Reklama

Předoperační vyšetření - samoplátce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.18 13:35
Předoperační vyšetření-samoplátce

Ahoj, za pár dní jdu na odběr vajíček a tak si teď zařizuji předoperační vyšetření. Byla jsem u své obvodní lékařky a ta mi dala doporučení na ekg a laboratorní vyšetření jako samoplátce. Na klinice a i co tak čtu na internetu bych ale nic platit neměla. Myslíte, že když to řeknu na klinice a předložím doklady o zaplacení že mi to proplatí?

Reklama

Reakce:

markyj
Závislačka 4043 příspěvků 22.01.18 13:36

Ahoj, klinika ti to určitě neproplatí. Já jsem za to platila asi 200 Kč takže nic dramatického :palec:

The_Assassin
Kecalka 450 příspěvků 22.01.18 13:37

Dostala jsi od kliniky žádanku na předoperační vyšetření?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.18 14:17

Přímo zadanka to asi není, jen obyčejný papír.
No já platila za odběr a ekg 800 kč, což nejsou malé peníze.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.18 14:23
@Anonymní píše:
Ahoj, za pár dní jdu na odběr vajíček a tak si teď zařizuji předoperační vyšetření. Byla jsem u své obvodní lékařky a ta mi dala doporučení na ekg a laboratorní vyšetření jako samoplátce. Na klinice a i co tak čtu na internetu bych ale nic platit neměla. Myslíte, že když to řeknu na klinice a předložím doklady o zaplacení že mi to proplatí?

Informuj se předem co se peněz týče na klinice…

dana.dv
Zasloužilá kecalka 690 příspěvků 22.01.18 16:40

Měl jsem vždy žádanku a nic neplatila.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >