Dětská doktorka Praha 5

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

skatulka2
Nováček 3 příspěvky 31.01.18 12:19
Dětská doktorka Praha 5

Ahoj,
poradíte prosím dětskou prima doktorku, která bere nové klienty a je schopná překousnout, že není dítě očkované dle schématu:)
Děkuji moc
ideálně Praha 5,6
případně Praha západ, Beroun

Reklama

Reakce:

sara1000
Kelišová 5534 příspěvků 2 inzeráty 31.01.18 12:22

@skatulka2
Ahoj, nevim jak to ma s ockovanim.Ale jsem naprosto spokojena u dr. Alena Mottlova. Sidli na poliklinice Barrandov.Je pecliva, ochotna, lidska a trpeliva.

skatulka2
Nováček 3 příspěvky 31.01.18 12:24

Děkuji moc zkusím

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

„Černoši a buzny,“ zuří veřejnost: Rakouské dráhy si novou reklamou dost naběhly

Chtěly jít naproti různorodosti a pestrosti, ve finále to za novou reklamní... číst dále >

Články z Ona Dnes

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama