atopicky ekzem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Monca1
Povídálka 12 příspěvků 02.01.09 18:26
atopicky ekzem

U našeho miláčka se objevili ne obličeji malé zarudlé pupínky i na oušku jsou asi 4.Mám obavy,že to bude Atopický ekzém!!začalo se mu to objevovat když jsem přestala kojit.V 6 týdnu jsme začali krmit Hami 1.Na netu o tom píšou,že třeba i v 5 letech se u dítěte může vyskytnout astma dost mě to děsí.Může mi někdo předat zkušenost jestli je to vůbec AE. :cry:

Reakce:
Emanka
Závislačka 2681 příspěvků 02.01.09 21:01

Mončo , neboj, malé zarudlé pupínky na obličeji většinou bývají potníčky, mimina mívají často pupínky v obličeji.

Monca1
Povídálka 12 příspěvků 04.01.09 10:34

To se mi moc nezdá od včerejška si neustále protírá očičko má zarudle víčko a jednu část obličeje má na dotek dost drsnou někde jsem četla,že je rozumné potírat indulonou.V pondělí fičíme k doktorce

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

První slova Vojnara po rozchodu: Kopačky přišly před Vánoci, přestal jsem pít

Co stojí za rozchodem Petra Vojnara a matky jeho syna Sebastiana Andrey?... číst dále >

Tak trochu jiná svatba: Transvestita Ian se nastrojil do stejných šatů jako nevěsta!

Potkali se na hudebním festivalu a přeskočila jiskra. Hned na druhém rande... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >