Mírná Hypokalémie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 17:48
Mírná Hypokalémie

Zdravim. Mela bych dotaz.
Nedávno mě odvezli v noci na pohotovost s děsným bušením srdce, a slabosti, kdyz mi delali odber krve - nedostatek draslíku - vyšlo 3,47, tedy mírná hypokalémie. Tak sem se snažila jist banány, hrozny( ikdyz je pravda ze sem mela brat Kalnormin, ale bodejť) O tyden pozdeji sem sla ke své obvodačce na krev a tak mi pak rekla ze mám hodnotu 1,6 a ze spodní hranice je 1,8.. nevim jak tomu mam rozumět. Vzdyt pri takove hodnotě bych mela křeče, a slo by o zivot. (Me je dobre celkem) Nechapu co tím myslela. A hlavne sem pila vody s obsahem draslíku, co tedy znamena hodnota 1,6 kdyz v nemocnici mi naměřili 3,47 draslíku???jsou nejake dvě hodnoty nebo je to jedna a ta samá hodnota ale jinak očíslovaná? :zed: Jestli o tom nekdo neco víte byla bych ráda za rady a vysvětlení. dekuji

Reakce:
Evkad
Kecalka 263 příspěvků 02.07.19 19:01

Jiný způsob. Třeba dětská, když zjišťuje hodnoty, tak se ptá na výsledek a limity pro daný odběr, každá laboratoř to může mít jinak.

Váš příspěvek
Reklama