Reklama

Zánět ledvin, pohotovost a práce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adlys
Povídálka 32 příspěvků 26.01.18 19:54
Zánět ledvin, pohotovost a práce?

Ahoj, mám nejspíš zánět ledvin. Možná jen močáku, ale nějakej zánět to bude. Potřebuju čůrat každých 5 minut, možná dřív. Mám pocit, že se za chvíli počůrám :D Ke konci mě to vždycky strašně pálí a vždycky je toho málo. K tomu mě bolí právý bedro. Pobolívá občas břicho. + dotoho jsem nachlazená(rýma, kašel). Problém je, že nemám obvoďáka. Po dětským jsem nikam nešla. A teď nevím, co stím. Zajdu si zítra na pohotovost, jenže mám zrovna dlouhý týden v práci a tak mám víkend pracovní. Po dnešku vím, že ty další dva ny bych prostě nezvládla v práci. Strašně jsem trpěla a každých 5 minut na wc? To přeci nejde :zed: Poradili byste mi co mám dělat? Mám jít na pohotovost a v pondělí si najít praktického a přihlásit se? Napsal by mi neschopenku za ty dny? Nebo jak to udělat?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

joli31
Kecalka 301 příspěvků 26.01.18 20:00

A dovolenou si vzít nemůžeš? Jinak pohotovost Ti neschopenku nenapíše, obvodní může až tři dny zpět.

Ennny
Ukecaná baba ;) 1427 příspěvků 26.01.18 20:02

@Adlys tak nemocenskou ti napisou i v nemocnici, ale najdi si obvodaka těžko te v nemocnici vemou na kontrolu ;)

Verun83
Echt Kelišová 8692 příspěvků 33 inzerátů 26.01.18 20:02

Mozna neschopenku vystavi i na pohotovosti. Zeptej se. Jinak obvodak ti muze napsat neschopenku az 3 dny zpet.

Tinktura lichorerisnici ma skvele ucinky na mocove cesty, prirodni atb. Ale nikdy jsem ji nezkousela, kdyz uz je to rozjete. Ja to tim utnu hned v pocatku.

Adlys
Povídálka 32 příspěvků 26.01.18 20:07

@Ennny mám to v plánu už delší dobu, ale byla jsem líná :nevim: takže si tam v pondělí zajdu a myslíš, že mi to napíše, ikdyž v tu dobu co budu doma nejsem u něj přihlášená? :think:

xkoup21
Zasloužilá kecalka 865 příspěvků 44 inzerátů 26.01.18 20:07

Šla bych na pohotovost už dnes večer a hned v pondělí si najdi obvoďáka.

nozu
Extra třída :D 11587 příspěvků 26.01.18 20:07

Hele, jestli máš možnost, jeď na pohotovost hned. Do rána můžeš klidně čůrat krev… A dohodni se tam, jak s neschopenkou.

Adlys
Povídálka 32 příspěvků 26.01.18 20:10

Dnes se už nedostanu. Je to 20 km daleko a já jsem bez auta.

Bandii
Ukecaná baba ;) 1132 příspěvků 26.01.18 20:11
@Adlys píše:
Dnes se už nedostanu. Je to 20 km daleko a já jsem bez auta.

Taxi.

Adlys
Povídálka 32 příspěvků 26.01.18 20:13

@Bandii Ráno to taky zvládnu, není to nějak akutní. Jen v práci to je problém. Takže pohotovost vydrží do zítra. Mě jen zajmá, jak stou neschopenkou..

nozu
Extra třída :D 11587 příspěvků 26.01.18 20:15

Nebo sousedi, kamarádi, rodina???
tenhle zánět fakt není žádná sranda a mívá velmi rychlý nástup. Je to moje osobní zkušenost. A hlavně to pořádně vylež s léky, protože jinak se ti budou problémy vracet.

Bandii
Ukecaná baba ;) 1132 příspěvků 26.01.18 20:18

@Adlys a kdy to bude akutní? 8o až se ze záchoda nehneš a půjde z tebe krev?

Adlys
Povídálka 32 příspěvků 26.01.18 20:20

@nozu Bohužel.. ale do rána to zvládnu.

lamicina
Ukecaná baba ;) 1890 příspěvků 26.01.18 20:20

@Adlys
tak mně na pohotovosti vždy tvrdili, že oni nemají oprávnění neschopenku vystavovat právě proto, že jsou pohotovostní služba, jde taky o to, že by ji ani nemohli ukončit. Vydají jen zprávu o ošetření na jejížm základě zpětně praktik neschopenku vypíše. Jednou mi bylo tak, zle že jsem jen poslala chlapa se zprávou z pohotovosti k doktorce a ta mi neschopenku vystavila zpětně a na „dálku“, šla jsem pak až na kontrolu až zabrala antibiotika.

Adlys
Povídálka 32 příspěvků 26.01.18 20:21

@Bandii no doufám, že to akutní nebude :D hned ráno tam zajedu a snad to bude ok

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Jandová po letech na párty: Zvítězila konečně nad svými démony?

Zuzana Jandová (31) bezesporu patří k nejpůvabnějším a nesmyslnějším... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >