Aura a čakry

52
2.4.05 07:32

Aura a čakry

Ahoj všechny snažilky i těhulky-už se nějaký čas snažíme o mimi a zatím nic-mám zdravotní problémy a beru Duphaston. No chtěla jsem se zeptat jestli máte některá zkušenosti s lidmi, kteří se věnují měření čaker a aury a všemu okolo toho. Vůbec tomu nerozumím, ale shodou náhod jsem se ocitla v blízkosti člověka, který se tím živí a ten mi měřil auru a tvrdí mi, že takovou auru jako mám já mají pouze těhotné!!! 8O No nicméně je to prý začátek těhotenství asi 10.den. Bráním se tomu věřit abych nebyla zklamaná, ale přiznám se dost mě to nahlodalo. Neříkala jsem že se snažíme jen že mám problémy s vaječníky a on na mě vybalil toto. Tak fakt nevím-nemyslím si že jsem nějaká naivní husička-ale každý kdo se chvíli snaží o mimi tak mi dá za pravdu, že tonoucí se stébla chytá. No jestli máte někdo nějaké zkušenosti s tímto oborem-podělte se prosím. Díky T. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
2.4.05 11:08

Mám taky známého, který se tím zabývá a je to asi rok, co mě vyšel slabě pozitivní test.
Tenkrát jsem se s prosbou obrátila na něho, než půjdu k lékaři abych se trochu uklidnila.
No a bylo to řekl mi, že jsem 10 - 14 dní těhotná. BYLA .

Jenže mé těhotenství bohužel skončilo. :cry: :cry: :cry: :cry:

Držím moc palečky, aby to byla pravda a měla jsi v bříšku malinkaté miminko.

• Nahlásit
  • Citovat
2257
2.4.05 13:19

Ahoj, já jsem sice nebyla nikde na měření aury a čakry, ale měla jsem období, kdy jsem chodila ke kartářce a ta mi řekla, že první dítko potratím a bude to moje chyba :cry: Byla jsem z toho dost hotová, ale protože jsem věděla, že to dítko zatím mít nechci (nebyl ani vhodný partner), tak jsem na to postupně zapoměla. Pak jsem zašla k jinému kartáři a ten mi řekl, že mimčo mít budu nic o potratu neříkal. Upřímně, jsem ve 25tt a otěhotněla jsem hned po svatbě. Ze začátku jsem měla bolesti v bříšku,ale snažila jsem se to vnímat jako normální při usazování mimíska v bříšku, jenom jsem večer ležela a hodně odpočívala. Pak se to srovnalo a i když jsem ještě prodělala amniocentézu, nakonec jsme obě v pořádku a já si to začínám opravdu užívat. Chtěla jsem ti jenom napsat, že je to hlavně o dobré psychice a pohodě, protože jsem zažila situaci, kdy se sešli dvě maminky a jedna „jakoby“ léčitelka je objížděla virgulí-jedné řekla, že je 100% v tom a u druhé o tom zapochybovala(ta čekala svoje první a byla z toho dost hotová). Nakonec ta, co byla podle ní na 100% v tom potratila a holčina, co neměla šanci má krásného kluka :wink: A ještě jedna taková zkušenost, moje tchyně se pořád ptá prstýnku nebo klíče v knize, pořád o tom mele a když jí něco vyjde, tak je z toho hotová. Podle ní jsem byla těhotná už nejmíň třikrát a když jsem opravdu otěhotněla, tak mi pořád říkala, že budeme mít kluka. Já jsem si to po čase začala taky myslet a docela jsem i si na to zvykla a když přišli testy z genetiky, tak to byla holka jako lusk :P takže jsem se zařekla, že už nikdy více a příště budu spoléhat jenom na paní přírodu a nechám to osudu.. Držím ti palečky, asi jsem ti neodpověděla na tvoji otázku, ale aspoň vidíš, jakými věcmi se lidi někdy zabývají. Petra a mimísková

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama