Reklama

Bere lékař i bez objednání?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Barena8
Nováček 6 příspěvků 29.01.18 18:26
Bere lékař i bez objednání?

Dobrý večer dámy,
mám dotaz na ty z Vás které navštěvují/nav­štěvovaly lékaře v Podolí.
Berou zde lékaři i bez předchozího objednání?
Mám 4 dny zpožděnou MS, pozitivní těhotenský test a chtěla bych si těhotenství co nejdříve nechat potvrdit lékařem. Bohužel, má lékařka ordinuje pouze jednou týdně a to právě zítra.
Děkuji za případné komentáře a přeji hezký večer. :)

Reklama

Reakce:

Elishka1
Závislačka 2649 příspěvků 29.01.18 18:30

To je brzy, zavolej si a objednaji na dobu, kdy už bude něco vic videt

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1381 příspěvků 29.01.18 18:30

Takto brzy ti to nikdo na utz nepotvrdí, pokud chceš zjistit víc, tak si zajdi na krev.

smurfka
Nadpozemská drbna 29517 příspěvků 29.01.18 18:32

Většina bere bez objednání ale s tím že budeš čekat až po těch objednaných, tzn můžeš tam být i celý den ( nebo třeba když nepřijde někdo kdo se objednal atd tak tě vezme místo něho )..
ale jinak potvrdit těhotenství si můžeš nechat i jako samoplátce v odběrných místech laboratoří ( které bývají v každém městě větším - nemyslím dědiny )..zaplatíš si odběr krve a z toho se pozná jestli si těhotná nebo ne..

ka2ka
Extra třída :D 12763 příspěvků 1 inzerát 29.01.18 18:33

Jaké potvrzení? u nás se dává jen průkazka a až kolem 12tt

Barena8
Nováček 6 příspěvků 29.01.18 18:34

Je mi jasné že na utz ještě nic vidět nebude, ale myslela jsem právě že by mě alespoň poslala na krev :)
Děkuji moc za odpovědi

Barena8
Nováček 6 příspěvků 29.01.18 18:35

@ka2ka - potvrzení bylo myšleno tak abych opravdu měla jistotu že tam “něco” je. Nemám na mysli tlukoucí srdíčko apod.))

smurfka
Nadpozemská drbna 29517 příspěvků 29.01.18 18:36
@Barena8 píše:
Je mi jasné že na utz ještě nic vidět nebude, ale myslela jsem právě že by mě alespoň poslala na krev :)
Děkuji moc za odpovědi

krev dr posílá do stejných laboratoří jako když si zajdeš sama.. :nevim: zajdi si nejdřív sama stojí to cca 300,–, když ti to potvrdí takse objednej na utz..ted tam nic vidět nepujde, ale příští týden už třeba jo..

Barena8
Nováček 6 příspěvků 29.01.18 18:37

@smurfka - Dobře, děkuji moc za radu :)

ka2ka
Extra třída :D 12763 příspěvků 1 inzerát 29.01.18 18:37

@smurfka mě to stálo 200 výsledek to tří hodin

smurfka
Nadpozemská drbna 29517 příspěvků 29.01.18 18:40
@ka2ka píše:
@smurfka mě to stálo 200 výsledek to tří hodin

jj tak píšu cca..v každém město to je jinak

chs.jasmin
Kelišová 7410 příspěvků 29.01.18 18:49

@Barena8

Ahoj, objednej se za dva týdny, ted ještě nebude nic vidět, lékař tě stejně neobjedná dřív jak za ty dva až tři týdny :mrgreen: A GRATULUJI! :kytka:

blink
Kecalka 365 příspěvků 29.01.18 19:03

@Barena8 A co si nechat udelat testy z krve jako samoplatce? Tam ti to taky potvrdi, pokud by ti to takto stacilo.

neebozenee
Nováček 1 příspěvek 29.01.18 19:25

Jo, ale objednaní mají přednost, takže můžeš čekat i několik hodin

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >