Doporučte proktoložku v Praze

Anonymní
31.1.18 07:46

Doporučte proktoložku-Praha

Jsem po šestinedělí a mám potíže s konečníkem. Asi mám trhlinu. Chtěla bych překonat stud a řešit to a uvědomila jsem si, že mi to líp půjde s lékařkou. Máte některá dobré zkušenosti s nějakou proktoložkou v Praze? Něco jsem vygooglila, ale přece jenom nějaké reference pomůžou se odhodlat a jít. Dík.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1379
31.1.18 08:17

Mudr. Tylšová, poliklinika ve Spálené ulici. Proktologická poradna při chirurgické ambulanci. Mně vždycky pomohla, navíc si jen tak mimochodem všimla zčervenání, že kterého se vyklubala borelióza, kterou mi včas podchytila :palec: Navíc má ona i sestra fakt pochopení, jsem hypochondr a vždy byly obě moc milé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15530
31.1.18 08:32

Sanatorium u svaté anny a domluvit se, aby te vzala pani doktorka a ne doktor. Zapomněla jsem jméno, ale jsou při objednávání vstřícní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24056
31.1.18 08:42

Na Skalce Mudr. Petercová (mediskalka)
http://medi-centrum.cz/nas-tym

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1580
4.5.21 12:28

Dobry den,
Obnovuji a prosim o doporuceni na dobreho proktologa, dekuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
865
4.5.21 13:12

@K82 poliklinika Vysocany a primar Fencl. Byl u nej muz a byl naprosto spokojeny! Ja s nim teda resila zlucnik a pak me i operoval a take jsem byla opravdu spokojena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1580
4.5.21 19:27

@TeSudička
Dekuji za tip!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
147
5.5.21 19:07

Ahoj @TeSudička, prosimtě a je možné se objednat přímo k němu? Je tam těch doktorů na chirurgii víc právě, tak lze se objednat jen u něj? Jak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat