Reklama

Atopici, co vám pomáhá?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Amy22
Kecalka 139 příspěvků 20.12.16 20:30
Atopici, co vám pomáhá?

Ahojte, vy co mate problem s atopickym ekzemem, co vam zabira na svedeni krome nejakych prasku od dr?
Ja se vzdycky strasne urputne snazim se neposkrabat ale pak staci jedno skrabnuti a ruce uz jedou nejak automaticky :(
Jsem fakt zoufala s timhle si nevim rady :(

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

mamina89
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 20.12.16 20:34

Se škrabáním neporadím, ale předně by ses asi měla vyhnout tomu, co atop způsobuje :think: Nebo to nejde? :kytka:

Uživatel je onlineKriss Tina
Závislačka 4707 příspěvků 20.12.16 20:36

Malej na to ma olejicek do vany, potom se mu to ani tolik nedela a me kdyz to chytne tak mazu mazu a mazu cimkoli co je po ruce :D

Salorka
Závislačka 4184 příspěvků 6 inzerátů 20.12.16 20:38

Koupání v odvaru z vloček :-) Modrá Indulona nebo Lipobase :-) A každoročně k moři :-)

Amy22
Kecalka 139 příspěvků 20.12.16 20:39

@mamina89 silene se mi to zhorsilo ted po porodu, bohuzel moje byvala doktorka lecila odedveri, takze ted mi byli od jine delany kompletne celkove testy co mi vlastne chybi, co je spoustec, takze cekam na vysledky

Amy22
Kecalka 139 příspěvků 20.12.16 20:41

@Salorka zkusim se zeptat kde mi proplati kazdorocni pobyt u more :lol:
Jooo nemame to jednoduchy

xjuklickova
Kelišová 5081 příspěvků 1 inzerát 20.12.16 20:41

Petrolejova mast s kakaovym máslem.

Amy22
Kecalka 139 příspěvků 20.12.16 20:43

@xjuklickova a to se da nekde koupit? 8o

ivabozi
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 20.12.16 20:45

@Amy22 @Amy22 ahoj amy, odmalička mě trápí špatná pokožka. osobně si myslím, že všechno souvisí se vším a nejde to léčit jen zevně. já jsem třeba přišla na to, že mi hrozně vadí arašídy a taky jsem téměř vysadila kosmetiku z drogerie a používám jen čisté oleje a přírodní extrakty. Po porodech se mi hodně rozjelo akné a teď po třech měsících vlastní pleťové vody ho mám o 100 % lepší, takovou pleť jsem nikdy neměla. A to jsem si předtím na pleť nakupovala jen v lékárně…

Amy22
Kecalka 139 příspěvků 20.12.16 20:49

@ivabozi ja sem taky toho nazoru, ze to je odezva na neco v tele, u sebe zadnou reakci na potraviny nepozoruju, myslim ze mi chybi nejake hormony

Bůča
Kelišová 7253 příspěvků 20.12.16 20:50

Neumyvat mydlem, jen vodou ta mista ekzemu, leto :mrgreen: a obycejna indulona z ropy na promazani. a neskrabat! u me to je nejhorsi kdyz vylezu ze sprchy a kdybych to zacala drbat, tak to neprejde.

jolinarcz
Kecalka 205 příspěvků 20.12.16 20:52

Promazávat, nejhorší fázi zklidnit kortikoidama. Hodne záleží kde ten ekzém je. Taky mi pomáhá střídání krémů.
za ty léta mi pomohly akorát lázně Smrdáky. Moře mi ekzém dramaticky zhoršilo.

ivabozi
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 20.12.16 20:54

@Amy22 jo, to je taky možné - jako nejlepší věc oceňuju ricinový olej - přidávám ho jak do oleje na kůži tak i do pleťové vody. A zkusila bych třeba i slané koupele v kombinaci se solárkem (jednou týdně) - já na něj chodívala na kožní sanatorium

jolinarcz
Kecalka 205 příspěvků 20.12.16 20:55

@Bůča jj neumývat mýdlem je taky dobrá rada. Jen ten ekzém nemůže být na prstech ruky, to se s tím pak nedá nic dělat.

jolinarcz
Kecalka 205 příspěvků 20.12.16 20:56

@ivabozi solárium a umělé sluníčko na kožním je něco jiného. Na to pozor. Na kožním tě strčí do solárka buď na UVA nebo UVB podle toho co ti doktor předepíše na přesně stanoveneou dobu.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama