Atopický ekzém - pomohlo moře?

1680
30.5.16 15:12

atopický ekzém- pomohlo moře?

Ahoj. Chtěla bych se zeptat maminek, jejichž děti mají atop. ekzém, zda-li vám pomohlo moře? A na jak dlouho? Děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2824
30.5.16 15:15

@123Soňa Můj syn 6 mesicu ma AE. Mam v plánu k moři jet a byt tam cca 2 mesice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
30.5.16 15:18

Když jsme tam byli cca 14 pomohlo to tak na 2-3 měsíce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13074
30.5.16 15:25

Pomohlo, byli jsme tam 12 dní a měla to v pohodě asi půl roku. Ale prvních pár dní byl moře horor, protože to zrovna měla v takové rozdrápané fázi a všechno jí to pálilo, takže ječela, jenom se dotkla vody. Ale tak za 4 dny už to bylo ok a pak už se to jen lepšilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
30.5.16 15:35
@123Soňa píše:
Ahoj. Chtěla bych se zeptat maminek, jejichž děti mají atop. ekzém, zda-li vám pomohlo moře? A na jak dlouho? Děkuju

ano a plne se vse srovalo natrvalo ;)

• Citovat
  • Upravit
1680
30.5.16 15:38

Děkuji za povzbuzující odpovědi. Jen jsem se ještě měla zeptat, jak silný ten atopák měli- spíš horší nebo lehčí fáze?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1372
30.5.16 15:45

Mam AE a u more za par dnu uplne vymizel.. Mela jsem ten ekzem fakt dost. Ale po navratu se mi zase vratil, ale ne hned, myslim, ze za par tydnu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6529
30.5.16 16:36

Ano pomohlo. Syn atopák spíš lehčí. Taková sušší draplavá pokožka, vysloveně rozdrápané to měl na předloktích a v podkolenních jamkách. Pomohlo výborně, celý rok jen na mastných krémech. Tedy ne léčících. Teď v podstatě mažu jen ty záhyby, tělo jen po vykoupání.
Ale s rozdrápanou pokožkou bych se neodvážila jet k moři a nutit ji lézt do té slané vody. Nejdřív zaléčit, pak k moři. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28885
30.5.16 16:40

Dítě na min. 14 dní u moře, ano, zleší se to, tak na 2-4 měsíce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13074
30.5.16 20:34

@Black Cat To bylo asi na mně :mrgreen:. Tak ono když se kupoval zájezd, tak to rozdrápané neměla. A zase rušit zájezd letecky all in… no nevím. Ale do vody jsem ji lézt rozhodně nenutila, chtěla tam sama, měla už 5 let, takže i svou hlavu. Hodně jsme ty první dny byly u bazénu, to jí nevadilo nebo si jen tak hrála na písku, ale pak jí to stejně nedalo a šla si hrát do moře. A samozřejmě jí to pálilo, ale zahojilo se to pak poměrně rychle. Násilím jsem jí tam fakt nervala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama