Vyplatí se starší golfky?

563
1.4.05 06:53

Vyplatí se starší golfky?

Ahoj holky,

jaké máte zkušenosti s bazarovými golfkami? Chtěla bych si nějaké pořídit jako kočár na cesty MHD do města, ale nechce se mi kupovat nové. Máme prima sporťák, který budu používat i dál (teoreticky je do tří let, ale je prostě těžký na nošení do tramvaje nebo je s ním problém v malém výtahu, když s ním jedu někam na návštěvu).

Vydrží golfky tolik, že i po jednom dítěti jsou v dobrém stavu? Na co si dát případně pozor? Se kterou značkou máte takovou zkušenost, že i po nějaké době používání je pořád nerozhrkaná? Nebo radši rovnou koupit nové? Nemáte v Praze vytipovaný nějaký dobrý bazar? Já si nějak vzpomínám jen na AAA na Černém Mostě.

Ještě musím dodat, že potřebuju polohovací, malému je osm měsíců.

Děkuji Vám za rady :D !

Ulrika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

595
1.4.05 07:55

Ahoj Ulriko, také jsem zvažovala bazarové, ale jen chvíli. Byli jsme také v AAA, ale tam měli jeté golfky dost drahé na to jak byly rozhrkané. Před rokem. Takže jsme koupili nové PegPerego. Po roce užívání jsou stále bezvadné. Zvlášť, když je vyčistím. :twisted:
Jinak znám jeden celkem pěkný bazar kousek od nádraží Strašnice na Průběžné. Mívají tam pěkné kočárky, tedy když se trefíš. :) Já tedy na opravdu dobré použité nenarazila, ale zas tak moc jsem nehledala. Nicméně dají se sehnat i levnější značky. Myslím, že třeba ABC design nebo Hauck, které jsou taky pěkné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
563
1.4.05 11:17

Holky, ještě jeden dotaz. Můžu použít polohovací golfky pro mimi, které ještě samo nesedí?

Ulrika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
246
1.4.05 11:42

Ulriko, já myslím, že když mimi ještě nesedí, musela bys mít golfky pořád v rovné poloze, pokud to vůbec u golfek půjde dát úplně do lehu.
Radu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
595
1.4.05 11:48

Naše golfky jsou pro děti od 6ti měsíců. Není to 100procentní rovina, ale je to zvednuté opravdu jen malinko, takže bych v tomto neviděla problém. Každopádně si to polohování v obchodě vyzkoušej.
Super je na nich to, že se boudička dá přetáhnout skoro až k sedátku, takže to hezky ochrání před sluníčkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
1.4.05 12:59

Joj, golfky, tot otazka, starsi bych si koupila bud nejake skoro nove, ktere maminka prodava, protoze se ji teba sesly dvoje nebo (jako kdysi mne) nevyhovovala vyska rukojeti. Anebo nejakou drazsi znacku, treba Inglesinu, Peg Perego, to jsou supr golfky, ktere hodne vydrzi, ale i po jednom diteti jsou uz proste opouzivane. A - ceny golfek jdou doela dolu, coz si obcas maminky co prodavaji rok a pul stary kocarek neuvedomi a prodavaji treba inglesínu, co se da koupit nova za 6800 za 3500, coz mne prijde dost. Do bazaru bych nesla, tam maji i stare drazssi. Zkus se podivat na mimibazar.cz. Jinak dobre golfky stoji i cen 2000 Kc (nove), zalezi, co od nich chces. Ty levnejsi mivaji mensi neodpruzena kolecka, hur se ovladaji. Pokud je chces vyuzivat jen obcas, tak staci. My od 8 mesicu jezdime jen s golfkama, tak jsem koupila Inglesinu. A 100% spokojenost.

Sezeni - dite vetsinou v tech 6 mesicich jeste nesedi, ale chce uz trochu koukat na svet. Nas Matej jezdil v golfkach a sedel az skoro v roce. Ale vizte desetimesicni dite v leze. Kdyz videla muj kocar neurolozka, tak silela, ale co jako mam delat…Nektere golfky maji jen 2 polohy, takovy polosed, tak ty jsou fakt az pro starsi deti, ale ten skoroleh, co golfky mivaji staci.

martina

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
1.4.05 13:06

Nééé, jen ne ojeté golfky, mně se nechtělo kupovat nové a tak jsem odrovnala na dvou dětech čtvery bazarové - za to bych měla nové!!! Jedny měly od pádu zkřivenou osu, nepatrně, ale postupně se sjela kolečka tak nesymetricky, že to bránilo použití a oprava by se nevyplatila, u druhých bazarových se sjetá kolečka sjela nadoraz hned a u třetího bazarového kolečko upadlo a nešlo vrátit, u čtvrtého praskla osička. Opravdu kupte si novej, máte na něj záruku!!! Petra

• Nahlásit
  • Citovat
472
1.4.05 13:33

Ahojky,
my jsme taky chtěli koupit golfky v bazaru,ale udivili nás ty ceny.Byly celkem drahý,tak jsme si radši koupili nové.Stáli 2000,– a po roce užívání si na ně nemůžu stěžovat.Jen bych příště vybrala golfky,který mají i pytel na nožičky.Ten jsem dokupovala a úplně přesně nesedí.Ale když byla zima tak i ten byl dobrej. :P
Ahoj Kelinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama