Obličej na ultrazvuku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kačátko.z
Závislačka 4407 příspěvků 27.02.18 11:37
Obličej na ultrazvuku

Na 3velkým ultrazvuku ve 32týdnu nebylo mimču vidět do obličeje, je to velký problém? Mohlo se za tu dobu něco změnit? Podle předchozích testů vývojové vady nehrozí ale stejně se bojím jestli se nemohlo něco změnit. Měla jste to taky některá?

Přečtěte si článek: První určení pohlaví dítěte na ultrazvuku

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

vrtulka78
Ukecaná baba ;) 1284 příspěvků 27.02.18 11:45

Moje gynekoložka mě tím také dost vyděsila, poslala mě kvůli tomu i na předčasnou kontrolu do porodnice. Tam doktorka říkala, že to je úplně normální, v tomto týdnu, jak se mimi špatně natočí, tak už obličej vidět není.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15098 příspěvků 27.02.18 11:48

Proč nebyl obličej vidět? špatně natočené, nebo se zakrývalo? To je přece úplně normální. Pokud na genetice rozštěpové a jiné vady tváře vyloučii, vůbec bych to neřešila. Někdy je těch vyšetření v těhu až moc a je to na škodu, nemůžu si pomoct. Maminky jsou pak zbytečně vyděšené.

pannda
Kelišová 6397 příspěvků 29 inzerátů 27.02.18 11:54
@pe-terka píše:
Proč nebyl obličej vidět? špatně natočené, nebo se zakrývalo? To je přece úplně normální. Pokud na genetice rozštěpové a jiné vady tváře vyloučii, vůbec bych to neřešila. Někdy je těch vyšetření v těhu až moc a je to na škodu, nemůžu si pomoct. Maminky jsou pak zbytečně vyděšené.

No, nejlepší ho vytáhnout, podívat se a zase ho dát zpátky… :roll:

Markéta80
Hvězda diskuse 38685 příspěvků 27.02.18 11:55

@kačátko.z pro­tože už je velké. Obličej řeší dost brzo protože ty vady které hledají odhalí včas. Stačí že se dítě blbě otočí a nevidí nic. mě tenkrát doktorka dost vystrašila že má malou celou dobu natažené nohy a jestli má vůbec kolena 8o, chvilku do ní štouchala a nakonec je malá ohnula :lol:

kačátko.z
Závislačka 4407 příspěvků 27.02.18 12:05

Mrně je otočený obličejem k mým zádům tak proto mu nebylo vidět do obličeje.
holky díky uklidnili jste mně :)

Mallorka
Závislačka 2948 příspěvků 27.02.18 12:10

To jsou zbytecny stresy :(. Já byla v druhém těhotenství z toho vseho vyšetřování už otrávena. Já zase chtěla foto obličeje a malá tam měla věčně ručičky. :)

neria55
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 27.02.18 12:25

Můj je otočený k zádům obličejem už snad od poradny v 28tt, tam jsem mu do obličeje neviděla a na screeningu v 32tt taky jsem neviděla, zase otočený k zádům, doktor z toho nic nedělal, jen mi řekl, že je krásně připravený k porodu :palec: alespoň máme překvapení co se týká obličeje, 3D uzv nemáme :mrgreen:

vertunka
Závislačka 4333 příspěvků 27.02.18 12:27

Nasim detem taky nebylo od urcite dpby videt do oblicene. Obe mely nos zaboreny hluboko v placente. Ale nikdo to neresil, na screeningu v 12tt byly oba obliceje v pohode.

pedigka
Ukecaná baba ;) 1529 příspěvků 27.02.18 12:41
@Markéta80 píše:
@kačátko.z pro­tože už je velké. Obličej řeší dost brzo protože ty vady které hledají odhalí včas. Stačí že se dítě blbě otočí a nevidí nic. mě tenkrát doktorka dost vystrašila že má malou celou dobu natažené nohy a jestli má vůbec kolena 8o, chvilku do ní štouchala a nakonec je malá ohnula :lol:

Kdyz to zlehcim, tak tva mala slecna si u tebe v klidecku pekne relaxovala :pankac:, kdyz mela dost mista na to, aby si natahla nozky :mrgreen:. Tomu rikam pohoda klidecek :P. V jakem to bylo tydnu, jestli se muzu zeptat?

pedigka
Ukecaná baba ;) 1529 příspěvků 27.02.18 12:43

Markéta80
Hvězda diskuse 38685 příspěvků 27.02.18 12:58

@pedigka na velkém utz kolem 20tt :mrgreen:. Jo místa tam měla víc než dost. Prostřední zase ležel, nohu přes nohu a ruku pod hlavou a doktorka říkala že takhle může ležet jedině chlap :mrgreen: :mrgreen:

Markéta80
Hvězda diskuse 38685 příspěvků 27.02.18 13:00
@Mallorka píše:
To jsou zbytecny stresy :(. Já byla v druhém těhotenství z toho vseho vyšetřování už otrávena. Já zase chtěla foto obličeje a malá tam měla věčně ručičky. :)

kdyby ruce naše měla před obličejem kolena :mrgreen: :mrgreen:, doktor na 3D říkal že mezi nohy vidí dokonale ale obličej ukázat nechce :mrgreen:

pedigka
Ukecaná baba ;) 1529 příspěvků 27.02.18 13:03
@Markéta80 píše:
@pedigka na velkém utz kolem 20tt :mrgreen:. Jo místa tam měla víc než dost. Prostřední zase ležel, nohu přes nohu a ruku pod hlavou a doktorka říkala že takhle může ležet jedině chlap :mrgreen: :mrgreen:

U tebe si deti doslova lebedi :mrgreen: :pankac: :mrgreen:.

Markéta80
Hvězda diskuse 38685 příspěvků 27.02.18 13:06

@pedigka :mrgreen: taky kluci to tam pěkně vytáhli když byli oba v příčné poloze a zrovna malinký nebyl ani jeden takže Vali to tam měla hodně prostorné :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Zdravotní stav Menzela se nezlepšuje, jaké změny provedla jeho žena Olga?

Kolem režiséra Jiřího Menzela (80) je opět rušno, podle dostupných informací... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama