Augmentace - cena

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.18 21:08
Augmentace - cena

Ahoj, jdu se sem s Vámi poradit, v nejbližší době mám jít na konzultaci ohledně zvětšení prsou k Mudr. Maříkovi v Č. Budějovicích, zajímají mě zejména ceny :-)
Podělíte se o cenovou kalkulaci vašich nových nádher, jak Vás vyšli :-)
Budu chtít kapičkový tvar, ne nárazníky :-)
Dík moc

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.18 21:42
@Anonymní píše:
Ahoj, jdu se sem s Vámi poradit, v nejbližší době mám jít na konzultaci ohledně zvětšení prsou k Mudr. Maříkovi v Č. Budějovicích, zajímají mě zejména ceny :-)
Podělíte se o cenovou kalkulaci vašich nových nádher, jak Vás vyšli :-)
Budu chtít kapičkový tvar, ne nárazníky :-)
Dík moc

Bez modelace -pokud jen augmentace okolo 55-60 tis u Maříka. take jsem tam byla na konzultaci. nakonec z toho sešlo

Rake
Kecalka 112 příspěvků 08.02.18 19:43

Byla jsem v Perfect clinic mám anatomicky implantát. Celková cena byla 88tis. S kulatým implantatem to vyjde o něco levneji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Zvrat v případu Terezy: Vykonstruované důkazy, má slíbené Vánoce v Česku

V pondělí se v Pákistánu uskutečnil další soud s Češkou Terezou Hlůškovou... číst dále >

Dojemné vyznání svalovce Andrey Pomeje: Přál bych si, aby se Jirka uzdravil!

Nový přítel Andrey Pomeje Petr Plaček (38) vnesl Andree Pomeje novou radost... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Občas se mi povede jazykový trapas, říká japanoložka Anna Cima

Od dětství měla touhu psát, v dospívání se k tomu přidalo nadšení pro všechno... číst dále >