Bolestiví poslíčci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

M1shelli
Ukecaná baba ;) 1643 příspěvků 27.02.18 08:37
Bolestivý poslicci :-(

Ahoj holky. Vím, že je tu temat „poslicci“ tři pr** ale sou skoro všechny smerovany na dotaz „jsou to poslicci nebo ne???“. Nepotřebuju tu dělat rozbor, zajímalo by mě, jestli jste měla v těhotenství některá fakt BOLESTIVE poslicky. Od 35.tt trpim jak pes. Budí mě to v noci, chytá pres den- nahřívání nepomáhá.. Silné menstruacni bolesti na levé strane, levá kyčle a neskutečné bederní bolesti :zed:. Jednak mi je z představy, že musím tohle absolvovat ještě měsíc ouzko a jednak mam pocit, ze me porod musi zakonite zabit. Nevím jak víc popsat, že to co mívám opravdu bolí. Už jsem s tím byla i ve špitále.. verdikt? " to může být i od zad " :zed:. Holky, měli jste některá taky takové posly? A kdy jste porodily? Co konecnej porod.. jak se to dalo zvládnout? Mám štěstí na maminky, který ani neví co poslicci jsou. Potřebuju slyšet že nejsem jediná porouchana :,(

Přečtěte si článek: Poslíčci před porodem, nebo kontrakce?

Reakce:

pannda
Kelišová 6601 příspěvků 34 inzerátů 27.02.18 08:40

Ani já je neměla při dvou těhotenstvích­..Každá jsme jiná…vydržet, popř. konzultovat s lékařem..

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1732 příspěvků 27.02.18 08:41

Jj měla. Bohužel porod vyvolávaný a ještě mnohem mnohem bolestivější :?

Fally123
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 27.02.18 09:04

Bolestivé poslíčky jsem měla, vždy několik hodin (často po sexu), kolikrát už jsem fakt říkala, že jedeme do porodnice, že to není možný
pro tvůj klid si můžeš zajet na monitor, u mně to totiž nebyli úplně jenom poslíčci, ale pomalu jsem se otevírala, k oběma porodům jsem byla na 2cm už tři týdny dopředu (syn 36+5, dcera 38tt)

vertunka
Závislačka 4645 příspěvků 27.02.18 09:18

Taky jsem mela. Pokazdy jsem myslela, ze uz rodim. Byla jsem xkrat i v porodnici. Ale porod. To je potom jiny kafe :mrgreen: :mrgreen:. To se neda srovnavat.

Annnit
Kecalka 153 příspěvků 27.02.18 11:35

Ahoj, u syna mi od 20tt tvrdlo bricho, ale nic hrozneho, otevrena na 2cm jsem byla od 37tt, rodila jsem 39tt. Ted jsem ve 31tt a asi 4 dny mam velmi silne poslicky, srovnatelne s bolesti kontrakci u prvniho porodu. Mam je hlavne vecer nebo v noci, proste kdyz jsem v klidu a uvolnena. Trva to tak asi 3hodiny a probehnou cca 10-15×, ne kazdy je tak bolestivy, ale nektere fakt stoji za to a zveda me to ze zidle. Boli me jen podbrisek. Dnes jsem byla u doktora a cipek je uzavreny, vse je tedy v poradku. Nicmene mam zvysit prijem horciku (nejsem fanousek tabletek, takze to zkusim pres jidlo, navic stejne bych tabletky brzy zase musela vysadit). Pokud by se to zhorsovalo, mam hned prijet. Trosku si myslim, jestli to neni i unavou. Jsem zvykla si chodit se synem po obede na hodinu lehnout a ted jsem mela frmol a tyden jsem nebyla. Tak ode dneska zase zacnu polehavat a uvidime. Do toho jeste zacpa, tak ono je to asi jedno s druhym. Cipek ti predpokladam kontrolovali a jsi uzavrena, ze? Ono klidne muzes rodit za 2 tydny, me se ted u druheho tehotenstvi pri vypoctu zrejme sekli o tyden a na poslednim utz mi termin porodu presouvali o tyden dopredu :nevim: Ale urcite bych to nepodcenovala a pro klid duse si i na tu pohotovost sjela, kdyz to bude nesnesitelne. Nedelala bych vubec hrdinku, to za to nestoji.

Eridana
Ukecaná baba ;) 1493 příspěvků 27.02.18 12:41

Asi tě nepotěším - bohužel jsem taky měla a přešlo to pak plynule v porod (ve 40tt). Začátek porodu jsem ani nepoznala, protože to bylo úplně stejné jako poslíčci, takže na dotazy v porodnici typu „kdy vám to začalo?“ jsem jim odpověděla, že před 3 týdny.

M1shelli
Ukecaná baba ;) 1643 příspěvků 27.02.18 13:56

@Fally123 u me to asi souvosi možná se zkracováním čípku, ten se mi totiz od 32.tt zkracuje ale jsem stále plně uzavřena.
@Annnit hořčík beru a taky mi zvisil dávky jenže ono to nepomáhá. Hořčík je asi dobrej na ono tvrdnuti ale já mívám bolesti a s těma to nesouvisí :nevim:. Každopádně ho budu muset za týden taky vysadit. Na pohotovosti jsem s tím byla, když se stali poprvé a ani mě nehospitalizovali že je vše v pořádku. Teď jsem tam byla po měsíci podruhé protože se přidalo malý spineni a bolesti jsou pravidelne kazdy den, kazdou noc. Dva dny me hlidali a poslali domu, ze dobrý. Prostě ty bolesti neznamenaj nic divnyho. O to je to všechno obdivuhodnejsi. Nerozumím svému tělu :zed:

@Eridana píše:
Asi tě nepotěším - bohužel jsem taky měla a přešlo to pak plynule v porod (ve 40tt). Začátek porodu jsem ani nepoznala, protože to bylo úplně stejné jako poslíčci, takže na dotazy v porodnici typu „kdy vám to začalo?“ jsem jim odpověděla, že před 3 týdny.

A hláška „před třemi tydny“ je úžasná :mrgreen: :potlesk:. Takže ano.. to je To, čeho se bojím jak čert krize. Ze to nepoznám až budu rodit.. ale porodila si zdraví miminko a dokonce až ve 40.tt. beru to jako pozitivní výzvu :think:

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1230 příspěvků 19.08.18 14:22
@M1shelli píše:
@Fally123 u me to asi souvosi možná se zkracováním čípku, ten se mi totiz od 32.tt zkracuje ale jsem stále plně uzavřena.
@Annnit hořčík beru a taky mi zvisil dávky jenže ono to nepomáhá. Hořčík je asi dobrej na ono tvrdnuti ale já mívám bolesti a s těma to nesouvisí :nevim:. Každopádně ho budu muset za týden taky vysadit. Na pohotovosti jsem s tím byla, když se stali poprvé a ani mě nehospitalizovali že je vše v pořádku. Teď jsem tam byla po měsíci podruhé protože se přidalo malý spineni a bolesti jsou pravidelne kazdy den, kazdou noc. Dva dny me hlidali a poslali domu, ze dobrý. Prostě ty bolesti neznamenaj nic divnyho. O to je to všechno obdivuhodnejsi. Nerozumím svému tělu :zed:A hláška „před třemi tydny“ je úžasná :mrgreen: :potlesk:. Takže ano.. to je To, čeho se bojím jak čert krize. Ze to nepoznám až budu rodit.. ale porodila si zdraví miminko a dokonce až ve 40.tt. beru to jako pozitivní výzvu :think:

Taky mam asi bolestive poslicky nejhorsi vecer vzdycky krece do podbrisku pres noc se to uklidni a na noc zase nanovo. Zitra se na to zeptam gynekolozky. Naposled pred 3 tydny vde uzavrne cipek 0. Chtela jsem se zeptat jak dopadl porod samotny?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepkova čtvrtá kniha: Z honoráře se vám protočí panenky, není to ale málo?

Klesla cena Tomáše Řepky na trhu? Vypadá to tak. Podle informací Expresu... číst dále >

Podpora od táty! Tereza po soudu mluvila s otcem, slíbila mu brzký návrat

Vše nasvědčuje tomu, že se případ heroinové pašeračky Terezy žene do finální... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >