Reklama

Loutkové divadlo pro 4letou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dana.dv
Zasloužilá kecalka 690 příspěvků 21.09.18 21:34
Loutkové divadlo pro 4letou

Ahoj, poradte mi, prosim, loutkove divadlo pro 4letou holcicku. Nechceme papirove - to by rychle zdemolovala :)
Zaujalo me tohle:
https://www.zbozi.cz/…ove-divadlo/
Nemate s nim nekdo zkusenost?
Cenove je nam to jedno.
Diky za tipy

Reklama

Reakce:

LE.nova
Kecalka 232 příspěvků 5 inzerátů 21.09.18 21:56

Ahoj, podobne loutkové divadlo dostaly naše děti u babičky- bylo jim 4 a 5 let. Divadlo je krásné.

Když detem někdo hraje pohádku, tak u toho vydrží tak 15 minut. Samotní si s ním nehrají, jediná zábava je zamotat loutky do sebe, já to pak opravdu dlooouho rozmotavala. Pritom u knížky vydrzi dlouho, nejsou to zadni divosi. Po pár takových příhodách jsme divadlo schovali, vytahneme ho tak za 2 roky, až budou trošku vyspělejší. Takže doporučuji promyslet, jestli s tím ještě chvíli nepočkat.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >