Zapomenutý prášek Cipralex ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 21:37
Zapomenutý prášek Cipralex ?

Ahoj :mavam:

Vrta mi to už hodinu hlavou..
Beru pravidelně od 6.6 prášky Cipralex. Každé ráno..
No přepočítávala jsem je a bylo jich tam 100, přesně..
Dneska jsem ale nejspíš zapomněla, říkám si že je tedy spočítám ať vím jestli jsem si vzala, nebo ne :nevim:
No a dopočítála jsem se absolutní blbosti :pocitac:

Hlava mi to nebere ale když ti spočítám tak od 6.6 je to do 1.7 26 dní.. takže bych tam měla mít 74 prášku pokud jsem si dneska vzala, jenže jich tak je jen 70…

Tak si říkám bude jsem blbec ale nikde jsem nemohla sežrat ty 4 prášky… Je to blbost..

BYdlime s tchýni a tchánem v baráku a nad námi bydlí ještě rodiče od tchána a jeho bratr.. který je takový.. no.. kolikrát prý Kradl i peníze… Pořád si sem chodí jak chce kdo chce a mi nemáme pokoj zamknuty tak mě napadlo že by ty léky třeba ukradl… Protože opravdu.. mi to hlava nebere že bych někde sežrala ty 4 prášky :( co myslíte?

A jak to mám ted navázat když jsem z toho zmatená? Dneska jsem si tedy nevzala a mám zítra normálně pokračovat?

Myslíte že to nějak :( tu léčbu poškodim? :,(

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 21:43

Vemte si prášek normálně zase zítra ráno jak jste to dělala doposud..tyto léky beru také, nevynechavejte je, důležitá je pravidelnost

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 21:48
@Anonymní píše:
Vemte si prášek normálně zase zítra ráno jak jste to dělala doposud..tyto léky beru také, nevynechavejte je, důležitá je pravidelnost

Právě že je beru pravidelně, dávám si na to pozor ale dneska jsem měla zmatený den a úplně mi to vypadlo z hlavy, možná jsem si vzala nejspíš a tak jsme se chtěla dopočítat a bum… Plno prášku chybí říkám si přece nejsem idiot abych jich tolik snědla ne :( tak je mi jasné že je někdo vzal…
Dnes si prášek nedám nejsem si jistá jestli jsem si vzala nebo ne… Nebudu to riskovat a jelikož se nedopocitam tak začnu znova zítra… Doufám že to bude v pořádku.. no úplně mě to naštvalo…

Dokonce tam byl i vlas…a ne můj

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 21:55

Kupte si lekovku a prasky si tam rozdelte, budete mit prehled jestliže jste si ten den vzala. nebojte tohle se občas stane každému a jestli máte podezření že by si mohl vás lék někdo vzít tak je někam uklidte.
Jak říkáte ráno si ho vezměte a další dny si ohlidate :kytka:

Váš příspěvek
Reklama