ATK a menses

Anonymni
30.6.09 23:46

ATK a menses

Ahoj holky,

potřebovala bych rady v mé situaci.

Mám doma malé dítě a ted teda rozhodně druhé neplánujeme. Zašla jsem si tedy na gyndu pro ATK - mám Belaru. Minulé období jsem byla bez jakékoliv ATK.Byla jsem poučena, že mám začít brát 1 prášek 1 den menstruace a že se počítá i špinění, pokud je v termínu. ATK jsem užívala již několikrát, řekla bych, že jsem poučena dostatečně, takže jsem v tom žádný problém neviděla. Problém ale nastal. V termínu MS jsem začala špinit, tak jsem si vzala 1. prášek, ale druhý den špinění přestalo. Už je to více než 10 dní, ještě jsem jednou špinila a nic víc. prášky teda beru pořád, těhotenské testy jsem si dělala několikrát a vždy jen s /. Já ted nevím co si mám myslet. Nikdy jsem s tím takové problémy neměla. Mám plašit a objednat se na gyndu, nebo to je normální? Může to být třeba mimoděložní těhu? Nebo to se taky projevuje na testu? Díky za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

30.6.09 23:49

Ahojky.Já tohle měla taky u 3 antiko pak jsem musel antiko přestat brát .Vždycky jsem začla špinit a nebo jsem špinila celej ciklus.Dr mi předepsala myslím ascorutin a špinění mělo přestat ale mě to prostě nedělalo dobře.určitě bych se těhu nebála ale k dr bych zašla at změní antikoncepci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8297
1.7.09 00:00

Ahoj,
já myslím, že je to v pořádku, než jsem začala brát HA, tak nám to tehdy s manžou nějak ujelo, šla jsem si pro postinor a 14 dnů na to jsem lehce zašpinila, vzala 1.tabletku a špinění zmizlo… Volala jsem na gyndu a první špinění se počítá. Pak jsem během následujících 2 cyklů špinila mimo ms ještě několikrát, bylo to přímo v příbalovém letáku, že první tři měsíce se to může stát.
Takže já myslím, že podle toho chráněná jsi, jen bych kdyžtak konzultovala s dr, kdyby to špinění bylo i po třech cyklech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8297
1.7.09 00:01

A i mimoděložní by se ti projevilo na testu, i tam se uvolňuje HCG.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
1.7.09 00:03

Holky, děkuju. Mě právě na tom mate to, že tam menses vlastně ani neproběhla. 1 denní špinění já za menses nepovažuju. Ale líbilo by se mi to.

• Nahlásit
  • Citovat
1280
1.7.09 12:35

Co já takhle čtu na příbalových letácích , tak se špinění může právě objevit,první 3 měsíce kdy začneš brát tu antikoncepci,já to takhle měla,pomalu měsíc jsem fakt jenom špinila,žádná menstruace,a nakonec mi Dr.změnila prášky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama