Dětská neurologie Brno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.18 10:19
Dětská neurologie Brno

Zdravím, nemáte někdo zkušenost s neurolozkou MUDr. Kyselkovou v Brně? Od pár známých jsem na ni neslyšela zrovna chválu, my u ni byly asi 2× a pokaždé nám doporučila Vojtovku, poprve protože syn v necelych 2 tydnech nechtel zvedat poradne hlavicku ( podotykam, ze to dopiloval i bez cviceni) no a nyní mu diagnostikovala asymetrii a tez Vojtovku, to uz chapu ze je trosku zavaznejsi, ale tovje opravdu na vše řešení rovnou Vojtovka?

Navic nam rekla ze syn v 6mesicich ( je na UM od narození) ma mít zavedené uz vsechny prikrmy.. ovoce, zelenina, maso, lepek, jenze on mi poradne nechce ani tu zeleninu s masem, to mu to mam jako cpat kdyz to nechce a breci u toho?? No radi bychom slyseli nazor i nejakeho jineho neurologa, vite o nekom fakt dobrém v Brně?
 Děkuji

Reakce:

Teresa.p
Kecalka 253 příspěvků 30.01.18 11:43

Ahoj ke kyselkove jsme byli sledovani do samostatne chuze. opravdu resi vse vojtovkou, protoze je nejefektivnejsi. ja jsem se synem cvicila bobath koncept, ale nemel efekt a dr. kyselkova mi razneji rekla, ze jedine vojtovku..a mela pravdu. s prikrmama nevim syn byl do 6 m kojen a pak jsme zacali prikrmovat. jinak okoli si chvali neurologii v detske nemocnici.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Úsměv, reformy a ženy! Co skrývá saúdský princ bin Salmán?

Teprve minulý rok se stal korunním princem Saúdské Arábie, a to v podstatě... číst dále >

Prahu zahltily zelené koloběžky: Rozpadají se a ohrožují všechny kolem!

Ulice Prahy v posledních týdnech zaplavil světový fenomén – zelené... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >