Přiznání otcovství - musí přítel se mnou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.18 20:56
Přiznání otcovství - musí přítel se mnou?

Zdravíčko děvčata, prosím o info…za tři měsíce mě čeká porod, a samozřejmě chci přiznat otcovství přítele, jenže jde o to, že přítel pracuje v zahraničí a doma je jenom o víkendy, tudiz se mnou nemůže na matriku podepsat přiznání o otcovstvi, myslíte, že mohu zajít sama pokud budu mít jeho veškeré doklady a treba nějakou plnou moc? :think:

Reakce:
weyky
Neúnavná pisatelka 19281 příspěvků 65 inzerátů 01.05.18 21:03

Tohle by měl podepsat on s tebou osobně. S tou plnou mocí si nejsem až tak jistá :nevim:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65571 příspěvků 01.05.18 21:10

Ano, s plnou mocí by to mělo jít, ale musí být správně formulovaná a úředně ověřená, takže si myslím, že bude jednodušší, když si v následujících měsících vezme nějaký den dovolenou a zajde tam osobně.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23222 příspěvků 01.05.18 21:31
@Anonymní píše:
Zdravíčko děvčata, prosím o info…za tři měsíce mě čeká porod, a samozřejmě chci přiznat otcovství přítele, jenže jde o to, že přítel pracuje v zahraničí a doma je jenom o víkendy, tudiz se mnou nemůže na matriku podepsat přiznání o otcovstvi, myslíte, že mohu zajít sama pokud budu mít jeho veškeré doklady a treba nějakou plnou moc? :think:

Co třeba zavolat na matriku, zeptat se, jak se to dělá. Řekla bych, že by stačil notářsky ověřený podpis, ale i ten notář pracuje v týdnu. Holt si to musí přítel nějak zařídit, pokud si tě do porodu nehodlá vzít

welovefashion
Zasloužilá kecalka 774 příspěvků 89 inzerátů 01.05.18 21:57
@lleennttiillkkaa píše:
Co třeba zavolat na matriku, zeptat se, jak se to dělá. Řekla bych, že by stačil notářsky ověřený podpis, ale i ten notář pracuje v týdnu. Holt si to musí přítel nějak zařídit, pokud si tě do porodu nehodlá vzít

myslím, že by stačil uředně ověřený podpis z czechpointu, z pošty, ty pracují někde i o víkendu…ale spíš bych řekla, možná kdyby sis tam zašla sama dostala od nich ten papír, co se přímo podepisuje… nebo se zkusit domluvit mimo uřední hodiny, až se bude o víkendu oddávat, jestli by to nemohl podepsat po nějakém obřadu :-)

možná by fakt bylo jednodušší, kdyby si vzal jedno pondělí volno :-) :D

Váš příspěvek
Reklama