Bere lékař i bez objednání?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Barena8
Nováček 6 příspěvků 29.01.18 18:26
Bere lékař i bez objednání?

Dobrý večer dámy,
mám dotaz na ty z Vás které navštěvují/nav­štěvovaly lékaře v Podolí.
Berou zde lékaři i bez předchozího objednání?
Mám 4 dny zpožděnou MS, pozitivní těhotenský test a chtěla bych si těhotenství co nejdříve nechat potvrdit lékařem. Bohužel, má lékařka ordinuje pouze jednou týdně a to právě zítra.
Děkuji za případné komentáře a přeji hezký večer. :)

Reklama

Reakce:

Elishka1
Ukecaná baba ;) 2469 příspěvků 29.01.18 18:30

To je brzy, zavolej si a objednaji na dobu, kdy už bude něco vic videt

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1360 příspěvků 1 inzerát 29.01.18 18:30

Takto brzy ti to nikdo na utz nepotvrdí, pokud chceš zjistit víc, tak si zajdi na krev.

smurfka
Nadpozemská drbna 28989 příspěvků 29.01.18 18:32

Většina bere bez objednání ale s tím že budeš čekat až po těch objednaných, tzn můžeš tam být i celý den ( nebo třeba když nepřijde někdo kdo se objednal atd tak tě vezme místo něho )..
ale jinak potvrdit těhotenství si můžeš nechat i jako samoplátce v odběrných místech laboratoří ( které bývají v každém městě větším - nemyslím dědiny )..zaplatíš si odběr krve a z toho se pozná jestli si těhotná nebo ne..

ka2ka
Extra třída :D 12456 příspěvků 1 inzerát 29.01.18 18:33

Jaké potvrzení? u nás se dává jen průkazka a až kolem 12tt

Barena8
Nováček 6 příspěvků 29.01.18 18:34

Je mi jasné že na utz ještě nic vidět nebude, ale myslela jsem právě že by mě alespoň poslala na krev :)
Děkuji moc za odpovědi

Barena8
Nováček 6 příspěvků 29.01.18 18:35

@ka2ka - potvrzení bylo myšleno tak abych opravdu měla jistotu že tam “něco” je. Nemám na mysli tlukoucí srdíčko apod.))

smurfka
Nadpozemská drbna 28989 příspěvků 29.01.18 18:36
@Barena8 píše:
Je mi jasné že na utz ještě nic vidět nebude, ale myslela jsem právě že by mě alespoň poslala na krev :)
Děkuji moc za odpovědi

krev dr posílá do stejných laboratoří jako když si zajdeš sama.. :nevim: zajdi si nejdřív sama stojí to cca 300,–, když ti to potvrdí takse objednej na utz..ted tam nic vidět nepujde, ale příští týden už třeba jo..

Barena8
Nováček 6 příspěvků 29.01.18 18:37

@smurfka - Dobře, děkuji moc za radu :)

ka2ka
Extra třída :D 12456 příspěvků 1 inzerát 29.01.18 18:37

@smurfka mě to stálo 200 výsledek to tří hodin

smurfka
Nadpozemská drbna 28989 příspěvků 29.01.18 18:40
@ka2ka píše:
@smurfka mě to stálo 200 výsledek to tří hodin

jj tak píšu cca..v každém město to je jinak

chs.jasmin
Kelišová 6984 příspěvků 29.01.18 18:49

@Barena8

Ahoj, objednej se za dva týdny, ted ještě nebude nic vidět, lékař tě stejně neobjedná dřív jak za ty dva až tři týdny :mrgreen: A GRATULUJI! :kytka:

blink
Kecalka 317 příspěvků 29.01.18 19:03

@Barena8 A co si nechat udelat testy z krve jako samoplatce? Tam ti to taky potvrdi, pokud by ti to takto stacilo.

neebozenee
Nováček 1 příspěvek 29.01.18 19:25

Jo, ale objednaní mají přednost, takže můžeš čekat i několik hodin

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Stropnický von Osečany udělal dojem: Starostovi se líbí, zámek už má architekta!

Že je péče o zchátralý zámek během na sakra dlouhou trať, si Matěj Stropnický... číst dále >

Děsivý příběh jezídky: Utekla islamistovi, který ji týral. Pak ho potkala v Německu

Sotva dosáhla dospělosti, už si kurdská jezídka Ashwaq Ta’lo prožila hrůzy, o... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama