Atb kapky do uší

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bgf
Stálice 70 příspěvků 01.05.18 21:23
Atb kapky do usi

Ahoj holky, do kdy by mely zabrat atb kapky do usi? Dcera ma hroznou rymu a podle doktorky pocinajici zanet v levém uchu, tak ji od včerejška kapeme atb kapky do toho ucha a do nosu, ale pořad ma ještě teplotu- kolem 38, nurofen ji vždy zabere i na 10 hodin, ale pak to zase leze nahoru. Teploty ma od nedělní noci, tj. dneska druhy den.
Tak nevím, moc mi neprijde, ze ty kapky zabíraji :nevim:

Přečtěte si článek: Dětské nemoci a vše o nich

Reakce:
Tableta
Závislačka 4123 příspěvků 01.05.18 21:35

Zhruba do 3 dnů by měly zabrat, jinak se poradit s lékařem.

Celeste97
Zasloužilá kecalka 735 příspěvků 01.05.18 21:43

ATB mají většinou 2-3 dny než zaberou ;)

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1015 příspěvků 01.05.18 22:02

Mým dětem vetsinou kapky do oušek pomáhají a zánet rozeženou..Vetsinou by meli do tech 3 dnu.
Každopádne u vas je otázka, jestli má tu teplotu k uším nebo proste k celkové viroze. S tim ušní kapky nepomužou.

Bgf
Stálice 70 příspěvků 01.05.18 22:10

Uvidim zítra, jestli bude zase teplota, tak budu muset znovu k Dr, d

Bgf
Stálice 70 příspěvků 01.05.18 22:10

Diky

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >