Augmentace - cena

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.18 21:08
Augmentace - cena

Ahoj, jdu se sem s Vámi poradit, v nejbližší době mám jít na konzultaci ohledně zvětšení prsou k Mudr. Maříkovi v Č. Budějovicích, zajímají mě zejména ceny :-)
Podělíte se o cenovou kalkulaci vašich nových nádher, jak Vás vyšli :-)
Budu chtít kapičkový tvar, ne nárazníky :-)
Dík moc

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.18 21:42
@Anonymní píše:
Ahoj, jdu se sem s Vámi poradit, v nejbližší době mám jít na konzultaci ohledně zvětšení prsou k Mudr. Maříkovi v Č. Budějovicích, zajímají mě zejména ceny :-)
Podělíte se o cenovou kalkulaci vašich nových nádher, jak Vás vyšli :-)
Budu chtít kapičkový tvar, ne nárazníky :-)
Dík moc

Bez modelace -pokud jen augmentace okolo 55-60 tis u Maříka. take jsem tam byla na konzultaci. nakonec z toho sešlo

Rake
Kecalka 112 příspěvků 08.02.18 19:43

Byla jsem v Perfect clinic mám anatomicky implantát. Celková cena byla 88tis. S kulatým implantatem to vyjde o něco levneji

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama