Interupce proplacena pojišťovnou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kaczapla
Nováček 5 příspěvků 02.02.18 20:26
Interupce proplacena pojistovnou

Dobry den pred rokem a pul mi zemrel manzel od te doby jsem. v péči psychiatra a beru léky konkretne xanax rs 0’5mg, trittico ac 150, aripiprazol +pharma 10mg, olanzapin mylan 5mg a rivotril 0’5mg. ted jsem mela vic nez tyden zpozdeni a udelala si test a podle nej jsem tehotna. nemam pritele a trpim na deprese a uzkosti a uz dve deti. Je to ze beru tyto leky duvod k preruseni tehotenstvi a mohla by mi to uhradit pojistovna? nemam moc financnich prostredku….moc dekuji za odpoved

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Reakce:

vokishka
Extra třída :D 11924 příspěvků 02.02.18 20:29

Nemáte přítele? Asi teda duch svatý?

Petruna21
Echt Kelišová 9783 příspěvků 02.02.18 20:29

Tomu nerozumím tobě zemřel manžel před rokem a teď si těhotná s kým tedy? 8o Jinak upřímnou soustrast :kytka:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.18 20:30

Tak na sex jsi náladu měla a na dítě už ne? jak vůbec můžeš vychovávat děti když jsi v takovém stavu?

Božislava
Zasloužilá kecalka 876 příspěvků 02.02.18 20:31

Omlouvám se, že se ptám, manžel umřel před rokem a půl a jsi bez přítele, jak můžeš být těhotná?

Innocence
Zasloužilá kecalka 649 příspěvků 02.02.18 20:31

No, co já vím, tak pojišťovna proplatí interrupci jen v případě, že prokazatelně selhala antikoncepce :think:

Lama Lama
Hvězda diskuse 47275 příspěvků 02.02.18 20:31
@Božislava píše:
Omlouvám se, že se ptám, manžel umřel před rokem a půl a jsi bez přítele, jak můžeš být těhotná?

třeba s milencem ne?

murkyf
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 02.02.18 20:31
8o

Kaczapla
Nováček 5 příspěvků 02.02.18 20:31

@Petruna21 pritel se tomu rict neda proste kamarad s vyhodami

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.18 20:32
@Kaczapla píše:

no to je výhoda jak blázen, ať ti to laskavě zaplatí on

Lama Lama
Hvězda diskuse 47275 příspěvků 02.02.18 20:32
@Doe_Jane píše:
Tak na sex jsi náladu měla a na dítě už ne? jak vůbec můžeš vychovávat děti když jsi v takovém stavu?

ona něco píše o svém stavu, že tě udivuje, že v něm má děti v péči? třeba je právě díky lékům kompenzovaná a v caku o děti pečova. :nevim:

Božislava
Zasloužilá kecalka 876 příspěvků 02.02.18 20:34
@Kaczapla píše:

Nebo si ho vem za manžela toho kamaráda s výhodami.

Petruna21
Echt Kelišová 9783 příspěvků 02.02.18 20:34

@Kaczapla Aha, tak jste se měli chránit když už dítě nechceš a necítíš se na něj :think:

truelly
Závislačka 2605 příspěvků 02.02.18 20:35
@Doe_Jane píše:
no to je výhoda jak blázen, ať ti to laskavě zaplatí on

Asi tak nějak :zed:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.18 20:35
@Lama Lama píše:
ona něco píše o svém stavu, že tě udivuje, že v něm má děti v péči? třeba je právě díky lékům kompenzovaná a v caku o děti pečova. :nevim:

takový člověk by vůbec vychovávat děcka neměl a ještě se sprostě ptá jestli jí to zaplatí pojišťovna, to je mazec

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohuš Matuš svedl dítě. Neuvěříte, kolik je jeho nové partnerce!

Právo na lásku má sice každý, tohle je ale již na hraně zákona. Zpěvák Bohuš... číst dále >

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Reklama