Australské esence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pravdaalaska
Povídálka 47 příspěvků 13.03.18 10:00
australské esence

Ahoj, znáte australské esence? Jaké máte zkušenoti? Známe bachovy, ale na ty se neptám. Pro syna nám byly AE doporučeny na problémy s učením. Je to pro nás novinka, proto se chci zeptat… esence na míru, pracují vibrace na vybraných čakrách, nám by měly zajít až k 8. čakře, nemůže to být problém… Prosím, neodpovídejte, kdo v tyto nehmotné záležitosti nevěříte… děkuji.

Reklama

Reakce:

Ou
Závislačka 4184 příspěvků 13.03.18 10:32

Jestli chcete slyšet, že je dobrej nápad narvat prachy takovým šaraltánům, tak prosím, vyhazujte prachy za něco, co je potřeba řešit systémově- tedy změnami v přístupu ve vaší rodině, v denním režimu a podobně.

Jak byste mohla problémy s dítětem řešit konstruktivně, třeba videotréningem interkací, přečtením nějaké knihy, návštěvami v poradně a podobně, když můžete vyhodit prachy za nesmyslný produkt, který vám slíbí zázračné řešení.

rozhodně australské esence jsou to nejlepší, přidejte ještě čtyři dašlí, pravidelný klystýr a do každé kapsy pět krystalů.

Ale nedivte se, že to vašemu synovi nepomůže a že šarlatán co vám to prodal najde super důvod, proč vám prodat něco dalšího.

spiky01
Ukecaná baba ;) 2154 příspěvků 13.03.18 10:38

Slyším poprvé, s dovolením se háčkuji-velmi mě to zaujalo. s bachovkami mám dobré zkušenosti a čakry také dělají své, celkově tam kde dr nepomohli tak pomohli „šarlatáni“ jak píše Ou, léčení pomocí čaker a energií

Edita2
Závislačka 2631 příspěvků 13.03.18 10:47

Australské esence jsem měla a nevím zda pomohly či ne. Zkoušela jsem více věcí, ale u mě šlo hlavně o alergii. Té jsem se zbavila, ale taky jsem změnila životní styl a alergenům se úmyslně vystavovala. Takže si spíše myslím, že tělo si samo pobojovalo a zvyklo si. Nedala bych ruku do ohně že pomohly zrovna ty kapky. Mě teda osobně ani moc nezabíraly třeba krizové bachovky :nevim: jsem v tomto skeptik. Jediné co opravdu doporučuji jsou homeopatika, s těmi mám opravdu velmi dobré zkušenosti (rýma 1 den, snížení horečky,…atd at už u sebe či dítěte). Ale je to jen můj názor ;)

Russet
Kelišová 6718 příspěvků 13.03.18 11:01
@Ou píše:
Jestli chcete slyšet, že je dobrej nápad narvat prachy takovým šaraltánům, tak prosím, vyhazujte prachy za něco, co je potřeba řešit systémově- tedy změnami v přístupu ve vaší rodině, v denním režimu a podobně.

Jak byste mohla problémy s dítětem řešit konstruktivně, třeba videotréningem interkací, přečtením nějaké knihy, návštěvami v poradně a podobně, když můžete vyhodit prachy za nesmyslný produkt, který vám slíbí zázračné řešení.

rozhodně australské esence jsou to nejlepší, přidejte ještě čtyři dašlí, pravidelný klystýr a do každé kapsy pět krystalů.

Ale nedivte se, že to vašemu synovi nepomůže a že šarlatán co vám to prodal najde super důvod, proč vám prodat něco dalšího.

Ještě pouštění žilou :mrgreen:

pravdaalaska
Povídálka 47 příspěvků 13.03.18 12:08

@Edita2 Ano, homeopatika také užíváme. Vždy zabírají… Škoda, že nemůžeš říci jednoznačně. Krizovky jsem při zkouškách zkoušela na sobě a také nic… :nevim: Děkuji.

pravdaalaska
Povídálka 47 příspěvků 13.03.18 12:12

@spiky01 já mám s aleternativou dobrou zkušenost. Harmonizace čaker atd. Bachovky, mimo krizovek, také super. A AE začínáme. Je tam možnost i rozprašování do místnosti, tak tím asi začneme…vnitřního užití se obávám, vzhledem zásahu další osoby, která esenci „míchá“… tak uvidíme. Změny v chovaní celé rodiny probíhají…

pravdaalaska
Povídálka 47 příspěvků 13.03.18 12:19

@Ou S AE máte zkušenost? Pokud ne, proč to odsuzujete…

spiky01
Ukecaná baba ;) 2154 příspěvků 14.03.18 11:21

@pravdaalaska je pravda že u bachovek jsem se setkala s tím že od jedné paní mi vůbec nesedly, asi bych dala na pocit z člověka co to míchá při osobní konzultaci

jinak jak tu někdo zmiňuje homeopatika tak ani jedné z dcer s ničím nepomohly

pravdaalaska
Povídálka 47 příspěvků 14.03.18 11:52

@spiky01 TO je pravda. Bachovky pracují sice jinak než AE, ale ten kdo míchá má určitě velký vliv. Paní, který mám AE namíchala je moc fajn, zodpoví každou otázku, mám na ni hezkou referenci od známe, ale něco mně nesedí, tak nějak podvědomě… asi zkusím jinde…
Možná nebyla homeopatika správě zvolená, já bych je nezatracovala, u nás pomohla vždy a to i u velmi vážné nemoci.

spiky01
Ukecaná baba ;) 2154 příspěvků 14.03.18 12:10

@pravdaalaska zkoušela jsem několik homeopatů v průběhu let, i také ty profláknuté na anchlazení, podpora kojení atp a nikdy nic. nezatracuju, jen jedu spíš bylinky :-)

pravdaalaska
Povídálka 47 příspěvků 14.03.18 13:00

@spiky01 Znám hodně lidí, co jsou na tom s homeo stejně. U nás mají bylinky také velkou zelenou… škoda, že jsme se zde nedozvěděly víc o AS, asi nejsou ještě tak známe a odzkoušené. Hezký den.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší moment svatby: Černošský kněz Michael Curry šokoval aristokracii

Už nyní se svatba prince Harryho stane nejvytíženějším generátorem tvzv.... číst dále >

Fotbalisté Gündogan a Özil s Erdoganem. Není to váš prezident! běsní Němci

Velkou vlnu nevole rozpoutala fotografie, na níž jsou prvotřídní němečtí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Reklama