Reklama

Specializovaný doktor, nemocnice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hanca888
Povídálka 24 příspěvků 26.01.18 10:42
Specializovaný doktor, nemocnice

Pěkný den! Mám krevní sraženinu, velkou, ale je na nastesti druhé strašně od placenty a pomalu se vstřebává, ale ne o moc. Jsem ve 14+2 tt. Miminko je uz docela velké, plně zdravé a krásně mu bije srdíčko. Hodně sem krvácela, pak se to zklidnilo, začala jsem špinit a dnes znovu krvácet, ale už ne tolik. Je to takový koloběh, ale lepší se to. A teď k věci, jsem v nemocnici v Rychnově nad Kněžnou. Doktor říkal, že v pondělí budu mít kontrolní ultrazvuk a pokud to nebude o nic moc lepší nemá cenu to prodlužovat (potrat), pry riziko infekce :,(. Já, ale cítím, že to prostě může jít. I kdybych to měla donosit v nemocnici, zatím se vše drží, vše jde až na to občasné krvácení, co se vždy utiší. Zadne bolesti nemam. Sraženina se zmenšuje, ale opravdu pomalu. Přijde mi, že to ten doktor chce uspěchat. Klidně pojedu i do Prahy, i za cenu, že mi budou pichat injekce apod.. Když vidím to zdravé miminko na ultrazvuku, velké, krásné odezvy srdce, nechci to vzdát!! :,( Doporučíte mi prosím někdo, doktora, cokoliv co by mi v tomhle mohlo pomoct, kdo se na to specializuje apod.? :,( Prosím :(. Moc děkuji

Reklama

Reakce:

Ajejda
Kecalka 211 příspěvků 26.01.18 11:13

Ahoj - je mi to moc lito, nikoho neznam.. snad se obrat do FN Motol, zkus tam zavolat.
O kamarádku, co ma velke zdravotni potiže (chronickou chorobu) se v těhotenství starala MUDr. Miluše Berka Mrštinová a pak i MUDr Sobíšková ( musela jsem si je vyhledat, ale obě tyhle jmena jsem od ni zaslechla, jsou takova zvlastni…).
Nebo zkus nekde bliz k Tvému domovu - ja nevim, Hradec Kralove? Ale z tech koncin nikoho neznam…Drzim pesti!

ivašot.
Kelišová 6390 příspěvků 26.01.18 11:53

Rozumím tomu správně, že máš hematom a že tě kvůli tomu posílá na potrat :think:? To jsem ještě neslyšela, je tady hodně holek co i přes problémy s velkým hematomem donosily zdravé dítě. Zkus tady ještě pohledat v diskuzích.

Euforia
Kecalka 172 příspěvků 26.01.18 13:03

Zkuste obratit na poradnu na porodnice.cz - porodnicka poradna - hlavne mudr koucky - poradi, ale musite znat svoji anamnezu
nebo zkuste zavolat - mudr Frisova - www.profema.cz - tam vas muzou vzit v radu par dnu a vysetrit, ale plati se

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >