
Gyncentrum v Ostravě

Ahoj chtěla bych se zaptat zda má někdo z Vás zkušenosti s Gycentrem v Ostravě případně s podobným zařízením někde v okolí FM.Zajímá mě taky zda do takového zařízení musím mít doporučení svého gynekologa nebo se tam můžu přihlásit sama.Manžel si nechal udělat již 2× spermiogram a v obou případech byl výsledek oligozospermie.Já jsem dosud žádné vyšetření neabsolvovala.Díky za rady.Věrka II

Reklama

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymni  01.03.03 16:42
Gyncentrum v Ostravě

Ahoj,

já bohuzel nespadam do tohoto kraje, ale navstevuju fakultku v Plzni. Ale kazdopadne budes potrebovat doporuceni od svy gynekolozky. Po prvni navsteve jsem absolvovala par ultrazvuku, vysetreni hormonu z krve, podepsani neco od notare a pak to pujde tak rychle, ze otehotnis ani nebudes vedet. Tedy kdyz to bude vse bez problemu.Ja se vysledky dozvim 7.3.,tak uvidim. Drzim ti palecky. Dasa

Anonymni  04.03.03 18:39
Gyncentrum v Ostravě

Věrko , nic si z toho nedělej muj manžel také byl dvakrát na odběru a dvakrát s výsledkem oligospermie takže nas také odkázali na Gyncentrum do Ostravy, tvrdili že jiná možnost není. Ale omyl ted čekámé miminko jsem ve 30.týdnu přirozenou cestou…Příroda je čarodějka

Zdravítě Milada

Anonymni  07.03.03 19:13
Gyncentrum v Ostravě

Ahoj Věrko,

Gyncentrum v Ostravě navštevuju od loňského röku. Měli jsme doporučení od gynekologa. Mám za sebou 1 IVF a teď se chystám na 2. Jestli chceš, napiš mi mail na " .{target:_new>a­dr.stanzi@sez­nam.cz.

Ráda se s tebou podělím o zkušenosti, které mám.

}":[mailto:adr­.stanzi@seznam­.cz]

Anonymni  10.03.03 10:33
Gyncentrum v Ostravě

Ahoj,

je lepší mít doporučení od gynekologa, protože některá centra Tě jinak nevezmou. Já od něj měla pouze dokument, že problém je na straně manžela a všechny ostatní vyšetření dělali tam. Pokud bych Ti mohla doporučit (vzhledem k delší čekací době na první pohovor), nechej si od dr. vystavit doporučení a požádej ho o základní vyšetření u Tebe: stěry, hormonální profil - dělá se 3 a 21. den cyklu a na výsledky se čeká měsíc - to by jsi měla další zdržení.

Ahojky

Anonymni  10.03.03 12:49
Gyncentrum v Ostravě

Ahoj Věrko,

já chodím do Gyncentra 2 roky. Žádné doporučení nepotřebuješ. Akorát pokud jsi už podstoupila nějaká vyšetření je dobré jim o tom donést zprávu od lékaře. Pokud můžu pomoci, začni hned chodit k MUDr. Jarošovi. MuDr. Čermáka raději ne… Má „velké zkušenosti“, a jediné čím umí léčit je IVF. Všichni jsou tam velmi příjemní. Přeju Ti pevné nervy, trpělivost, a KLID.. Bea

Anonymni  13.03.03 10:43
Gyncentrum v Ostravě

Ahoj!

Já jsem chodila do Gyncentra v Ostravě v roce 1996, takže opravdu netuším, kolik se toho změnilo…Absolvovala jsem tam základní vyšetření (na doporučení mého gynekologa), tzn odběry krve, aby se zjistily hladiny hormonů, taky manžel absolvoval vyšetření spermatu…Všechno bylo o.k. Až na takovou drobnost…V daný den, kdy jsme měli „nakázáno“ to doma zkusit a pak se přijít po pár dnech ukázat, mi gynekolog řekl, že bohužel na ultrazvuku nic nevidí a že se to asi nezadařilo a že budeme muset absolvovat nejspíš další stimulaci a říkal něco i o inseminaci atd…Jaký však bylo moje rozčarování, když jsem po dalším týdnu zjistila, že jsem opravdu těhotná!!!-Někdo by mohl namítnout,že jem nejspíš otěhotněla později,ale to je blbost, protože jsem po oznámení pana doktora odjela sama vydejchávat tu blblou zprávu k sestře a právě tam jsem si udělala těhotenský test, protože mi bylo blbě atd…Co dodat…Možná to tak mělo být..netuším…Faktem zůstává, že lékaři i sestřičky tam byli příjemní i přes skutečnost, že tamní lékař nezjistil, že jsem těhotná…Možná neměl svůj den…:-)Držím palečky, ať Ti dopadne všechno vau! :-D

Anonymni  13.03.03 10:46
Gyncentrum v Ostravě

P.S.: Jo a ještě dodatek..Ten lékař byl Dr.Čermák, takže pokud Ti můžu radit, zvol toho druhého…Pa Radka

Anonymni  17.03.03 09:46
Gyncentrum v Ostravě

Ahoj, díky za užitečné rady.Udivilo mě doporučení na MUDr.Jaroše, Čermákovi se mám raději vyhnout.Znamená to , že při přihlášení si můžu zvolit lékaře ?Věrka II

Anonymni  17.03.03 11:43
Gyncentrum v Ostravě

Ahoj Věrko, když si zavoláš do Gyncentra (596120685 ) a budeš se chtít objednat, tak se tě zeptá, ke kterému doktorovi.Určitě chtěj Dr.Jaroše. Nevím, jak teď ale platí se vstupní poplatek asi 500,– ( možná,že i více,od listopadu 2002 zvedali ceny ). Dzžím pěstičky Bea

Anonymni  26.03.03 09:01
Gyncentrum v Ostravě

Ahoj, na doporučení svého gynekologa (vlastně mi ani jinou možnost nedal) jsem se nepřihlásila do Gyncentra v OV,ale do Fertimedu v OL.Z té dálky nejsem nadšená,ale p. doktor asi ví proč mi to doporučil.Všechny zdravím.Věrka II

Anonymni  15.04.03 22:24
Gyncentrum v Ostravě

Ahojky holky, já jsem v Gyncentru v Ostravě taky zaregistrovaná, ale na nějaký čas jsem to musela odložit. Jsem u Čermáka. Mimo normálního pohovoru a vyšetření mi zatím nic nedělal a docela mne desí to co píšete , že k němu raději ne. Proč? Mám mít snad obavy nebo dokonce strach ? Díky každou odpověď. K.

Anonymni  06.02.07 16:55

Ahoj. Nedalo mi to a přidám také svou zkušenost. Na první IVF jsem byla ve FM u dr. Čaplygina, transfer měl probíhat v Gyncentru, protože na toto nebyli ve FM vybaveni, ale protože se embryjka přestaly vyvíjet, tak k transferu nedošlo.Na druhé IVF jsem šla tedy rovnou do OV (dr. Čermák), a tam bez jakýchkoliv dotazů na předešlé IVF (předejít stejným chybám) a i základního vyšetření rovnou IVF. A můžete hádat jak asi dopadlo? Další navrhovaný postup léčby? Předimplantační vyšetření za 30.000,–Kč.
Poté jsem se rozhodla pro Fertimed(jsem Z FM) a jsem spokojená. Úplně jiný přístup a hlavně zájem opravdu pomoci. K předimplantačnímu vyšetření prý v našem případě není vůbec důvod, namísto toho jsme byli na genetice a rentgenu dělohy. Teď jsem 12-tý den po transferu a čekám na výsledek.
Když to shrnu, tak ve Fertimedu si připadám, že jim jde opravdu o to, jak to dopadne a nejsem jen další v řadě, která přinese peníze.
Nechci nikoho očernit, toto je každopádně má zkušenost.

pet14
Ukecaná baba ;) 1490 příspěvků 15.02.07 11:47
otěhotnět

ahojky,
na gyn centrum jsem reference moc dobré nedostala, v Ostravě je vyhlášená paní Dr.Lipková - je soukromá, platí se u ní dost,ale za to má výsledky, dokonce je i u porodu.(ka­marádka po 5 letech u ní konečně otěhotněla a to měla problémy se štítnou žlázou atd.) Já už u ní byla taky objednaná, asi to bylo u nás jen psychického rázu (tím, že se k ní objednává až 2 měsíce dopředu), přestala jsem na to nyslet… a schůzku jsem rušila, protože jsem byla už těhotná …
Můj gynekolog mi také nevěřil , na ultrazvuku nebylo nic vidět (po 3 týdnech), krev to ale potvrdila, při další kontrole (po 6 týdnech) už to zachytil.....

reny75  25.03.13 15:05
otěhotnět

Já absolvovala několik IUI a 1 IVF ve Fertimedu OL. Jsem z Ostravy, ale byla jsem hloupá a poslouchala jsem ty stáda, která pořád omílají dokola jak je Gyncentrum špatné. Ani jedno nebylo úspěšné. Tehdy mi doktor z Fertimedu řekl " Nezáleží kam budete chodit, záleží na tom jestli je tělo připraveno. Pokud se mu nechce tak můžete platit statisíce a máte smůlu." Takže takové jedna babka povídala je na prd. Každý si musí udělat obrázek sám.
A jak tu někdo píše že OV je drahá tak ve Fertimedu jsme platili 27000,– a v OV 23000,– za stejný zákrok.
:)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

Piperová: Ve třiceti po mně nemůžete chtít, abych vypadala na dvacet

Britské herečky Billie Piperová (34) se dotklo, že se do ní opřeli někteří... číst dále >

Jacksonová: Jsem normální člověk s celulitidou, jizvami a kily navíc

Dcera krále popu Michaela Jacksona se stále častěji objevuje na fotografiích... číst dále >

Reklama