Specializovaný doktor, nemocnice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hanca888
Povídálka 24 příspěvků 26.01.18 10:42
Specializovaný doktor, nemocnice

Pěkný den! Mám krevní sraženinu, velkou, ale je na nastesti druhé strašně od placenty a pomalu se vstřebává, ale ne o moc. Jsem ve 14+2 tt. Miminko je uz docela velké, plně zdravé a krásně mu bije srdíčko. Hodně sem krvácela, pak se to zklidnilo, začala jsem špinit a dnes znovu krvácet, ale už ne tolik. Je to takový koloběh, ale lepší se to. A teď k věci, jsem v nemocnici v Rychnově nad Kněžnou. Doktor říkal, že v pondělí budu mít kontrolní ultrazvuk a pokud to nebude o nic moc lepší nemá cenu to prodlužovat (potrat), pry riziko infekce :,(. Já, ale cítím, že to prostě může jít. I kdybych to měla donosit v nemocnici, zatím se vše drží, vše jde až na to občasné krvácení, co se vždy utiší. Zadne bolesti nemam. Sraženina se zmenšuje, ale opravdu pomalu. Přijde mi, že to ten doktor chce uspěchat. Klidně pojedu i do Prahy, i za cenu, že mi budou pichat injekce apod.. Když vidím to zdravé miminko na ultrazvuku, velké, krásné odezvy srdce, nechci to vzdát!! :,( Doporučíte mi prosím někdo, doktora, cokoliv co by mi v tomhle mohlo pomoct, kdo se na to specializuje apod.? :,( Prosím :(. Moc děkuji

Reakce:

Ajejda
Kecalka 213 příspěvků 26.01.18 11:13

Ahoj - je mi to moc lito, nikoho neznam.. snad se obrat do FN Motol, zkus tam zavolat.
O kamarádku, co ma velke zdravotni potiže (chronickou chorobu) se v těhotenství starala MUDr. Miluše Berka Mrštinová a pak i MUDr Sobíšková ( musela jsem si je vyhledat, ale obě tyhle jmena jsem od ni zaslechla, jsou takova zvlastni…).
Nebo zkus nekde bliz k Tvému domovu - ja nevim, Hradec Kralove? Ale z tech koncin nikoho neznam…Drzim pesti!

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 6714 příspěvků 26.01.18 11:53

Rozumím tomu správně, že máš hematom a že tě kvůli tomu posílá na potrat :think:? To jsem ještě neslyšela, je tady hodně holek co i přes problémy s velkým hematomem donosily zdravé dítě. Zkus tady ještě pohledat v diskuzích.

Euforia
Kecalka 191 příspěvků 26.01.18 13:03

Zkuste obratit na poradnu na porodnice.cz - porodnicka poradna - hlavne mudr koucky - poradi, ale musite znat svoji anamnezu
nebo zkuste zavolat - mudr Frisova - www.profema.cz - tam vas muzou vzit v radu par dnu a vysetrit, ale plati se

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Bez Gábi ani ránu! Biatlonisté mají Koukalovou dál na kamionu, na trati ale propadají

Český biatlon je vzhůru nohama. Ze sportu, který nedávno zažil boom, přivábil... číst dále >

Workoholik Kopřivová si po návratu do Čech stěžuje: Potřebuji siestu!

Návrat do České republiky jí příliš nesvědčí! Veronika Kopřivová (27), známá... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >