Autíčko little tikes

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Monika0912
Stálice 94 příspěvků 06.10.18 15:45
Autíčko little tikes

Ahoj :mavam: chci se zeptat, kdo má doma odrážedlo od little tikes, jak jste s ním spokojení a jaké autíčko doma máte (policie, hasiči, dino…)
Malému bude na začátku prosince rok a chtěli bychom mu ho koupit k vánocům.
Předem děkuji za reakce ;)

Reakce:
Zkai
Ukecaná baba ;) 1672 příspěvků 43 inzerátů 06.10.18 16:33

Máme bez tématu. Pořídila jsem ojeté. Kluk ho dostal k prvním narozeninám a na to ze ani nechodil, tak se velmi rychle naučil do něj dostat sam a zavřít za sebou dveře. Ted mu byly dva roky a auto je nejlepší věc na světě.

Limi123
Závislačka 3672 příspěvků 06.10.18 17:22

My ho mame v hernicce pobliz a syn (2 a pul) je vzdy nadseny!!

Zkai
Ukecaná baba ;) 1672 příspěvků 43 inzerátů 06.10.18 18:51
@Limi123 píše:
My ho mame v hernicce pobliz a syn (2 a pul) je vzdy nadseny!!

Jo, v herničce jsme ho potkali taky a byla o něj rvačka :D

Monika0912
Stálice 94 příspěvků 06.10.18 20:47
@Zkai píše:
Máme bez tématu. Pořídila jsem ojeté. Kluk ho dostal k prvním narozeninám a na to ze ani nechodil, tak se velmi rychle naučil do něj dostat sam a zavřít za sebou dveře. Ted mu byly dva roky a auto je nejlepší věc na světě.

A máte ho odzkoušené i na trávě nebo jen po doma?

Zkai
Ukecaná baba ;) 1672 příspěvků 43 inzerátů 06.10.18 20:56
@Monika0912 píše:
A máte ho odzkoušené i na trávě nebo jen po doma?

Trávník jsem nikdy nezkoušela, máme ho primárně doma. Venku jsme zkoušeli jen běžný chodník. Nevím jestli to má v kolech ložiska, ale pokud bude trávník bez drnů, tak myslím, ze to zmákne dobře. Tedy později, kluk začal opravdu jezdit až v roce a půl kdy mu dorostly nohy aby se pořádně opřel o zem. Teď projíždí mezi místnostmi a s prahy nemá problém.

Monika0912
Stálice 94 příspěvků 06.10.18 23:36
@Zkai píše:
Trávník jsem nikdy nezkoušela, máme ho primárně doma. Venku jsme zkoušeli jen běžný chodník. Nevím jestli to má v kolech ložiska, ale pokud bude trávník bez drnů, tak myslím, ze to zmákne dobře. Tedy později, kluk začal opravdu jezdit až v roce a půl kdy mu dorostly nohy aby se pořádně opřel o zem. Teď projíždí mezi místnostmi a s prahy nemá problém.

My ho chceme dát v létě na zahradu, ale co jsem koukala na recenze, tak nikdo žádnou zkušenost, jak autíčko jezdí po trávě nenapsal a ani video, jak jezdí po trávě nikde není, všichni jezdí buď doma nebo po chodníku :think: :nevim:

Káťa19
Echt Kelišová 7707 příspěvků 19 inzerátů 08.10.18 21:01

@Monika0912 koukala jsi tady na recenze?

Káťa19
Echt Kelišová 7707 příspěvků 19 inzerátů 08.10.18 21:02

@Zkai nechtěla bys přidat recenzi sem k nám, moc by to ostatním pomohlo :kytka:

Monika0912
Stálice 94 příspěvků 09.10.18 00:58
@Káťa19 píše:
@Monika0912 koukala jsi tady na recenze?

jj, už jsem koukala. Chceme toho hasiče, ten je i s vysílačkou.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >