Augumentace u baculky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 20:08
Augumentace u baculky

Ahoj, raději anonymně. Nemá s tim nějaká z vás zkušenosti nebo neznáte někoho, kdo by si nechal zvětšit prsa a nebyl zrovna drobek? Už odmala jsem toužila mít větší prsa, jenže mi nebylo naděleno do vínku. Prsa mám tak slabé jedničky, ale nejhorší je, že jsem spíš taková bacule. Mám silný stejna, zadek, velké břicho… jedinný pas mám úzký, prsa žádná a pak zase ruce a obličej oplácaný. Koukala jsem všude na netu na plastiky a na všech fotkách jsou hubené slečny, které si nechali zvětšit prsa. Tak nevím. Jsem objednaná na konzultaci, ale ta bude až za 2 měsíce a já nad tim každý den přemýšlim. Děkuji za případné komenty

Reakce:
Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30750 příspěvků 02.07.19 20:16

No potěš. Nejprve zhubni a pak uvažuj o modelaci prsou. V opačném případě z Tebe bude hrouda masa, sádla a silikonu.

Annjaschke
Povídálka 25 příspěvků 02.07.19 20:31

Proč ne, pokud to tělo pak bude souměrnější? Zas na druhou stranu třeba to bude motivace a nově nabyté sebevědomí :wink:.

Kfětoslava
Závislačka 2944 příspěvků 02.07.19 20:58
@Annjaschke píše:
Proč ne, pokud to tělo pak bude souměrnější? Zas na druhou stranu třeba to bude motivace a nově nabyté sebevědomí :wink:.

Souhlasím, taky si myslím, že to dodá na souměrnosti

wendy
Zasloužilá kecalka 787 příspěvků 02.07.19 20:58

Je samozřejmě otázka, co si pod tim tvym pojmem baculka predstavit - zda opravdu obsah toho pojmu ci je to zde uzito pouze jako eufemismus. Jinak receno - pokud jsi opravdu baculka tedy rekneme napr. holka co ma pri 165 cm nejakych 70 kg protoze ma vetsi zadek a zbytkem tela taky neni uplna modelka, tak pak ano, vetsi prsa mohou postavu vyvazovat. Pokud ovsem mas napr. pri te same vysce treba 90 kilo, tak jsi jednoduse silne obezni a pak neni asi uplne vhodne zvetsovat objem cehokoliv, nebot nejprve je treba nejakou postavu vytvorit, aby se dala vyvazovat.

welovefashion
Ukecaná baba ;) 1104 příspěvků 104 inzerátů 02.07.19 21:16
@wendy píše:
Je samozřejmě otázka, co si pod tim tvym pojmem baculka predstavit - zda opravdu obsah toho pojmu ci je to zde uzito pouze jako eufemismus. Jinak receno - pokud jsi opravdu baculka tedy rekneme napr. holka co ma pri 165 cm nejakych 70 kg protoze ma vetsi zadek a zbytkem tela taky neni uplna modelka, tak pak ano, vetsi prsa mohou postavu vyvazovat. Pokud ovsem mas napr. pri te same vysce treba 90 kilo, tak jsi jednoduse silne obezni a pak neni asi uplne vhodne zvetsovat objem cehokoliv, nebot nejprve je treba nejakou postavu vytvorit, aby se dala vyvazovat.

No to trosku prehaniš 90 kg pri 165 cm není silně obézní… To já si predstavuju silně obézní tak 120+, 90 kg spíš velká nadváha a pokud má boky, zadek a stehna, tak to tragédie být nemusí :think:

Kfětoslava
Závislačka 2944 příspěvků 02.07.19 21:22
@welovefashion píše:
No to trosku prehaniš 90 kg pri 165 cm není silně obézní… To já si predstavuju silně obézní tak 120+, 90 kg spíš velká nadváha a pokud má boky, zadek a stehna, tak to tragédie být nemusí :think:

Každý má míru jinde, já si myslím, že 90 kg na 165 je obézní velmi. 120 kg a více je již morbidní obezita.

Příspěvek upraven 02.07.19 v 21:34

me57h
Kecalka 395 příspěvků 02.07.19 21:22

Já si taky jako silnější nechávala zvětšovat prsa, pak jsem zhubla a jsem spokojená. Vlastně ta operace mi dost zvedla sebevědomí a namotivovala mě :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 22:36

@me57h
Děkuji za příspěvek k věci. Nemusela jsi pak na reoperaci? Ikdyž jsi zhubla, držely prsa krásně tvar?

Jinak pokud je to pro vás tak strašně důležité, mám 170cm a 75kg. Cítim se jako baculka, ale díky tomu, že vlastně nemám žádná prsa, tak od pasu nahoru vypadám “normálně”, né jako tlusťoch. Měla jsem strach, jestli to bude na mě vypadat dobře, nebo to naopak prsa dostanou do stavu, kdy si všichni řeknou “ano, ta je tlustá se všim všudy”… samozřejmě je tu i moje druhá stránka, kdy jsem psychicky dost na dně z toho, že si nemůžu vzít tričko s výstřihem bez push-upky.

Afrikana
Zasloužilá kecalka 855 příspěvků 02.07.19 23:15

Pri tomhle tematu jsem si vzpomnela na Ilonu Csakovou. Ta s tema umelyma prsama vypada/vypadala (aktualni stav neznam) dost mohutne :nevim:

me57h
Kecalka 395 příspěvků 03.07.19 13:18
@Anonymní píše:
@me57h
Děkuji za příspěvek k věci. Nemusela jsi pak na reoperaci? Ikdyž jsi zhubla, držely prsa krásně tvar?Jinak pokud je to pro vás tak strašně důležité, mám 170cm a 75kg. Cítim se jako baculka, ale díky tomu, že vlastně nemám žádná prsa, tak od pasu nahoru vypadám “normálně”, né jako tlusťoch. Měla jsem strach, jestli to bude na mě vypadat dobře, nebo to naopak prsa dostanou do stavu, kdy si všichni řeknou “ano, ta je tlustá se všim všudy”… samozřejmě je tu i moje druhá stránka, kdy jsem psychicky dost na dně z toho, že si nemůžu vzít tričko s výstřihem bez push-upky.

Ano, prsa drží a jsem spokojená. A byla jsem tlustější než vy.

Váš příspěvek
Reklama