Atb kapky do uší

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bgf
Stálice 66 příspěvků 01.05.18 21:23
Atb kapky do usi

Ahoj holky, do kdy by mely zabrat atb kapky do usi? Dcera ma hroznou rymu a podle doktorky pocinajici zanet v levém uchu, tak ji od včerejška kapeme atb kapky do toho ucha a do nosu, ale pořad ma ještě teplotu- kolem 38, nurofen ji vždy zabere i na 10 hodin, ale pak to zase leze nahoru. Teploty ma od nedělní noci, tj. dneska druhy den.
Tak nevím, moc mi neprijde, ze ty kapky zabíraji :nevim:

Najdete v encyklopedii: Dětské nemoci a vše o nich

Reklama

Reakce:

Tableta
Závislačka 3646 příspěvků 01.05.18 21:35

Zhruba do 3 dnů by měly zabrat, jinak se poradit s lékařem.

Celeste97
Kecalka 419 příspěvků 01.05.18 21:43

ATB mají většinou 2-3 dny než zaberou ;)

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1002 příspěvků 01.05.18 22:02

Mým dětem vetsinou kapky do oušek pomáhají a zánet rozeženou..Vetsinou by meli do tech 3 dnu.
Každopádne u vas je otázka, jestli má tu teplotu k uším nebo proste k celkové viroze. S tim ušní kapky nepomužou.

Bgf
Stálice 66 příspěvků 01.05.18 22:10

Uvidim zítra, jestli bude zase teplota, tak budu muset znovu k Dr, d

Bgf
Stálice 66 příspěvků 01.05.18 22:10

Diky

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Já jsem muslim, tohle si nechte! Egyptský gólman odmítl pohár pro hráče utkání

Brankář egyptské fotbalové reprezentace Muhammad Šanáví na sebe upozornil... číst dále >

Děti, těšte se na pšouknutí! ČT připravila cyklus romských pohádek

Pravidelný desetidílný cyklus romských pohádek nabízí od pondělí 18.6.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Budoucnost plastické chirurgie: roboti, tablety a třeba i svépomoc

Přijde doba, kdy si k plastickému chirurgovi přineseme fotografii a on nás... číst dále >

Přecházel jsem tři týdny nachlazení, pak jsem upadl do bezvědomí

Tři týdny jsem přecházel nachlazení, pak se mi udělalo špatně, upadl jsem do... číst dále >

Reklama