Reklama

Augmentace - cena

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.18 21:08
Augmentace - cena

Ahoj, jdu se sem s Vámi poradit, v nejbližší době mám jít na konzultaci ohledně zvětšení prsou k Mudr. Maříkovi v Č. Budějovicích, zajímají mě zejména ceny :-)
Podělíte se o cenovou kalkulaci vašich nových nádher, jak Vás vyšli :-)
Budu chtít kapičkový tvar, ne nárazníky :-)
Dík moc

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.18 21:42
@Anonymní píše:
Ahoj, jdu se sem s Vámi poradit, v nejbližší době mám jít na konzultaci ohledně zvětšení prsou k Mudr. Maříkovi v Č. Budějovicích, zajímají mě zejména ceny :-)
Podělíte se o cenovou kalkulaci vašich nových nádher, jak Vás vyšli :-)
Budu chtít kapičkový tvar, ne nárazníky :-)
Dík moc

Bez modelace -pokud jen augmentace okolo 55-60 tis u Maříka. take jsem tam byla na konzultaci. nakonec z toho sešlo

Rake
Kecalka 112 příspěvků 08.02.18 19:43

Byla jsem v Perfect clinic mám anatomicky implantát. Celková cena byla 88tis. S kulatým implantatem to vyjde o něco levneji

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kdo je aktivistka z Dukovy mše? Žena migranta, která protestovala s polonahým Hilšerem

Její protest byl poklidný a tichý, přesto jím aktivistka Aneta Petani... číst dále >

Chášakdžího umučili a rozřezali. Proč se nikdo nebouří a Saúdy měříme jinak?

Před zraky celého světa se odehrává vyšetřování zmizení saúdskoarabského... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >