Atb Ospen750 jsem nedala do lednice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pucinka1
Kecalka 408 příspěvků 25.09.14 19:01
Atb jsem nedala do lednice.

Ahoj holky,

chci se zeptat. Dneska naly dostal na anginu Ospen750. Nejsou redene vodou, tak jsem je nacla ve 3 ale zapomnela je dat do lednice. Zjistila jsem to asi po 3 hodinach. Muze se jejich ucinnost za tak kratkou dobu snizit? V lekarne uz maji zavreno a musim dat do rana jeste dve davky :nevim:. Ach joo jsem fakt tele :zed: :zed: :zed:

Dekuji za vase nazory.

Reakce:
Radanka25
Zasloužilá kecalka 655 příspěvků 25.09.14 19:04

Nevadí to, my je brali taky už dvakrát, malá je měla brát 10 dnů, po týdnu jsme byli dvě hoďky na cestě autem a Ospen jsem neměla v ledničce a malé jsem to potom normálně dala, ani mě nenapadlo to řešit, takže za mě v pohodě, navíc nebylo dnes vedro, ale nejsem doktor… :nevim:

lulinaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.14 19:06

No tak lékárna by ti byla k ničemu, protože bez předpisu ti nikdo nic nedá. Spíš nechápu, jak jako nejsou zředěné vodou? V jaké konzistenci teda jsou, prášek? Já teda Ospen dostala vždy jako klasický hustý sirup :nevim:

ivašot.
Kelišová 7343 příspěvků 25.09.14 19:07

Dostali jsme ospen v létě na dovolené, bylo ji řečeno, že pár hodin mimo lednici nevadí.

BohunkaP
Extra třída :D 14970 příspěvků 25.09.14 19:08

@pucinka1, ne, za tu chvíli to nijak nevadí.

pucinka1
Kecalka 408 příspěvků 25.09.14 19:10

Nektere atb redi v lekarne hned pri predani. Tyhle neredila, je to taky takovy hustsi sirup. V lekarne jsem myslela ze bych se zeptala zda to vadi.

pucinka1
Kecalka 408 příspěvků 25.09.14 19:11

Tak to jste me aspon trochu uklidnily :hug:.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 25.09.14 19:14

Nehrotila bych to, pár hodin vydrží bez lednice skoro cokoliv, v tomhle počasí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Český lev ON-LINE: Červený koberec zazářil hvězdami, kdo ale zazáří u cen?

Dnes je tu 26. ročník Českého lva, kdy se po červeném koberci do Rudolfina... číst dále >

Nový život v Hurghadě: Češi se na důchod stěhují do Egypta, je tam třikrát levněji!

Bohatší západní sousedé se na stáří stěhují za sluncem a mořem do Španělska,... číst dále >