Audiron zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zuza92
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 20.02.18 14:40
Audiron zkušenosti

Ahoj holky, dcera má po píchání obou uší. A tak mě napadlo jestli existují nějaké kapičky, jako prevence zánětu například při rýmě. Samozřejmě dceru honim smrkat, odsávám. Ale stejně. Narazila jsem na kapky audiron. Na internetu maji celkem kladné recenze. Máte některá zkušenosti s kapáním do uší dětem? Děkuji za odpovědi.

Reakce:
hermínahadickova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.18 14:44

Ahoj, já jsem pro alternativu, tak máme vyzkoušené ušní svíčky jak na ospělé tak i pro děti, ale miminka tedy ne, koukni na net a tam se dozvis pro jak staré dítko jsou vhodné. :)

zuza92
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 20.02.18 14:49

@hermínahadickova to jsem koukala, našla jsem, že jsou vhodné až od 6 let. Dceři je 3,5. Ale on ten audiron by měl být taky přírodní.

Kukacka123
Závislačka 2522 příspěvků 20.02.18 14:52

@zuza92 zkusila bych se optat spis dr nebo v lekarne ;) a co se tyce usnich svici, ja bych do nich nesla…mam kolem sebe dost negativnich zkusenosti, kdy naopak jeste ublizili :nevim: a obzvlaste malym detem bych to nedala…
Neco je napr. i v clanku tady: https://m.vitalia.cz/…-se-doktori/
Ale samozrejme je to na kazdem ;)

hermínahadickova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.18 14:56

Malým dětem určitě ne, já jsem to dělala v první třídě a zánět byl pryč. ale je to individualní, souhlasím v lékárně a také oni i vyrobí speciálně pro vás kapky.

paandatko
Ukecaná baba ;) 1202 příspěvků 4 inzeráty 20.02.18 15:34

Pri ryme kapu do obou usi jakykoliv alkohol ( alpa, slivovice) a jeste tyden po odezneni rymy. Vyzkouseno u sebe i syna a to ja mela pichane usi v detstvi nekolikrat a tu bolest si pamatuji dodnes. Tak se tomu snazim u syna predejit, aby to nemusel zazit. Doporuceno na ORL a funguje. Nebo se jeste doporucuje aloe vera, to zatim vyzkouseno nemam, syn uz nemel rymu ani nepamatuji a aloe se zatim rozrusta na okne. :)

Alyss1
Závislačka 2873 příspěvků 1 inzerát 20.02.18 16:05

Audironi davam sobe i synovi pei prvnim zaboleni ouska. Zacli jsme ve 3,5. Mladsimu jsem zatim nedavala ale spis ze si nerekne ze ho ucho boli. Jinak bych dala.

luca241
Ukecaná baba ;) 1682 příspěvků 20.02.18 19:27
@zuza92 píše:
Ahoj holky, dcera má po píchání obou uší. A tak mě napadlo jestli existují nějaké kapičky, jako prevence zánětu například při rýmě. Samozřejmě dceru honim smrkat, odsávám. Ale stejně. Narazila jsem na kapky audiron. Na internetu maji celkem kladné recenze. Máte některá zkušenosti s kapáním do uší dětem? Děkuji za odpovědi.

Mně tyto kapky doporučila kamarádka, že je používá u dcery se 100% účinkem. Minulý týden chytlo uprostřed noci ucho dceru. kápla jsem. Usnula. ráno se vzbudila, ucho již nebolelo, jen svědilo. Kápla jsem znova. Odjeli jsme na hory s tím, že se kdyžtak vrátíme a vše ok.Ucho v pořádku. takže za mě na začínající zánět velmi účinné.

zuza92
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 20.02.18 19:33

Díky za názory. Vypadá to, že by to mohlo být nadějné. Ale poptám se i na ORL až půjdeme na kontrolu.

luca241
Ukecaná baba ;) 1682 příspěvků 20.02.18 20:52
@zuza92 píše:
Díky za názory. Vypadá to, že by to mohlo být nadějné. Ale poptám se i na ORL až půjdeme na kontrolu.

Hele, ještě mě napadl Bactoral.ja to dceři dvala z jiného důvodu, než uši. ale u toho je vyloženě napsáno, že je to jako prevence zánětu středouší. zkus vygooglit.

zuza92
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 20.02.18 21:02

@luca241 díky, kouknu co to je :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Dvě ženy za jeden večer: Jak Onder zvládl polibky na ruku i dámské lodičky

Po velkém finále StarDance následovala samozřejmě afterparty, na které se... číst dále >

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >