Sex s duchem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  15.04.18 21:24
sex s duchem?

Je to pro mne moc citlive a desive. Chtela bych se podelit o svem zazizku kteremu moc sama nerozumim a pozadat treba o radu. Jen pro lidi kteri veri na duchy jako ja. Verim na duchy ptz se mi stalo s nimi uz tooolik zahadnych veci, ze kdyz bych to mela vse vypsat byla bych tu do rana. Proste na duchy verim, vim ze jsou. Budu rada kdyz si muj dotaz budou cist jen lidi co na duchy doopravdy veri. Takze nechci prihlouple nazory od lidi co jen budou mou osobu zesmesnovat. Nu. Abych zacala. 3× behem tohodle roku se mi stalo pri usinani neco neuveritelneho. Ze zacatku jsem slysela napr kroky. Ja tohle neresim ptz vim ze semnou stale neco je ale je na mne hodny a vetsinou me upozornuje aby se mi nic nestalo. Po prve jsem zazila to ze jsem citila ze si kemne nekdo lehnul to jsem se otocila a trosicku jsem mela obavy ale v klidu jsem usinala dal. Po chvilce jsem ucitila silene velikanske vzruseni ktere mi proudilo celickym telem. Pres zavreny oci jsem videla strasne velike jasne svetlo kdyz jsem otevrela oci byla velikanska tma. Citila chladno od nohou. Buseni srdce. A tak ohromnou vzrusenost ze jsem musela vzdychat a hybat se trochu. Citila jsem neco jako by mi nekdo delal oralni sex. Bylo to uprimne strasne krasny. Ale po prve me tohle dost vydesilo takze jsem uskocila kdyz jsem tohle zacala citit. A prestalo to. Byla jsem desne vydesena. Naopak to bylo nadherne. Po druhe se mi stalo totez po treti to bylo malinko jine. Spala jsem uz v tvrdym spanu. Myslela jsem ze je to sen. Citila jsem doteky na prsou brise a polibky dole na ni. Lehke prejizdeni pres postevak zacalo se mi to libit. Pak jsem ale ucitila nevim co presne hadala bych ze to byl povrchove drsnejsi jazyk ktery jse ucitila v pochve jak se mi dava do vnitr a ven cca asi 4× jelikouz jsem tohle ucitila az na tolik probrala jsem je uplne. Poprve jen otevrela oci videla jen mensi zablesk u mich nohou, porat jsem neco citila i to velikanske vzruseni co mnou proudilo. Jenze ja se vzdycky vydesim. Sedla jsem si a hrozne se bala. Najednou vzruseni bylo pryc. Nu ja vim ze to nebude zly duch. Ale proc mi tohle dela? Uprime se bojim. Aby to nezaslo jeste nekam dal. Aby nebylo neco horsiho. S mim partnerem je pravda ze mame problem v posteli. On je semnou moc spokojeny nikdy takhle zasneho cloveka jeste nemel. Ale ja nejsem spokojena :( tak nas napadlo jestli to neni tim ze on to vi. Nevim prijdu si uz ja blazen. Mel jste nekdo tohle nekdy? Mate s timto zkusenost? Poradi mi nekdo? Prestane to? Nebo to bude pokracovat?? Poradte prosim.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Heivka
Závislačka 2739 příspěvků 15.04.18 21:28

Prdlajz duch, tohle je typický případ spánkové paralýzy.

Adrasteia
Ukecaná baba ;) 2400 příspěvků 15.04.18 21:28

Jednoduché vysvětlení. Pokud máš neuspokojivý sex, tak se ti zdají sny se sexuální tématikou, ve snu můžeš mít klidně reálný orgasmus apod. Nic víc za tím není.

Celeste97
Kecalka 295 příspěvků 15.04.18 21:29

Neporadím ale tohle je snad nejzajímavější dotaz na Emiminu :lol: zajímají mě odpovědi :potlesk:

Lekninka91
Echt Kelišová 9885 příspěvků 15.04.18 21:31
@Anonymní píše:
Je to pro mne moc citlive a desive. Chtela bych se podelit o svem zazizku kteremu moc sama nerozumim a pozadat treba o radu. Jen pro lidi kteri veri na duchy jako ja. Verim na duchy ptz se mi stalo s nimi uz tooolik zahadnych veci, ze kdyz bych to mela vse vypsat byla bych tu do rana. Proste na duchy verim, vim ze jsou. Budu rada kdyz si muj dotaz budou cist jen lidi co na duchy doopravdy veri. Takze nechci prihlouple nazory od lidi co jen budou mou osobu zesmesnovat. Nu. Abych zacala. 3× behem tohodle roku se mi stalo pri usinani neco neuveritelneho. Ze zacatku jsem slysela napr kroky. Ja tohle neresim ptz vim ze semnou stale neco je ale je na mne hodny a vetsinou me upozornuje aby se mi nic nestalo. Po prve jsem zazila to ze jsem citila ze si kemne nekdo lehnul to jsem se otocila a trosicku jsem mela obavy ale v klidu jsem usinala dal. Po chvilce jsem ucitila silene velikanske vzruseni ktere mi proudilo celickym telem. Pres zavreny oci jsem videla strasne velike jasne svetlo kdyz jsem otevrela oci byla velikanska tma. Citila chladno od nohou. Buseni srdce. A tak ohromnou vzrusenost ze jsem musela vzdychat a hybat se trochu. Citila jsem neco jako by mi nekdo delal oralni sex. Bylo to uprimne strasne krasny. Ale po prve me tohle dost vydesilo takze jsem uskocila kdyz jsem tohle zacala citit. A prestalo to. Byla jsem desne vydesena. Naopak to bylo nadherne. Po druhe se mi stalo totez po treti to bylo malinko jine. Spala jsem uz v tvrdym spanu. Myslela jsem ze je to sen. Citila jsem doteky na prsou brise a polibky dole na ni. Lehke prejizdeni pres postevak zacalo se mi to libit. Pak jsem ale ucitila nevim co presne hadala bych ze to byl povrchove drsnejsi jazyk ktery jse ucitila v pochve jak se mi dava do vnitr a ven cca asi 4× jelikouz jsem tohle ucitila az na tolik probrala jsem je uplne. Poprve jen otevrela oci videla jen mensi zablesk u mich nohou, porat jsem neco citila i to velikanske vzruseni co mnou proudilo. Jenze ja se vzdycky vydesim. Sedla jsem si a hrozne se bala. Najednou vzruseni bylo pryc. Nu ja vim ze to nebude zly duch. Ale proc mi tohle dela? Uprime se bojim. Aby to nezaslo jeste nekam dal. Aby nebylo neco horsiho. S mim partnerem je pravda ze mame problem v posteli. On je semnou moc spokojeny nikdy takhle zasneho cloveka jeste nemel. Ale ja nejsem spokojena :( tak nas napadlo jestli to neni tim ze on to vi. Nevim prijdu si uz ja blazen. Mel jste nekdo tohle nekdy? Mate s timto zkusenost? Poradi mi nekdo? Prestane to? Nebo to bude pokracovat?? Poradte prosim.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

myslím, že @Adrasteia to trefila ;)

Janli
Závislačka 3868 příspěvků 15.04.18 21:31

Incubus

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 15.04.18 21:41
@Adrasteia píše:
Jednoduché vysvětlení. Pokud máš neuspokojivý sex, tak se ti zdají sny se sexuální tématikou, ve snu můžeš mít klidně reálný orgasmus apod. Nic víc za tím není.

tak

Anonymní  15.04.18 21:42
@Janli píše:
Incubus

Ted jsem cetla co to znamena co jste mi odpvedela. Jsem rada ze o tom nekdo neco vi. Muzu Vam napsat soukromou zpravu?

Janli
Závislačka 3868 příspěvků 15.04.18 21:47
@Anonymní píše:
Ted jsem cetla co to znamena co jste mi odpvedela. Jsem rada ze o tom nekdo neco vi. Muzu Vam napsat soukromou zpravu?

Můžeš

mrav
Ukecaná baba ;) 1196 příspěvků 15.04.18 21:51
@Janli píše:
Incubus

A co to je? Mě by to také zajímalo. Věřím v některé věci mezi nebem a zemí, které se opravdu staly.

tzipora
Kecalka 398 příspěvků 15.04.18 21:56
@mrav píše:
A co to je? Mě by to také zajímalo. Věřím v některé věci mezi nebem a zemí, které se opravdu staly.

To je takový demon-parazit elementar. Do googlu zadej demon incubus rahunta. Pekne povidani o nich.

Janli
Závislačka 3868 příspěvků 15.04.18 21:59

@mrav vygoogli co ti odpověděla @tzipora .

tzipora
Kecalka 398 příspěvků 15.04.18 22:04

@Janli Je tak, ze kdyz ma clovek deprese, ze jsou na nej nalepeni nejaci elementari? Pomaha nejvíce formule jsem svetlo a laska? Nebo treba jeste neco jineho?

eva valoi
Extra třída :D 10748 příspěvků 3 inzeráty 15.04.18 22:26

No to jsem jelen. Někteří jedinci zažívají věci.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2078 příspěvků 15.04.18 22:40

Koukni na scary movie 2, tam to taky mela. Kdyz to je mozny ve filmu, co by nebylo mozny ve skutecnosti 8o Jinak mi to taky prijde streleny. Posledni dobou se mi taky zdaj eroticky sny, a ejhle, nikdy me nenapadlo, ze me navstevuje duch a vlastne ten sen je skutecnost.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

Máme pro vás unikátní akci. Philips Avent rozdává maminkám na eMiminu 1 000... číst dále >

Poradna: Život v manželově domě je peklo

Vy podáte dotaz, my vám na e-mail pošleme odpověď s praktickými tipy. Rady... číst dále >

Články z Expres.cz

Čeho se pašeračka Tereza bojí? Vyhýbá se odpovědi na bývalého právníka

Pašeračka Tereza změnila před více než měsícem advokáta a s pomocí nového... číst dále >

Velká očekávaní ohledně filmu Dukla 61: Něco tak dobrého ČT neudělala!

Je 7. července 1961 a v havířovském dole začne hořet. Nejdřív je cítit pach... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Reklama