Pocení v práci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

1.gabii
Kecalka 184 příspěvků 20.12.16 20:11
poceni v praci

Ahoj holky, mam takovy problém.
Začala jsem se dost potit v podpaží, ale jen v práci nebo když jdeme posedět někam s kolegy! Přitom mam sedave zaměstnání, takže z fyzicke zátěže to není, nejsem tam ani ve stresu, chodíme do prace rada…
Jim zdrave, chodím cvicit, tlusta nejsem a je mi 23.
Vázne nevím z čeho to mam :( přitom doma, s kamaradama nebo venku takový problém nemám a nepotim se vůbec.
Pouzivam deodoranty a ted jsem začala brát šalvěj v tabletách. Myslím, že je to ze „stresu“ z prace a ze jsem si nějak vsugerovala, že se tam prostě potit budu…cO s tím? Měl někdo taky takový problém? Jak jste si to „srovnali“ v hlavě? Děkuji za každou radu a omlouvám se za sloh :*

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Premek_Orac
Závislačka 4390 příspěvků 20.12.16 20:20

@1.gabii Jak je tam nastavená teplota? Není tam příliš ostré světlo? Piješ tam dost? Jak se v práci cítíš, jak dlouho tam jsi? Jsi v náročném zaměstnání na rychlost, přesnost apod.?
Faktorů může být mnoho, pravděpodobná je nějaká forma stresu.

1.gabii
Kecalka 184 příspěvků 20.12.16 20:26
@Premek_Orac píše:
@1.gabii Jak je tam nastavená teplota? Není tam příliš ostré světlo? Piješ tam dost? Jak se v práci cítíš, jak dlouho tam jsi? Jsi v náročném zaměstnání na rychlost, přesnost apod.?
Faktorů může být mnoho, pravděpodobná je nějaká forma stresu.

Teplota je tam příjemna, horko mi tam neni…světlo je taky v pohodě…Je pravda, ze asi dost nepiju. Jinak v práci se cítím fajn s kolegy mame kamarádský vztah. Delam technika kvality v automotive (řeseni zakaznickych reklamaci)a je fakt že občas je to „narocnejsi“,ale nic co by se nedalo zvládnout…

kve-tinka
Závislačka 4393 příspěvků 7 inzerátů 20.12.16 20:31

Kup si v lekarne Driclor :palec:

reinkarnace
Závislačka 4471 příspěvků 1 inzerát 20.12.16 20:33

@1.gabii měla jsem stejný problém zhruba i v podobném věku..nejdřív mi doktor předepsal Driclor - ale je to svinstvo a stejně to moc nepomáhá…Pak mi jedna známá poradila skvělou věc, kterou používám dodnes a fakt okamžitě zafungovala (už jsem byla tehdy v období, kdy jsem chodila zásadně v bílé a černé aby to nebylo vidět a oblečení v obchodě tajně slinila abych viděla, jak moc tmavě se zbarví látka ve vlhku :zed: uvažovala jsem i o operaci těch žláz ) takže mám sato svatý pokoj co jsem začala používat antiperspirant od Biodermy (dělají i deodorant, ale ten ne…klasický antiperspirant). Je teda kuličkový a trochu dražší (180,–) ale stojí to za to a dlouho vydrží tak to zkus a budeš nadšená!!! Za pár dní mi tu můžeš napsat děkovnou zprávu, budu se těšit!! :kytka: :pankac:

1.gabii
Kecalka 184 příspěvků 20.12.16 20:34
@kve-tinka píše:

No abych byla upřímna, chtěla jsem se tomu vyhnout…Nechci používat zbytečne chemii…kdysi jsem to používala a mela jsem z toho podrážděnou kůži…

Petája
Kecalka 440 příspěvků 20.12.16 20:35
@kve-tinka píše:

Ten pry ucpe uplne potni zlazy - clovek se sice vubec nepoti, ale neni to nic zdraveho. A dost lidi na nej ma alergickou reakci…

Premek_Orac
Závislačka 4390 příspěvků 20.12.16 20:40

@1.gabii Může to být i reakce těla na nedostatek tekutin, zvlášť, jestli se pak po práci snažíš doporučený příjem vody dohnat.
Když se na to ale podíváš z nadhledu, jestli je tohle problém, tak vedeš fajn život, ne? :-)
Zkus různé antiperspiranty, materiály oblečení… A za sebe ti ještě řeknu, že bílou, černou a jejich kombinací nic nezkazíš a budeš vždy vypadat elegantně :palec:

radkka
Generální žvanilka 20642 příspěvků 20.12.16 20:40
@kve-tinka píše:

A paruku, až přijde rakovina.

1.gabii
Kecalka 184 příspěvků 20.12.16 20:42
@reinkarnace píše:
@1.gabii měla jsem stejný problém zhruba i v podobném věku..nejdřív mi doktor předepsal Driclor - ale je to svinstvo a stejně to moc nepomáhá…Pak mi jedna známá poradila skvělou věc, kterou používám dodnes a fakt okamžitě zafungovala (už jsem byla tehdy v období, kdy jsem chodila zásadně v bílé a černé aby to nebylo vidět a oblečení v obchodě tajně slinila abych viděla, jak moc tmavě se zbarví látka ve vlhku :zed: uvažovala jsem i o operaci těch žláz ) takže mám sato svatý pokoj co jsem začala používat antiperspirant od Biodermy (dělají i deodorant, ale ten ne…klasický antiperspirant). Je teda kuličkový a trochu dražší (180,–) ale stojí to za to a dlouho vydrží tak to zkus a budeš nadšená!!! Za pár dní mi tu můžeš napsat děkovnou zprávu, budu se těšit!! :kytka: :pankac:

Dekují za radu…Já si v práci ani nesundam bundu a už jsem vystresovana z toho ze budu mit kola :( jak jsem psala vyse, jak bych se chtěla te chemii vyhnout…preci jen to nebude nejzdravější, ale asi mi nic jiného než bude, protože me to fakt nebaví…

reinkarnace
Závislačka 4471 příspěvků 1 inzerát 20.12.16 20:43
@1.gabii píše:
Dekují za radu…Já si v práci ani nesundam bundu a už jsem vystresovana z toho ze budu mit kola :( jak jsem psala vyse, jak bych se chtěla te chemii vyhnout…preci jen to nebude nejzdravější, ale asi mi nic jiného než bude, protože me to fakt nebaví…

ale Bioderma není chemie :kytka: vím jak se cítíš…chceš ještě pecku? já měla 55 podřízených a když jsem vedla poradu, dávala jsem si tajně pod každou paži několik papírových kapesníků :oops: fakt si kup ten antiperspirant jak jsem napsala…je senzační

1.gabii
Kecalka 184 příspěvků 20.12.16 20:46
@Premek_Orac píše:
@1.gabii Může to být i reakce těla na nedostatek tekutin, zvlášť, jestli se pak po práci snažíš doporučený příjem vody dohnat.
Když se na to ale podíváš z nadhledu, jestli je tohle problém, tak vedeš fajn život, ne? :-)
Zkus různé antiperspiranty, materiály oblečení… A za sebe ti ještě řeknu, že bílou, černou a jejich kombinací nic nezkazíš a budeš vždy vypadat elegantně :palec:

Jojo :D Já si taky říkám, jak mám šílene „problemy“jenže když jde člověk z prace v -2C a cítí jak ho studi v podpaží, tak už neví, jestli se smát nebo brecet :D pak mužů běhat maraton a úplne sucho…

jessikka
Extra třída :D 10790 příspěvků 20.12.16 20:46

Můj chlap měl vždy velké problémy s pocením, trička v obchodě vždy musl trochu postříkat vodou z petky, pokud na nich byla vidět, nekupoval. Nejdřív zjistil, že paradoxně větši kruhy v podpaží má po antiperspirantu, než po deodorantu. A pak, díky mému přeorientování na přírodnější věci, zkusil domácí deodorant a po pocení ani památky. V podstatě nikdy. Já mámstejnou zkušenost a vím i o spustě dalších lidí, co tvrdí totéž.

Naomina
Zasloužilá kecalka 923 příspěvků 20.12.16 20:48

Ahoj, tak já mám stejný problém a za ty roky vyzkoušeno, že mi prostě nic nepomůže než se v práci převléci :-/ ano, nosím náhradní tričko, ručník a mýdlo a prostě se umyju u umyvadla a nanesu si pak deodorant na novo. Ostatní jak se ptají proč jsem převlečená, tak prostě řeknu, že se tak převlékám, v létě je to pochopitelné a v zimě pod svetrem nosím spodní triko a tak si převleču jen to. A je to nejlepší co můžeš udělat. Takže do práce vždy náhradní triko nebo aspoň tílko dám do tašky…

1.gabii
Kecalka 184 příspěvků 20.12.16 20:50
@reinkarnace píše:
ale Bioderma není chemie :kytka: vím jak se cítíš…chceš ještě pecku? já měla 55 podřízených a když jsem vedla poradu, dávala jsem si tajně pod každou paži několik papírových kapesníků :oops: fakt si kup ten antiperspirant jak jsem napsala…je senzační

Jojo, Já šla v upnutych, vinovych šatech s kolegy na večírek a ty kapesníky jsem si tam dala taky :D kontrolovala jsem se doma asi 5minut jestli to nejde vidět. Dobře zkusim ten antiperspirant a je to nějaký speciální nebo je jedno jaky vyberu?

Příspěvek upraven 20.12.16 v 20:53

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >