Oddálení menstruace kvůli dovolené

3425
29.6.09 19:04

Oddálení menstruace kvůli dovolené

Holky, chci se jen zeptat, máme jet v srpnu do Chorvatska, ale menzes mi vychází zrovna na tyto dny, takže bych z koupání v moři nic neměla, existuje něco na oddálení menstruace nebo naopak na vyvolání tak o týden dřív..? Akorát je problém v tom, že stále kojím, takže to vidím s nějakými horm.tabletkami na oddálení bledě… :? A nějaké ZARUČENÉ babské recepty…? :)

Díky, A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

29.6.09 19:49

Ahoj.Babský recepty jsem vyzkoušela a nefungujou.Asi ti nezbývánež se s tím smířit a nebo otěhotnět do té doby :lol: ale myslím že moje kamarádky brala i při kojení oddalovací prášky ale ruku bych do ohně za to nedala.Zkus zavolat dr:-).Přeji hezkou dovču

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12332
29.6.09 19:57

ahoj anduli - mi občas urychlil tetku zvýšený pohyb (třeba týdenní chození po horách :lol: ) jinak na oddálení, ale max 2 dny, je vhodné popíjet citrónovou šťávu či jinak koncentrovaný vitamín C, ale to bych se bála, že se ti malé při kojení osype :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
29.6.09 21:01

Možná bys mohla zkusit menstruační kalíšek? S tím se koupat dá :wink: . J*

• Nahlásit
  • Citovat
433
16.8.09 21:02

tak tohle teď řeším přesně taky, za měsíc mi čeká dovolená a nějak potvora MS zrovna vychází na termín dovolené. Naštěstí už nekojím, ale neužívám antikoncepci. Vím že se dá něco nechat předepsat, ale nemám tuchu kolik to stojí a ani jak předem se musí brát atd… má tu někdo zkušenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
754
28.6.10 12:05

Ahoj holky
zajímalo by mě jak jste snášely prášky na oddálení? A co když je žena v té době těhotná ale ještě to neví a bere prášky na oddálení? Může to nějak uškodit???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
olsin
1.7.10 15:41

já pilulky jednou využila a již nikdy více…po dobu pobírání bylo vše v pořádku,ale po dobrání to začalo…pocity úzkosti, strachu, malátnost…nejprve jsem nevěděla, co se děje,ale pak jsem zjistila,že to bylo „díky“ těmto pilulkám. trvalo to cca týden,pak to odeznělo a byl zase klid. od té doby se nic podobného u mě neprojevilo…sice ted řeším jak to oddálit, ale zkusím raději citron a nebo to hold nějak přežiju :-D jen už ne žádné tabletky :-D přeji hezkou dovolenou K.

• Nahlásit
  • Citovat
726
1.7.10 15:56

Já to potřebovala zrovna teď,jedeme na dovču teď v pátek,a vycházelo mi to přesně na den odjezdu,beru ale triregol,třífázovou,doktorka mi poradila,ať ji beru jen 14 dní,pak to dostanu o týden dřív,a fakt to tak proběhlo,i když kojíš,můžeš ten měsíc něco brát,třeba cerazette,tu jsem brala při kojení ,ale ta zas asi není třífázová,tak by to fungovalo možná jinak,,ale určitě bych se zeptala doktorky,my Ti asi moc neporadíme,je to taky individuální,ale určitě se něco udělat dá,i když kojíš.Proč si kazit dovču :huban: že?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
AngelPavline
10.7.10 17:33

přsně můj případ…asi skončím u tampónů, ale stejně to budu mít zkažené :(

• Nahlásit
  • Citovat
12.7.10 15:32

Holky tak díky, no dělat se prý nedá nic, tak se vidím, jak si vlese někde měním tampóny. no nic, děkuji Vám všem. :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8707
12.7.10 20:17

ahojky v březnu jsem si vyzvedla prášky na oddálení na dovolenou a měsic na to jsem otěhotněla :lol: :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
lejen
22.8.10 20:05

Ahoj,
bez antikoncepce,moc a moc citronu,u mne dost posun,ale stejne asi individualni zalezitost,mne se to nekolikrát povedlo,asi ex.si ant.pro kojící,zdravím,Lea

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.11.17 21:12

Mohu se zeptat jak se asi prášky na oddálení menstruace berou? V lednu jedu pryč, na 20 dní a zrovna ne do míst, kde bych potřebovala mít menstruaci. Berou se prášky od konce menstruace v prosinci celý měsíc, kdy nechci mít menstruaci?

• Nahlásit
  • Citovat
68371
6.11.17 21:16

Když to víš takhle dopředu, tak bych to spíše řešila HA, přijde mi šetrnější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mag
11191
6.11.17 21:23

Zrovna je beru. Začala jsem 4 dny před předkládaným začátkem. Beru Norethisteron. Potřebuju tedy ms posunout zhruba o tyden.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama