Prosáknutý krk - angína

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
AnezkaJ
Stálice 62 příspěvků 24.09.14 23:06
Prosáknutý krk - angína

Dobrý večer,
chci se zeptat :) Dcera má angínu a dnes jsme byly u doktorky - dcera už bere cca 8 dní antibiotika a doktorka říkala, že prý má mírně prosáklý krk, tak by mě zajímalo, co to znamená? Pak dodala, že je přeléčená.. Tak nevím, jestli jsem tak blbá? :? :D Děkuji za odpověď :)

Reakce:
slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 24.09.14 23:31

Naše dr tenhle výraz používá taky, ale když mírně, tak to bude snad v pohodě :kytka: můj starší měl vloni silnou angínu, maldší měl krk mírně prosáklej, a on ani atb nedostal.

AnezkaJ
Stálice 62 příspěvků 25.09.14 00:09

@slavuska1 Ale ne, ona antibiotika už má, dnes na kontrole s močí a krví, jestli se angína někde neusadila a po tom, co se jí podívala do krku nám řekla tohle.. Ale pak, že je to přeléčené.. Tak nevím :? Říkala, že pokud by jí i v neděli bolelo v krku (doteď jí tam bolí) tak ať přijde v pondělí na výtěr..

missah
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.14 07:25

Je to ve smyslu trochu otok a zarudnutí. Už bez čepů (typické pro angínu). Mne takhle bolelo předloni v krku pres mesic. Atb sem si vynutila, nepomohla. Vytěr prý bežná flora.

AnezkaJ
Stálice 62 příspěvků 25.09.14 11:18

@missah Děkuji :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Obří pavouk i netopýr nebo příšera z moře. I takový horor dokáže nachystat příroda

Příroda občas dokáže divy. Zdaleka však ne jen takové, které nás ohromí a... číst dále >