Reklama

Augmentin 1 gram v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NatalieSofie
Kecalka 138 příspěvků 27.02.18 19:17
Augmentin 1 g v tehotenstvi

Ahojky, jsem tehotna 10+5 a dostala jsem antibiotika augmentin 1g na tyden po 12 hodinach.Mam ted hrozny strach to brat :zed: Mam to na bakterie v moci :zed: Mate prosim s timto lekem v tehotenstvi zkusenost a tehotenstvi dopadlo i pri uzivani dobre? Moc dekuji ;)

Reklama

Reakce:

Verýs4
Povídálka 16 příspěvků 27.02.18 19:20

Jsem ve stejné situaci, ale Augmentin je v těhotenství běžný. Já na něj měla alergickou reakci, tak teď mám Zinnat.

NatalieSofie
Kecalka 138 příspěvků 27.02.18 19:26

A nemas strach? Ja jsem uplne silena…uz jsem o 3 mimca prisla :?

Verýs4
Povídálka 16 příspěvků 27.02.18 19:34

Mám, ale říkám si, že je lepší to vyléčit, než se to dostane někam dál, třeba do ledvin. A pak by to mohlo miminku ublížit ještě víc (silnější léky, komplikace) :nevim:. Tím se uklidňuju.

Lekninka91
Extra třída :D 10213 příspěvků 27.02.18 19:36

Neléčená infekce je pro plod mnohem horší než antibiotika

Luclic
Povídálka 46 příspěvků 27.02.18 19:56

Taky jsem Augmentin brala a vše bylo v pohodě, bez komplikací. Určitě užívej, neléčená infekce může přejít na miminko.

Uživatel je onlineKristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7630 příspěvků 27.02.18 19:59

Brala jsem ho asi týden před TP s prvním synem a teda 100× lepší jedny ATB než něco horšího, na synovi to nezanechalo žádné známky, ani ho to „nedonutilo“ vylézt ven :lol:

NatalieSofie
Kecalka 138 příspěvků 27.02.18 20:08

Ja prave nevim, jestli treba jeste ten tyden do 12tt nemam pockat a pak zacit brat :think:

Uživatel je onlineKristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7630 příspěvků 27.02.18 20:12

@NatalieSofie no tak to bych určitě nečekala, za tu dobu se to může rozjet někam dál. Tato ATB jsou v pohodě, Dr by Ti je nenapsal, kdyby byla nebezpečná :)

NatalieSofie
Kecalka 138 příspěvků 27.02.18 21:09

Dobre…dekuji, ale stejne to je na :pocitac:

Certik.Mata
Povídálka 37 příspěvků 27.02.18 21:12

@NatalieSofie kolem 8tt se mi tak špatně zlomil zub, ze mu ho zubarka tahala 45minut a dostala jsem atb. Lepsi prý jsou atb než neléčených zánět který je pak daleko horší.

NatalieSofie
Kecalka 138 příspěvků 27.02.18 21:29

A jaky si brala? a miminko je v poradku?

Certik.Mata
Povídálka 37 příspěvků 27.02.18 21:40
@NatalieSofie píše:
A jaky si brala? a miminko je v poradku?

Augmentin jako ty… ano je v pořádku. Je to fakt lepší zalecit včas než mít komplikace

NatalieSofie
Kecalka 138 příspěvků 27.02.18 21:58

Jeee tak to moc dekuji :* Dost jsi me uklidnila a zitra zacnu brat :potlesk:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama