Reklama

Doporučte proktoložku v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.18 07:46
Doporučte proktoložku-Praha

Jsem po šestinedělí a mám potíže s konečníkem. Asi mám trhlinu. Chtěla bych překonat stud a řešit to a uvědomila jsem si, že mi to líp půjde s lékařkou. Máte některá dobré zkušenosti s nějakou proktoložkou v Praze? Něco jsem vygooglila, ale přece jenom nějaké reference pomůžou se odhodlat a jít. Dík.

Reklama

Reakce:

Hazentla
Zasloužilá kecalka 916 příspěvků 31.01.18 08:17

Mudr. Tylšová, poliklinika ve Spálené ulici. Proktologická poradna při chirurgické ambulanci. Mně vždycky pomohla, navíc si jen tak mimochodem všimla zčervenání, že kterého se vyklubala borelióza, kterou mi včas podchytila :palec: Navíc má ona i sestra fakt pochopení, jsem hypochondr a vždy byly obě moc milé.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10095 příspěvků 31.01.18 08:32

Sanatorium u svaté anny a domluvit se, aby te vzala pani doktorka a ne doktor. Zapomněla jsem jméno, ale jsou při objednávání vstřícní.

danyk
Generální žvanilka 23304 příspěvků 31.01.18 08:42

Na Skalce Mudr. Petercová (mediskalka)
http://medi-centrum.cz/nas-tym

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >