Astroložka Irena Holancová

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kokorunka
Nováček 3 příspěvky 22.04.18 12:49
Astroložka Irena Holancová

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s astroložkou Irenou Holancovou ze Zlína? Chtěla bych ji navštívit, ale nevím, jestli to nebudou vyhozené peníze. Popř. pokud znáte dobrého astrologa nebo i někoho jiného zabývající se esoterikou ze Zlína a blízkého okolí, tak budu ráda za vaše tipy.

Reakce:

saphire
Kelišová 6712 příspěvků 22.04.18 15:25

@kokorunka u mě se sekla celkem :mrgreen: říkala mi budoucnost a přitom mi opakovala jen to, co jsem v minulosti zažila. U aktuálního problému poradila ale nakonec jsem si stejně musela najít svou cestu, svým rozumem.. už bych tam nešla ;) byla jsem tam asi 3roky zpět.

Ell-Ell
Kecalka 299 příspěvků 22.04.18 15:34

@kokorunka K jeji sestre chodim uz 5 let jak na osobni konzultace tak na seminare a je to vyborna astrolozka i terapeutka :palec:
Verim, ze jeji sestra je stejne dobra. Nemuzete ale cekat nejaky vyklad budoucnosti z vestecke koule a ze se vse samo vyresi :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >