Předoperační vyšetření - samoplátce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.18 13:35
Předoperační vyšetření-samoplátce

Ahoj, za pár dní jdu na odběr vajíček a tak si teď zařizuji předoperační vyšetření. Byla jsem u své obvodní lékařky a ta mi dala doporučení na ekg a laboratorní vyšetření jako samoplátce. Na klinice a i co tak čtu na internetu bych ale nic platit neměla. Myslíte, že když to řeknu na klinice a předložím doklady o zaplacení že mi to proplatí?

Reklama

Reakce:

markyj
Závislačka 3968 příspěvků 22.01.18 13:36

Ahoj, klinika ti to určitě neproplatí. Já jsem za to platila asi 200 Kč takže nic dramatického :palec:

The_Assassin
Kecalka 442 příspěvků 22.01.18 13:37

Dostala jsi od kliniky žádanku na předoperační vyšetření?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.18 14:17

Přímo zadanka to asi není, jen obyčejný papír.
No já platila za odběr a ekg 800 kč, což nejsou malé peníze.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.18 14:23
@Anonymní píše:
Ahoj, za pár dní jdu na odběr vajíček a tak si teď zařizuji předoperační vyšetření. Byla jsem u své obvodní lékařky a ta mi dala doporučení na ekg a laboratorní vyšetření jako samoplátce. Na klinice a i co tak čtu na internetu bych ale nic platit neměla. Myslíte, že když to řeknu na klinice a předložím doklady o zaplacení že mi to proplatí?

Informuj se předem co se peněz týče na klinice…

dana.dv
Zasloužilá kecalka 680 příspěvků 22.01.18 16:40

Měl jsem vždy žádanku a nic neplatila.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama