Doporučte proktoložku v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.18 07:46
Doporučte proktoložku-Praha

Jsem po šestinedělí a mám potíže s konečníkem. Asi mám trhlinu. Chtěla bych překonat stud a řešit to a uvědomila jsem si, že mi to líp půjde s lékařkou. Máte některá dobré zkušenosti s nějakou proktoložkou v Praze? Něco jsem vygooglila, ale přece jenom nějaké reference pomůžou se odhodlat a jít. Dík.

Reklama

Reakce:

Hazentla
Zasloužilá kecalka 795 příspěvků 31.01.18 08:17

Mudr. Tylšová, poliklinika ve Spálené ulici. Proktologická poradna při chirurgické ambulanci. Mně vždycky pomohla, navíc si jen tak mimochodem všimla zčervenání, že kterého se vyklubala borelióza, kterou mi včas podchytila :palec: Navíc má ona i sestra fakt pochopení, jsem hypochondr a vždy byly obě moc milé.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9146 příspěvků 31.01.18 08:32

Sanatorium u svaté anny a domluvit se, aby te vzala pani doktorka a ne doktor. Zapomněla jsem jméno, ale jsou při objednávání vstřícní.

danyk
Generální žvanilka 23209 příspěvků 31.01.18 08:42

Na Skalce Mudr. Petercová (mediskalka)
http://medi-centrum.cz/nas-tym

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama