Předoperační vyšetření - samoplátce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.18 13:35
Předoperační vyšetření-samoplátce

Ahoj, za pár dní jdu na odběr vajíček a tak si teď zařizuji předoperační vyšetření. Byla jsem u své obvodní lékařky a ta mi dala doporučení na ekg a laboratorní vyšetření jako samoplátce. Na klinice a i co tak čtu na internetu bych ale nic platit neměla. Myslíte, že když to řeknu na klinice a předložím doklady o zaplacení že mi to proplatí?

Reakce:

markyj
Závislačka 4078 příspěvků 22.01.18 13:36

Ahoj, klinika ti to určitě neproplatí. Já jsem za to platila asi 200 Kč takže nic dramatického :palec:

The_Assassin
Kecalka 452 příspěvků 22.01.18 13:37

Dostala jsi od kliniky žádanku na předoperační vyšetření?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.18 14:17

Přímo zadanka to asi není, jen obyčejný papír.
No já platila za odběr a ekg 800 kč, což nejsou malé peníze.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.18 14:23
@Anonymní píše:
Ahoj, za pár dní jdu na odběr vajíček a tak si teď zařizuji předoperační vyšetření. Byla jsem u své obvodní lékařky a ta mi dala doporučení na ekg a laboratorní vyšetření jako samoplátce. Na klinice a i co tak čtu na internetu bych ale nic platit neměla. Myslíte, že když to řeknu na klinice a předložím doklady o zaplacení že mi to proplatí?

Informuj se předem co se peněz týče na klinice…

dana.dv
Zasloužilá kecalka 701 příspěvků 22.01.18 16:40

Měl jsem vždy žádanku a nic neplatila.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší sériový vrah? Pilčík brutálně vraždil emigranty, na holčičku sestrojil mučicí stroj

Spousta lidí jeho jméno nezná, přitom jde dost možná o vůbec největšího... číst dále >

Introvert Vetchý ukázal manželku. Sexbomba s odzbrojujícím úsměvem!

Ondřej Vetchý bezesporu patří k nejlepším českým hercům, také ale k těm... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >