Reklama

atopicky ekzem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Monca1
Povídálka 12 příspěvků 02.01.09 18:26
atopicky ekzem

U našeho miláčka se objevili ne obličeji malé zarudlé pupínky i na oušku jsou asi 4.Mám obavy,že to bude Atopický ekzém!!začalo se mu to objevovat když jsem přestala kojit.V 6 týdnu jsme začali krmit Hami 1.Na netu o tom píšou,že třeba i v 5 letech se u dítěte může vyskytnout astma dost mě to děsí.Může mi někdo předat zkušenost jestli je to vůbec AE. :cry:

Reklama

Reakce:

Emanka
Závislačka 2681 příspěvků 02.01.09 21:01

Mončo , neboj, malé zarudlé pupínky na obličeji většinou bývají potníčky, mimina mívají často pupínky v obličeji.

Monca1
Povídálka 12 příspěvků 04.01.09 10:34

To se mi moc nezdá od včerejška si neustále protírá očičko má zarudle víčko a jednu část obličeje má na dotek dost drsnou někde jsem četla,že je rozumné potírat indulonou.V pondělí fičíme k doktorce

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >